691 Shares 5456 views

Przegląd Opel Corsa

W Rosji, Opel Corsa jest dostępny w czterech różnych poziomach wykończenia. Najpotężniejszy z nich – jest OPC, która korzysta z jej ekskluzywności i sportowym wyglądzie. Na drugim miejscu – Cosmo, gdzie znajdą Państwo sześć poduszek powietrznych, system multimedialny, klimatyzację i bardzo atrakcyjne wnętrze. Opcje trochę gorzej, zwane Ciesz się, wychodzi z małymi kołami o większej średnicy. Z tańszych modeli różni regulowane pochylenie kierownicy i dotrzeć, i siedziska – wysokość. No i zaprogramowane okna odgrywają rolę. Najbardziej opcja budżet Opel Corsa – model Essentia. Oprócz głównych składników, jest również obecny elektryczne wspomaganie kierownicy, dwie poduszki, ABS i centralny zamek.
Również na rynku są cztery typy silników. Najtańszy kosztuje litrowy silnik o pojemności sześćdziesięciu koni mechanicznych. Następny to model w jednym i dwóch litrowych (osiemdziesiąt KM), jeden do czterech litrów (dziewięćdziesiąt koni mechanicznych), dobrze, najpotężniejszy, oczywiście, jest silnik zamontowany w Oplu Corsa OPC. Pod silnikiem 1,6-litra jest ukrywanie sto dziewięćdziesiąt dwa Frisky „konie”. Na rynku światowym są również dwa modele Opla Corsy z silnikiem wysokoprężnym, ale w Rosji nie zostały jeszcze osiągnięte.
Główną zaletą tego samochodu – niezawodność. Tak więc, co najmniej, w pełni określona przez producenta. Twierdzą oni, że nawet po 100.000 kilometrów przejechał nie trzeba wziąć z powrotem samochód do naprawy. Tylko wtedy, gdy takie stwierdzenie ma zastosowanie do rosyjskich drogach? Najlepiej jest kupić Opel Corsa, przywiezione z Japonii i Niemiec. Wcześniej należy sprawdzić wszystkie niezbędne dokumenty, ponieważ wiele pojazdy są obecnie przewożone nielegalnie. Aby uniknąć takich nieporozumień nie powstają, to najlepiej kupić Opel Corsa u autoryzowanych dealerów. Choć musiałby przepłacać trochę pieniędzy, ale można mieć pewność niezawodności transakcji prowadzone. Ponieważ salony cenią swoją reputację, a to jest gwarancją bezpieczeństwa.
Jedyny negatywny, widziany w samochodzie – brak czujnika temperatury. Ale to nie jest krytyczna, ponieważ panel wewnętrzny wyposażony w specjalne światła poinformować przegrzania. Jeśli widzisz, że są one oświetlone, należy natychmiast wyłączyć silnik i skontaktować się z najbliższym punktem serwisowym.