435 Shares 9231 views

Naczynia z sera twarogowego: przepisy kulinarne na każdy gust

To, co tylko naukowcy epitety i lekarzy nie przypisali serowi! Nazywa się to "najbardziej łagodnym pożywieniem". Prawdopodobnie serem domowym jest jedynym produktem, który jest polecany wszystkim. Jest zaskakujące, że opinia naukowców całkowicie zbieżna z opinią wszystkich ludzi.


Jest mało prawdopodobne, że będzie ktoś, kto nie lubi dań z sera w formie czy innej formie . Przepisy mogą być bardzo różne, więc nawet bardzo kapryśny smakosz będzie łatwo wybrać traktować.

Produkcja twarogu w naszym kraju jest bardzo dobra. W sprzedaży można znaleźć wiele rodzajów tego produktu, w tym półfabrykatów i gotowych dań z sera twarogowego, receptur wymyślających najlepszych kucharzy. Ale kilka dobrych gospodyni domowych zaprzeczy przyjemności przygotowania wspaniałego produktu w domu. Nie jest to trudne, a istnieje wiele sposobów przygotowania. Oto jeden z nich.

Mleko jest przelewane do przezroczystego pojemnika, dodaj dwie lub trzy łyżki śmietanki na litr, wymieszaj, zostaw na stole. Około jednego dnia na szkle powinna pojawić się pęcherzyków, a mleko będzie elastyczne, a ciśnienie zacznie się trochę sprężynowo.

W rondlu wlać tyle wody, że sięga do karku naczyń, w których ma skrzepowy skór. Najpierw woda jest gotowana, a następnie przystawione do niej potrawy z zaczynem, zostawiają na 40 minut, a potem wyjmują, pozostawiając ją na kolejną godzinę. Rozlany na gazy, powiesić na parę godzin. Ser jest gotowy.

Taki ser topiony i kwaśna śmietana, podawany na śniadanie, w pełni dostarcza organizmowi witamin i aminokwasów niezbędnych na dzień.

Dla zdrowia przydatne są różnorodne potrawy z sera. Przepisy, dla których są przygotowane, mogą być skomplikowane i wyśmienite, a odwrotnie proste. Mają jedną wspólną cechę: niezaprzeczalne korzyści zdrowotne.

Kuchenki serowe są najczęściej spotykanymi daniami z sera domowego. Przepisy z sera domowego, zebrane w książce kucharskiej, wynoszą kilka objętości. Oto jedna z tych receptur.

200 g sera domowego pobiera się łyżeczką śmietany, szczyptą soli, saszetką wanilii. W oddzielnej misce, jajko jest bite, piana wylana jest na twaróg, ponownie rozgniatana. Nie przerywaj procesu, nal dwie łyżki mąki. Zostaw 10 minut, wymaż ponownie. Na talerz mąki nalewa się łyżeczkę pół-ciekłego ciasta posypanego mąką z góry. Dokładnie uformuj piłkę, lekko spłaszczoną, opuszczoną do wrzącego oleju w celu uzyskania średniego ciepła. Kiedy się zasmucisz, odwróć się. Taki ser topiony jest dobry z kwaśną śmietaną, syropem lub dżemem.

Nie tylko pieczone lub smażone dania z sera domowego mogą być . Przepisy ciastek wielkanocnych, stworzonych przez naszych wielkich prababników, uczą, jak można gotować ser bez ryzyka wypieku.

To będzie wymagane:

• Skrobia tłuszczowa – 1 kg

• Jaja – 3 sztuki

• proszek cukru – szkło

• Kremowy tłuszcz – pół szklanki

• Kandyzowane owoce i orzechy – szkło

• Vanillin – do smaku

• Proszek lub orzechy do dekoracji

Ser twarogowy jest zawieszony, tak że całe szkło jest całkowicie płynne. Whisk aż gładkie i suche sito lub z blenderem.

Białka i żółtki są roztarto oddzielnie przed tworzeniem piany.

Sernik jest umieszczony w przestronnym naczyniu, znowu zaczyna bije, dodając stopniowo jaja, kandyzowane owoce, śmietanę. Możesz umieścić 50g oleju. Bić, aż ukończona masa będzie gładka i jednorodna.

Specjalna forma z otworami w dolnej części od wewnątrz jest wyłożona siatką, tak że krawędzie gaziki pozostają wolne. Rozprzestrzenia się w postaci masła skrzepowego, przykryć końcówkami gazy, a następnie umieścić spodek z ładunkiem na górze. Oczyść lodówkę. W ciągu kilku godzin nadmiar płynu wypływa, masa powinna być prasowana i przybierać postać ciasta. W tej formie może być urządzony, podany do stołu.

Jeśli regularnie jedzą dania z sera twarogowego, których przepisy można znaleźć w dowolnych czasopismach, możesz wydłużyć młodość, wzmocnić odporność, schudnąć.