Edgar Manuczarian: Biografia, kariera i osiągnięcia jednego z najbardziej popularnych odtwarzaczy Armenii

Edgar Manuczarian – można powiedzieć, prawdziwa gwiazda Armenii. Jednym z najbardziej popularnych piłkarzy w kraju. On ma ciekawą biografię i całkiem imponującą karierę. Teraz Edgar Manuczarian – piłkarz grający na Jekaterynburg „Ural”. Cóż, jest to niezbędne do opracowania na jego sukcesów i osiągnięć.

Początki kariery

Edgar Manuczarian urodził się w 1987 roku w Erewaniu – stolicy Armenii. Jego kariera rozpoczęła się piłka nożna w klubie o nazwie „Pinyuk”. W wieku 17 lat został uznany za najlepszy strzelec zespołu. Było to wielkie osiągnięcie w tym czasie, dla którego młody piłkarz został wysłany do zespołu młodzieżowego Armenii, gdzie stał się bardziej owocna praktyka. Był to początek udanej kariery. Nikt nie pomyślałby, że wkrótce obiecujący młody człowiek będzie daleko poza granicę – do gry dla jednego z najbardziej znanych europejskich klubów.

Pojawienie się perspektyw

Pod koniec 2004 roku, w grudniu, Edgar Manuczarian udał się do Holandii najsłynniejszego klubu – w Amsterdamie, „Ajax”. Co więcej, nawet gdy on poszedł na polu z zespołu. I to nie byle gra trening i mecz z katalońskiego „Barcelona”! On odbyło się w dniu 14 grudnia. Następnie na Edgar Manuczarian spędził tylko 14 minut. To był zły dzień dla niego jako piłkarz otrzymał silny kontuzji nogi podczas gry. Na polu wycofane gracz. Po badaniu lekarskim stwierdzono, że doznał poważnego złamania kości śródstopia. Trauma dotknął prawą stopę. Tego samego dnia, 14 grudnia, Federacja Piłkarska Armenii stwierdził, że Edgar Manuczarian Vagrikovich – najlepszy piłkarz w kraju od 2004 roku. Zostało to potwierdzone przez badania przeprowadzonego wśród dziennikarzy. Wtedy, nawet jeśli ormiański nożnej osiągnęła nowy poziom.

Dalszy rozwój

Oczywiście, „Ajax” postanowił nie podpisać umowę tego samego dnia i w najbliższej przyszłości. Jednak pomysł, aby zaprosić zespół obiecujący zawodnik z Armenii, ale także nie zrezygnować. Więc po wyzdrowiał (mianowicie – 01 lipca 2005-go roku), holenderski klub podpisał kontrakt z napastnikiem na trzy lata. „Ajax” kupił odtwarzacz w zaledwie sto tysięcy dolarów.

Już w dniu 18 września tego roku, napastnik zadebiutował w swoim nowym zespole. To był mecz przeciwko FC „Alkmaar Zanstrek”. W tej grze, Edgar przyszedł na na koniec – 84 minut. Został on zastąpiony przez innego napastnika. To był Ryan Babel. Niestety, w tej grze, „Ajax” utraciła arch rywal z wynikiem 2: 4. W sezonie Manucharyan zagrał tylko cztery mecze, ale mimo to, ze klub zdobył Puchar Holandii.

W następnym sezonie napastnik jak rzadkich przejazdów jako podstawa, ale przynajmniej na polu widać częściej. Niestety, urazy nadal realizować obiecującego gracza. I z tego powodu musiał grać dla zespołu młodzieżowego „Ajax”.

sukces

Wreszcie, drugi dzień z listopada 2006 roku, Edgar był w stanie zdobyć swoją pierwszą bramkę dla klubu w Amsterdamie. Stało się to w Pucharze UEFA 2006/07. Wtedy „Ajax” przeciwny wiedeński klub „Austria”. Manucharyan pojawił się na boisku w drugiej połowie na 57 minut, a już w 65., posłał piłkę do bramki. Tym samym piłkarz zwiększenie prowadzi do 3: 0. I to była wielka wygrana.

22 lipca z napastnikiem udział w towarzyskim meczu z Londynu „Arsenał”. Mecz został rozegrany na nowym stadionie, a to była gra na pożegnanie Dennis Bergkamp, który jest byłym graczem zarówno jednego i drugiego klubu. Następnie Edgar popełnił dobry pomagać na Hyuntelara. Była to pierwsza bramka w historii marki nowego stadionu „Emirates”.

W 2007 roku piłkarz podpisał nowy kontrakt z „Ajax” – tym razem do 2011 roku. Jednak sprawy nie idą zgodnie z planem, a więc w 2009 roku, Edgar grał dla „Harlem”. Klub jego wynajętym od „Ajax” na okres jednego roku. Ale jak tylko „Harlem” zniszczony sześciu graczy wypożyczyć amsterdantsev, wrócił do rodzimej konstrukcji. Ale jest Edgar nie długo – „AGOVV” od 03 lutego 2010 roku zaczął grać dla FC I w pierwszym meczu zdobył gola, umożliwiając jego nowy zespół minimalnego zwycięstwo gości. Aw meczu z „Excelsior” i atakującego zdarza się hat-tricka. A warto zauważyć, tydzień po tym samym zwycięstwo w meczu z „AGOVV”.

Powrót do piłki nożnej Armenia

W 2010 roku wrócił do FC Manucharyan „Pinyuk” self-rozwiązania umowy z „Ajax”, który zawsze oddał piłkę nożną w czynsz. Klub domu grał przez sześć miesięcy, aw połowie 2011 TH, rok znowu wypożyczyć. W tym czasie – Jekaterynburg „Ural”. Ale na szczęście wynajem napastnik, zdecydowano, aby włączyć do kontraktu długoterminowego. Początkowo planowano podpisanie go przez dwa lata, ale to wszystko razem z większym powodzeniem. Więc w dniu 17 lipca 2012 roku, Edgar Manuczarian jest oficjalnym napastnik FC „Ural”. Z tego klubu zdobył mistrzostwo pierwszej ligi w sezonie 2012/13, a także właściciela bezpośrednio FNL Cup (te same lata).