284 Shares 3950 views

Bolognese pręt

Bolonia jest pręt pływaka wślizgu, powszechność, która jest fakt, że może on być stosowany podczas połowów wszystkich gatunków ryb w każdym zbiorniku wodnym i w każdych warunkach. Jest to spowodowane obecnością sprzęgła cewki, zdolną do ciągnięcia dużą zaczep łatwo.

Tzw okrążenie pies jest mobilnym rozwiązaniem pomiędzy kołem zamachowym i prętów maszt, który dlatego jest idealny dla początkujących wędkarzy.

Bolognese jest pręt teleskopowy długo puste wykonany ze szkła, zawierający przekroczeniu pierścień i uchwyt cewki. Liczba dzwonków równej liczby pokoleń, wszystko to dodaje jeszcze dwa pierścienie na końcu pręta, którego zadaniem jest zapobieganie pękaniu spowodowane dużym obciążeniem podczas wyładunku połowu. Długość pręta w niektórych przypadkach osiąga jedenaście metrów, ale najlepszym rozwiązaniem jest uważany za pręt długości sześciu metrów.

Bolognese pręt olinowanie jest podobna do przystawek wszystkie spławikówki. W większości przypadków używanie puste stałej pustej pływaka. W tym pływaka musi być szorstki i ważone z anteny zauważalne. Czasem wykorzystują szybownictwo, wstępnie wyposażone w głębi zaciski.

Na tym pręcie przeznaczonym konwencjonalnych włókien elementarnych, w zależności od wielkości ryb wybranych jego średnicę. Konieczne jest ustanowienie ołów, który jest mniejszy w przekroju poprzecznym, a mały rozmiar obrotowe między żyłki. W tym przypadku, żyłka tendencję do stawania się skrętki na długich dystansach. Najlepszym rozwiązaniem jest średnica włókna elementarnego w, i smycz 18 – 0,14. Ale trzeba pamiętać, że grube włókna sprawia, że rozwiązania szorstki, tym samym zmniejszając liczbę poklovok.

Bichon wymaga użycia absolutnie każdej cewki inertialess o przełożeniu 5,7 i dużym kalibrze szpuli. Najbardziej korzystne wykonania uważa się za matchevuju cewki.

Bolognese pręt obejmuje zastosowanie specjalnej postaci pływających, które są wyposażone w długie mostków i grubości anteny stabilnością i dobrą widoczność na długich dystansach. Należy zwrócić uwagę na oku pływaka, to musi być silny, ponieważ podatne na wysokie obciążenia, gdy pociągnięcie żyłki. Zazwyczaj w tego rodzaju połowów, stosuje się dwa rodzaje pływaków są: stałe (jeśli plan połowów w wodach o silnym prądzie) i regulowanym uchwytem (w zbiornikach wodnych o niskim przepływie).

Ciężarki do wędki wybrane są w następujący sposób: górna musi być najbardziej surowe (90% całkowitej wagi) służy jako dolne obrotowe, które mocuje się na smyczy. Podczas pomiaru głębokości wszystkich odważników są przesunięte w kierunku dolnego. Służą one jako z oliwek lub prosty frakcji.

Haczyki do wędek są zwykle dobierane w zależności od wielkości ryb.

Zatem, Bolonia pręt, sprzęt, jak opisano powyżej, pozwala wykonać rzut na odległość trzydziestu metrów od brzegu i śledzić ruch biegu.

Należy zauważyć, że technika rybacki stosowany jest tu najczęściej. Obecnie istnieje wiele możliwości wyboru technik odlewniczych, karmienie, i innych transakcji.

Prawidłowo określić głębokość, zaleca się, aby przejść do przynęty. Do tej mieszaniny, która powinna być duża ilość, rozpraszają kilka metrów poniżej. Następnie przejdź do podvodke który można osiągnąć na kilka sposobów.

Tak więc, Bolonia pręta Reprezentuje teleskopem z lekkiego materiału, który można dostosować do różnych warunków połowów tego gatunku, tylko trzeba dokonać pewnych zmian w swoim trzaskiem.