594 Shares 3641 views

Radio sterowane łódź do wędkowania: opis, charakterystyka, rodzaje i ocen

W ostatnich latach wielki rozwój modeli sterowanych radiem i trutni doprowadziła do tego, że są one osadzone w bardzo nieoczekiwanych dziedzinach takich jak rybołówstwo i polowanie. Łodzi nabyć radiowej przynęty poruszać się w odległych i odległych części zbiornika, bez rozpraszania wiosła ryb lub silniki przyczepne.

Ciężkie szybkie łodzie używane do trolling trolling a nawet dużych drapieżników, takich jak sandacza i szczupaka. Kilka drony mogą być dystrybuowane do najbardziej obiecujących obszarów rybackich, z kontrolą ich zdalnie za pomocą tabletu lub smartfona. Radio sterowane łodzi do połowu sygnalizatora szybko odkrywania najbardziej obiecujących obszarów rybackich.

Panele słoneczne i pozwolić, aby włączyć autopilota zabawkę w kompletny UAV, które mogą pomóc rybakom w trybie stand-alone cały dzień.

zalety

Radio sterowane łódź do wędkowania posiada wytrzymałą obudowę. Ma dobrą stabilność na falach. Mogą one być łatwo kontrolowane przez pilota, telefonu lub tabletu, jak już wspomniano powyżej. Posiadanie dwóch łodzi motorowych sprawia, że jest bardzo zwrotny, pozwalając mu poruszać się w dowolnym kierunku, w tym samym czasie dzięki diod znajdujących się na obudowie, można również zobaczyć z łodzi w nocy i wieczorem, nawet w dużej odległości.

Ogromna ilość wędkarzy udało się ocenić korzyści przysługujące radiowo sterowany model łodzi: kupić, a następnie dać sobie dużo ryb złowionych trofea i komfortowego łowienia.

szanse łodzie

Zdalnie sterowanych łodzi może obracać się we wszystkich kierunkach, a pływać w prostej korpusów przestrzeni wody. Jego bardzo solidna obudowa usprawnione, łatwo prześlizguje się nad powierzchnią wody, z całą ufnością wytrzymać przypadkowych kolizji.

Należy zauważyć, że radio sterowane modele łodzi sumiennie przestrzegać pana, tak długo jak są one w obszarze działania. Pozostawiając jego łodzi trwa przez jakiś czas do przeprowadzenia ostatniego odebranego polecenia. Potem wyłączył i łatwo płynąć. Dlatego należy zachować ostrożność, aby wysłać go do długiej podróży.

Jeśli chcesz kupić RC łódź, a ty chcesz być szybki, mocny, i posłuchał bez wątpienia nie należy oszczędzać. Koszt łodzi zależy bezpośrednio od jego właściwości: wyższy zakres i prędkość, tym większa cena.

typy

Łodzie różne kolory, rozmiary, wyposażenie, rodzaj sterowania. Istnieją 2 typy konsol: podczerwień i radiowych. Radio sterowane łódź z nadajnikiem radiowym będą droższe, ponieważ promień działania jest stała, a sterowanie na podczerwień jest przedmiotem ubezpieczenia. Takie modele wahają się w jasnym świetle jest zmniejszona, a noc wykazuje doskonałe rezultaty.

Istnieją modele, które mogą być zawarte w ziemi, to ostatnie są wyposażone w specjalne zamki bezpieczeństwa, a tylko w kontakcie z wodą do rozpoczęcia pracy.

miejsce rozpoczęcia

Zanim kupisz łódkę sterowania radiowego, musisz zdecydować, gdzie masz zamiar go używać. Małe łodzie są świetne na pływanie w spokojnych stawów, strumieni i spokojnych basenów. Można je uruchomić, w razie potrzeby, nawet w łazience, ale tutaj pokazać możliwości nie będzie.

Mocne i większe modele mają być wykorzystywane w zewnętrznych dużych zbiorników wodnych: jezior, stawów, rzek, ale najlepiej bez tych łodzi, silnych prądów i fal.

Dążenie ptaków wodnych, stromych zakrętów i zawodów na szybkość – to nie wszystkie cechy tych modeli.

Tani sterowany radiem łódź

Szukasz taniego modelu, należy zwrócić uwagę na radiowym łódce Racing. Ten zdalnie sterowany łódź, przeznaczony do przynęty ryb. Zapewnia dostawę napędów lub przynęty w odległości trzystu metrów z małym hałasem. Niski wzrost i ochronę śrub pozwala pływać w najbardziej gęstych zarośli, w których niemożliwe jest, aby nie straszyć ryby, nawet przy cichym gumowej łodzi.

Taki bezzałogowy statek jest wyposażony oświetlenia z góry (to jest konieczne sprawdzanie wzrokowe) i dolnej (zwłaszcza dla dodatkowego przyciągania dużej ryby, takie jak szklisty). Warto również zauważyć, że aparat z transmisją obrazów w czasie rzeczywistym (FPV) umożliwia łatwą obsługę. Znajduje się na pokładzie sygnalizatora pozwala na przeprowadzenie szybkiej eksploracji posiadania ryb w dowolnych interesujących części zbiornika.

Łódź lub katamaran z sonarem

Do tej pory istnieje ogromny wybór tanich kompaktowych sonar, który zapewnia obraz poszczególnych gatunków ryb i ich odrzwiach w dowolnych interesujących miejsc. W tym samym czasie na droższych łodziach z sonaru obrazu spada bezpośrednio na płycie, natomiast w wersji budżetu obraz na ekranie jest stała kamera zamontowana na pokładzie, a następnie jest przesyłany przez właściciela wideo.

łodzi motorowej

przynęty połowów za pomocą bezzałogowego statku łodzi koniecznie musi być na tyle ciężki i wystarczająco silne, aby dużych ryb, takich jak sumy i szczupaki, nie mógł zabrać łódkę. W przeciwnym razie, za to muszą być noszone na całym ciele z wodą, w większości przypadków bez powodzenia.

Naczynie z autopilotem

Ten autopilot umożliwia bezobsługowej pracy w trybie autonomicznym do przeczesują rzekę w obecności autopilota. Ponadto, aby dostarczyć przynętę do określonego punktu z wyprzedzeniem w trybie automatycznym.

łódź słoneczna

Należy od razu powiedzieć, że podróż chińskiego niskich kosztach, łódź nie przekracza dwie godziny w niestabilnej pracy silnika, to należy ją naładować, a następnie powrócić do ich zastąpienia. Panele słoneczne pozwalają naładować akumulatory pokładowe szybko i używać bezzałogowy statek cały dzień.

Łodzie sterowane przez radio

Doświadczeni rybacy wolą mieć do czynienia z łodzi bardziej zaawansowanych i zaawansowanych – szybki sterowany radiem. Modele te posiadają wewnętrzny silnik spalinowy, jak i na otwartej wodzie może rozwijać ogromne prędkości. Zasadniczo, te łodzie prowadzone dużym rozmiarze, co pozwala na ustawienie wystarczająco mocny silnik. Do wytwarzania każdego elementu tylko materiały o wysokiej wytrzymałości są wykorzystywane do tych noży.

Żaglówka ze sterowaniem radiowym

Przez następujące wzory formularzy podobnych łodzi dotyczy prostego żaglowiec. Różni się od innych modeli tym, że ma w ogóle po stronie silnika.

Aby to jacht żaglowy zaczęła się poruszać, musi wiatr, za pomocą pilota – tylko do kierunku ruchu. To jest już osiągnięty poprzez przekręcenie pokrętła w pożądanym kierunku. Model ten może sterować i doświadczona osoba, choć najczęściej preferowane przez specjalistów – w tym przypadku, istnieje ogromna zależność od wiatru i warunków pogodowych w ogóle.

Model Poduszkowiec

Transport ten jest niezwykle popularny. Należy do wodnych i lądowych. Taka łódź na poduszce powietrznej jest w stanie poruszać się na wodzie i na lądzie z równą łatwością. W rzeczywistości, to quad, nie ma dla niego przeszkodą.

Model na poduszce powietrznej ma taką samą przepony z kauczuku, a także prototyp – wentylator, który pompuje powietrze pod spodem, przy czym, gdy łódź jest w stanie wznieść się nad ziemią lub wodą, i przeniesiono przez wentylator ustawić ją. Dla modeli z takich klocków zazwyczaj potrzebują wody lub gładką powierzchnię.

okręty podwodne

Istnieją podobne modele sterowane radiem. Następuje nurkowania za pomocą wentylatorów lub układ statecznika przez pompowanie i pompowania wody z komór.

To radio sterowane łódź z najczęściej trzeba w jakiś mały staw zanurkował. Woda tutaj powinny być jasne i czyste – basen lub akwarium.

Radio sterowane łódź z rękami

Najpierw trzeba znaleźć źródło zasilania. Bateria nadaje się do takiej funkcji. Znaleźć model o stosunkowo małej masie i dużej mocy. Tak, że bateria nie jest nasz statek zatonął, konieczne jest ustalenie wiarygodnych silniki. W tym przypadku, konfiguracja zdalnego sterowania wymaga umiejętności i wiedzy.

Aby produkować model dostarczania przynęty – nie jest łatwym zadaniem, nawet jeśli masz rysunek łodzi radiowym. Ten pomysł kosztowne finansowo bo trzeba kupić materiał na obudowy, silnika, baterii, system sterowania radiowego. Czasami zakup łodzi zabawka będzie bardziej ekonomiczny w specjalistycznych sklepach, niż podczas montażu. Ponadto, należy pamiętać, że modele od znanych producentów ma już nawigację i oświetlenie.

Jeśli zdecydujesz się zaprojektować swoje własne ręce, aby budować, dbać o zakupie systemu pięć kanałów wymagane do zdalnego zarządzania. Idealny zakres potrzebne do wędkowania, jest pięćdziesiąt metrów.

łodzie sterowania radiowego: Opinie

Przeczytaniu tych modeli można stwierdzić, że każdy może podnieść łódź dla własnych celów oraz w zależności od potrzeb, jeśli to konieczne. Ale ci, którzy są zainteresowani, aby zebrać łódkę z ich rąk, może to zrobić na własną rękę, zwłaszcza jeśli wziąć pod uwagę, że dziś jest to bardzo łatwe do zdobycia niezbędnych szczegółów.