646 Shares 1837 views

Przedstawiamy samochód, który ma doskonałe osiągi: „Qashqai”

produkty Nissana zawsze cieszył się większą uwagę konsumentów i profesjonalistów. W 2006 roku japoński ponownie udało się zaskoczyć świat motoryzacyjny, wraz z wprowadzeniem modelu Qashqai, nowej klasy urządzeń. Mówimy o kompaktowego crossovera miejskiej. Od pierwszego modelu została ustawiona wysoko poprzeczkę, optymalne parametry. „Qashqai” jest wciąż na czele z ufnością w swoim segmencie.


Planowana modernizacja modelu produkowanego w 2009 roku, nadaje samochodowi nowoczesny wygląd. Pięciodrzwiowy karoseria „hatchback” posiada duży prześwit, a dolna część zderzaki, progi i drzwi są zabezpieczone płytami niemalowanej plastiku. Restyling dotknął nie tylko ciało i zewnętrzne elementy: zakres zaktualizowany silnik ma najlepsze parametry. „Qashqai” stał się bardziej wydajny i dynamiczny.

samochód z zewnątrz

Zewnętrzna konstrukcja została opracowana w naszym własnym studiu i znakomicie urządzone w prostym stylu i tolerancyjny. Reflektory harmonijnie w ogólnej konstrukcji przedniej części formularza. Oprócz nich w zamontowany zderzak światła przeciwmgielne, które mają dobre wyniki. „Qashqai” w ciemności jest łatwa do prowadzenia, nie ma potrzeby się wysilać wzroku, droga jest oświetlona wystarczająco.

W tylnej części samochodu zamontowany tylną klapę z umieszczeniem jej części lamp sygnalizacyjnych. wykorzystali nowoczesne LED dużej mocy żarówki, których cechy są większe niż normalnie. Paleta kolorów jest zdominowany przez jasne, „sport” tonem, który natychmiast emituje samochód w strumieniu miasta. Stosowanie ochrony undyed plastik daje solidność pojazdu SUV.

Parametry techniczne zwrotnicy

Trzy opcje silnikowe, które mogą być agregowane z pięciobiegową manualną skrzynią biegów lub CVT przewidzianym dla naszego kraju. Dla tych, którzy potrzebują kompaktowego i dynamiczny samochód miejski, najlepsze dopasowanie „Nissan Qashqai”. Specyfikacja: Prześwit 200 mm, z napędem na przednie koła lub zapewniające wysoki pojazd drożności.

Maszyna jest wyposażona w nowoczesny energochłonne Zawieszenie, przód – takie jak „McPherson” z amortyzatorów teleskopowych, rozpórki i wahaczami trójkątnymi. zamontowany tylny kompleksowy system Multi-link, który pozwala wóz być dobrze zarządzana, nawet szczerze słabe nawierzchni. Na koła przednie i tylne hamulce tarczowe są skuteczne.

Test Drive: test drogowy

„Nissan Qashqai” -2013, którego cechy obiecują wiele przyjemnych wrażeń z kierownicą, większość kierowców sprostać oczekiwaniom. Miejsce pracy pod względem ergonomii, zorganizowana optymalnie. Przyjemne, nawet w wyglądzie, kierownica i prosi w dłoniach, dźwignia zmiany biegów nie jest konieczne, aby szukać. Sterowanie jest bardzo pouczające. Podczas przenoszenia do różnych typów maszyn powłoki powinna być dokładnie określona ścieżka.

W naszym kraju, dealerzy oferują rekordową liczbę typów urządzeń w swoim segmencie. W standardowej wersji jest pełna moc, system audio i klimatyzacji. Zakres blokach w połączeniu z manualną albo zrobotyzowanego transmisji zapewnia wysoką wydajność pojazdu. „Qashqai” cieszy się w naszym kraju bardzo popularne wśród różnych grup konsumenckich.