280 Shares 7731 views

"Nieskończoność" (jeep) – wykonawczy klasy SUV

„Nieskończoność” – zależna od japońskiej firmy motoryzacyjnej „Nissan Motor”, która produkuje sedan, coupe, zwrotnice i samochodów sportowych od 1989 roku. Szczególne miejsce w składzie „zajmuje” nieskończoność (SUV) – rozjazd FX 35 SUV 56 QX and QX 80. maszyny różnią przestronne komfortowe właściwości szybkiego wewnętrzne wysoki.

Car 2004 – model QX56

„Nieskończoność” (SUV), który przedstawiony na zdjęciu na stronie, jest najczęstszą wersja japońskiego SUV tej marki, stylowy i harmonijny pojazdu. maszyny do produkcji powstała w 2004 roku w Hong Kongu i na ogół skupia się na rynku północnoamerykańskim.

W rzeczywistości samochód „Nieskończoność” (jeep) QX 56 – zmodernizowana wersja „Nissan Armada” z ulepszonej konstrukcji. Aktualizacje dotknął zewnętrzną część podwozia i kabiny. Model QX 56 – to „Nieskończoność” (SUV), które zwykle pojawiają się na zdjęciach stron kolorowych magazynów. Maszyna jest uważane za modne, więc jej obraz jest stale wykorzystywane w reklamie i prezentacje.

Ponadto, model ten jest „Nieskończoność” – duży SUV z imponujących konturów i mocnym silnikiem, które mogą służyć jako przykład SUV klasy reprezentacja jak obecny dyktuje warunki, a wysocy rangą urzędnicy też nie są czasami awersję do szybkiej jazdy na drodze.

parametry techniczne

„Nieskończoności” (SUV), model ten jest wyposażony w osiem silnik benzynowy o następujących cechach:

 • Objętość cylindra – 5552 cm / cm;
 • Moc – 330 KM z prędkością 4900 obrotów na minutę;
 • moment obrotowy – 529 Nm przy 3600 obrotów / minutę;
 • Średnica cylindra – 98 mm;
 • Skok – 93 mm;
 • Kompresja – 9,8.

Waga i wymiary:

 • Długość pojazdu – 5250 mm;
 • Wysokość – 1970 mm;
 • Szerokość – 2000 mm;
 • prześwit – 270 mm;
 • Rozstaw osi – 3130 mm;
 • bieżnika – 1715 mm;
 • Pojemność zbiornika paliwa – 106 litrów.

transmisja

Na samochód w pełnym standardzie ustawić automatyczne pięć skrzynią biegów.

Wewnętrzna przestrzeń

Salon „Nieskończoność” QX 56 tworzy wrażenie luksusowego komfortu. Miękkie oświetlenie Kokpit dzieła Vision ma działanie relaksujące, wybierze drugi poziom miały ścisły pierścień obrotomierza – największy desce rozdzielczej. Wszystkie czujniki są doskonale czytelne. Konsola środkowa znalazły swoje miejsce zegary staroświecki styl z delikatnymi rękami. Kierownicy kombinacja felga: drewno i skóra, która wyklucza ręce kierowcy z poślizgiem.

Przestronna kabina może pomieścić osiem osób: dwie przednie, sześć w środkowych i tylnych siedzeniach. Jeep jest łatwo przekształcony pickupa, to wystarczy, aby złożyć fotele drugiego i trzeciego rzędu. Utworzone płaską powierzchnię, na której można położyć około pięciuset kilogramów różnego rodzaju ładunków.

Fotel kierowcy ma dziesięć pozycji regulacji, pasażera – osiem. Wszystkie dane są przechowywane w pamięci komputera pokładowego, wystarczy wybrać i kliknąć odpowiedni przycisk. Również w jednostce systemowej pamięci nagrany kilka przepisów zewnętrznego lusterka.

Masywna tylna klapa jest zdalnie sterowany z kabiny kierowcy. Aby je otworzyć, wystarczy nacisnąć przycisk na desce rozdzielczej.

Drugi rząd siedzeń umieszczone w dwóch wersjach: z oddzielnymi stałe rozkładanymi oparciami lub trzech oddzielnych, niezależnych krzesła z autonomicznej regulacji.

komplet

Jednym z najbardziej wyłącznych samochodów w zakresie modelu Infiniti jest „nieskończoności” (jeep) QX 56, który jest wyposażony w standardowy normą więcej niż obficie. Kupujący dostaje system nawigacji najnowszej generacji, sprzęt luksusowy Bose audio z dziesięcioma głośnikami i kompaktowym subwooferem, podgrzewane fotele przednie i siedzenia w drugim rzędzie, dvadtsatidyuymovy monitor ciekłokrystaliczny, tempomat z adaptacją, wideo do odtwarzacza DVD i zmieniarką na sześć płyt, widok System perspektyw reverse czujniki parkowania i zaawansowanych.

Oprócz standardowego wyposażenia „Infiniti” jeep wyposażone w aktywne systemy bezpieczeństwa. Wśród nich stabilizację dynamiki jazdy i wyrównał kurs i aby uniknąć poślizgu na transpozycje i ostrych zakrętów. EBD i Brake Assist System pomaga zachować kierunku maszynowym i równowagę podczas gwałtownego hamowania. Inne systemy pomocnicze, a urządzenie jest wyposażone w osłony ochronne, osłony od dołu silnik, przekładnia i zbiornika paliwa.

Model "Nieskończoność" QX 80

Najnowszy rozwój, który zszedł w lineup Infiniti, to kolejny SUV – QX 80. Ten model „Infinity” – największy SUV w swojej klasie.

Samochód jest przedstawiony w stylu Hi-Tech z luksusowym wnętrzem, mocnym silnikiem pięć-litra oraz szereg opcji, które odróżniają samochód wysokiej wydajności. Przód poduszka powietrzna, nadmuchiwane zasłony na oknach, poduszki powietrzne całym wnętrzu obwodzie pasów trzypunktowych z napinaczami – to wszystko dostępne jest w samochodzie. Specjalna opcja, wyraźnie potwierdzający wysoki status nowego samochodu – to reflektory biksenonowe z adaptacyjnym dróg oświetleniowych.

Jeep „Nieskończoność” QX 80 pracuje na czystym asfalcie w trybie napęd na tylne koła jest optymalne warunki dla tej klasy maszyny. Kierowca może wybrać przebieg kolejnych trzech elementów:

 1. napęd na cztery koła za pomocą prostego połączenia przedniej osi z umiarkowanie trudnych warunkach drogowych.
 2. napęd na cztery koła terenowego ze sztywnego połączenia wszystkich czterech kołach. Na chodniku w ten sposób przemieszczania się jest nie do zaakceptowania.
 3. napęd na cztery koła z przekładnią redukcyjną dla ciężkich samochodów terenowych.

Jeepy „Infiniti” okazały się niezawodne SUV. Jednakże podczas ich eksploatacji należy wziąć pod uwagę brak różnicowego środkowej.