605 Shares 3429 views

Kolory tęczy: „Chevrolet Niva” w różnych odcieniach

Tani SUV Chevroleta NIVA jest wielkim sukcesem. I dzięki pracy włoskich projektantów, że zmieniła się znacząco. Teraz jest nie tylko atrakcyjny wygląd wnętrza ale imponująca.


Kolor – to jest ważne

Jednym z głównych elementów składowych urządzenia z wyboru jest oczywiście kolor. Wybierz odcień ciała nie zawsze jest łatwe. Aby to zrobić, trzeba analizować i ich preferencje i warunki eksploatacji pojazdu. Każdy model ma zupełnie inny kolor. "Chevrolet Niva-" nie jest wyjątkiem. Dla każdego koloru eksperci nawet wymyślił nazwę indywidualna nietrywialne.

Model ten może być trudno odróżnić niektórych kolorów. „Chevrolet Niva-” ciemny niebieski metalik i czarny absolutnie niewiarygodnie podobna. Jednak prawdziwi koneserzy zobaczyć różnicę uderzające.

Opcje

Każdego roku pojawiają się nowe kolory. „Chevrolet Niva-” sprzedawany jest w różnych odcieniach. Oto najbardziej popularne:

  1. "Milky Way", lub czarno-niebieski. Jest to bardzo brutalny ton. W tym, oczywiście, bardziej czarny, ale ma odcień niebieskawy, zwłaszcza w słońcu.
  2. „Asteroid” lub ciemny niebieski. Czasami wydaje się całkowicie czarny. Jednak pod słońcem widać wyraźnie, że ciało niebieskie smugi.
  3. „Quartz” lub metaliczny szary. Bardzo modne jaśniejszy odcień wygląda jak srebro.
  4. "Gold" metaliczny. Jest to dość ekstrawagancki kolor. Wygląda to bardzo bogaty. Jednak ci, którzy boją się porysować samochód, to lepiej, aby powstrzymać się od kupowania „Niva”. Z tyłu cieniu wszystkie błędy będą widoczne.
  5. „Lavender”, lub jasnobrązowy. Wygląda to niczym niezwykłym. Zabarwienie to nowość w 2013 roku.
  6. „Królowa Śniegu”, lub srebrny – idealnym rozwiązaniem miejskich. Ostatnio najbardziej popularne i poszukiwane odcień.
  7. "Auster", lub szaro-brązowy – dobrym rozwiązaniem dla off-road. Brud na ten samochód nie będzie tak widoczny jak samochód jaśniejszym odcieniem. W zalesionej okolicy, to „pole” będzie ledwo zauważalne.
  8. „Soczi”, lub ciemny szaro-zielony. Ten kolor „Chevrolet Niva-” wygląda atrakcyjnie.
  9. „Extravaganza”, lub czerwony – dla tych avtolbiteley którzy nie tolerują żadnych kompromisów. Bardzo dobry typ miasta.
  10. „Dzika śliwka” – to jest jasne, skąd nazwa tego koloru. „Chevrolet Niva-” (zdjęcie to potwierdza) ma odcień śliwki. Jest to jeden z najbardziej znanych i popularnych opcji.

Cała paleta kolorów, w których kolor ciała „Niva-Chevrolet”, to nazwę. Odcienie bardzo dużo. W każdym sezonie pojawiają się nowe.