573 Shares 6870 views

Jak nazwać dziecko w kalendarzu: zasady i tradycje

Nawet w pre-Christian Rosji dzieci próbował zadzwonić na cześć wielkiego, słynny, utalentowany, człowiekiem sukcesu, a tym samym przesunięcie jej przeznaczenie na dziecku i tej samej nazwie jest już obiecując okruchy szczęśliwe życie.


Wraz z pojawieniem się chrześcijaństwa, to zadanie jest znacznie uproszczone, a proces reklamacji uporządkowane. Bedrock stał mesyatseslov – kalendarz – kalendarz, który zawiera wszystkie dane dotyczące świąt prawosławnych i Memorial Day świętych. Te dni, w których czczono świętego i zaczął podążać prawosławnych, nazywając ich dzieci.

Jak nazwać dziecko w kalendarzu?

Po wielu represji wiary z powrotem w naszych sercach i religii – w domu. Nawet młode rodziny mają tendencję do „prawo”, aby wybrać nazwę dla dziecka i ochrzcił go.

Wybierz nazwę dość łatwe z modlitewnika. można obsługiwać go w spokoju. Jeśli nadal nie wiem jak to nazwać dziecko w kalendarzu, spojrzeć na to, co święci czczeni w dniu narodzin dziecka. Wybierz najbardziej odpowiedni, podoba Ci się imię i przygotować się do chrztu. Jeśli nazwy są sporo, a większość eufoniczny, zorganizować ankietę wśród znajomych i rodziny, porozmawiać z potencjalnymi chrzestnych. Może się też zdarzyć, że nie jesteś w stanie wybrać imię dziecka w kalendarzu, ponieważ dziecko urodzin jest czczony święci wyłącznie samce (lub odwrotnie) i ewentualnie nazwy po prostu nie lubię, a jak nazwać dziecko w kalendarzu w tym przypadku? Chrześcijańska tradycja nazywania daje dwa czasu za granicą.

Po pierwsze – jest to ósmy dzień po pojawieniu się dzieci światłości, lub od drugiego do ósmego dnia, kiedy masz możliwość wyboru nazwy. Po drugie – jest to czterdziesty dzień po urodzeniu, gdy dziecko rodzi się zdrowe i silne, sakrament chrztu może być przełożona na taki okres.

Jeśli po wykonaniu wszystkich warunków nie udało się ustalić, że jest możliwe, aby dać dziecku podwójnego nazwiska. Jeden – „dla świata”, druga – „dla Kościoła”, jego wybór może być podana do duchownego, który będzie wykonywał chrzest dziecka. Więc dać dziecku nazwę kalendarza będzie łatwiejsze, nie zajmie dużo czasu i siły psychicznej.

Ważne jest, aby nie mylić świętych i męczenników (oni też są bardzo szanowany w chrześcijaństwie), nie skazując swoje dziecko do ciężkiej akcję. A imię świętego dziecka daje ochronę w obliczu potężnego patrona – anioł stróż.

urodziny

Planując przyjęcie urodzinowe do świętowania w przyszłości, należy pamiętać, że bez względu na to jak wiele pamiętnych dni w wybranym świętego roku, dziecko będzie tylko jedna nazwa dzień – dzień najbliższy dzień jego urodzin.

Wiara i rozum

Wywołanie Dziecko w kalendarzu, przede wszystkim, należy kierować się wiarą. Studiować życie świętego, którego imię wybrać, zna modlitwy do niego, na przeniesienie tej wiedzy do dziecka.

Pamiętaj, kto lub co Patronem i wychować dziecko zgodnie z tym. Człowiek, który pokazuje drogę już pomyślnie przeszedł go, będzie o wiele łatwiejsze i bardziej pewny siebie, po prostu nie odwrócą się od niego.

Tak długo, jak zrozumieć, spróbuj zrozumieć, aby zdecydować, jak nazwać dziecko w kalendarzu, chodzą do kościoła, mówić do księdza, prosić o pomoc i poradę. Na pewno powiedzieć wszystko i pomóc wyjaśnić w szczegółach. Nazwa poprawnie, z miłością i uwagą wybranym przez kalendarz, ochrona Twojego dziecka od niewłaściwych ruchów i działań, od złego oka i hex, prowadzić swoje życie na drodze do szczęścia, sukcesu i dobrobytu!