825 Shares 6021 views

Dlaczego „Kaspersky” nie jest zainstalowany?

Zestaw narzędzi antywirusowych Kaspersky Lab jest znany przez wielu właścicieli PC. Ten program jest zasłużenie zajmuje wiodącą pozycję w przeglądzie porównującym skuteczność ochrony przed „malware”. Można argumentować, długo o zaletach i wadach „Kaspersky”, ale jedno jest pewne – to program antywirusowy jest jednym z najlepszych. Jednak podczas instalowania niektórzy użytkownicy napotykają problem, gdy nie jest zainstalowany „Kaspersky”. W najlepszym przypadku, komunikat o błędzie (na którym kod można spróbować znaleźć przyczynę), a co gorsza, instalator po prostu odchodzi. Oczywiście, wiele osób pyta: „Nie można zainstalować” Kaspersky „co robić?”

Obfitość powodów

Pomimo faktu, że wiele źródeł zaoferować rozwiązanie tego problemu, ale w niektórych przypadkach jest to możliwe, aby szybko zrozumieć. Powodem braku instalacji antywirusa na danej konfiguracji sprzętowej i programowej i jest zawsze indywidualna wymaga dokładnej analizy. Uniwersalna odpowiedź na pytanie „dlaczego nie zainstalować Kaspersky Anti-Virus' nie istnieje. Dlatego ten artykuł zawiera jedne z najczęstszych przyczyn awarii.

zgodność

W pierwszej kolejności są problemy ze zgodnością. Jak wiecie, na komputerze użytkownika jest aktywnie wykorzystywany przez jedną z czterech systemów operacyjnych firmy Microsoft – XP, Win 7, Win 8 i ostatnie «Windows» modyfikacja – Win 8.1. I każdy program, szczególnie tak skomplikowany jak anty-wirus, charakteryzuje się wymaganiami dla środowiska wykonawczego, czyli system operacyjny. Na przykład, nie jest zaskakujące, że „Kaspersky” nie jest zainstalowany, jeśli spróbujesz zainstalować wersję „2012” Win 8. W związku z funkcji „2013” oraz z „osiem”, ale nie może pracować z zaktualizowanym Win 8.1. Ponadto, większość „Kaspersky” nie został zainstalowany na Win XP nawet, jeżeli ten ostatni nie jest zainstalowany pakiet SP2 lub nowszy aktualizacji. Konsekwencją powyższego, co następuje: Przed instalacją należy zapoznać się z wymaganiami systemowymi pożądanej wersji i porównać je z już używane na komputerze.

konflikty programowe

Chociaż w niektórych przypadkach możliwe jest zainstalowanie wielu pakietów antywirusowych różnych producentów, w odniesieniu do „Kaspersky” nie odbędzie się. Jeśli instalator wykryje aktywny kod inny produkt ochronny, instalacja zostanie przerwana z wymaganiami mapowania usunąć duplikaty program. Ponadto, czasami „Kaspersky” nie jest ustanowiony ze względu na fakt, że stoi przed kolejną wersję tego produktu została prawidłowo usunięte. W tym przypadku, należy pobrać od dewelopera witryna KAVremover darmowy program, dzięki której „resztki” może być całkowicie usunięta, uniemożliwiając instalację.

złośliwy kod

Problemy z instalacją mogą wystąpić na zainfekowanych komputerach, niektórych wirusów: niektóre „złośliwe oprogramowanie” wykonać monitoring zainstalowanych aplikacji oraz Kaspersky wykryte po prostu zatrzymać proces instalacji. To może być wydane wiarygodną wiadomość, przez co trudno jest zdiagnozować i szukać przyczyny. Tak więc, jeśli wymagania systemowe odpowiadają produktu, ale instalacja nie powiedzie się, należy pobrać darmowe oprogramowanie Kaspersky VRT i przeskanować komputer. Alternatywnie, można spróbować zainstalować oprogramowanie antywirusowe od innego dostawcy, aby wyleczyć komputer, a następnie zainstalować Kaspersky.