294 Shares 1727 views

Gyro ćwicząca ręka: jak go używać?

Gyro ćwicząca ręka jest oparty na żyroskop – urządzenie, które wcześniej powszechnie używane w celu określenia kierunków przestrzennych. Obecnie urządzenie jest używane głównie osoby narażone na rozwój zespołu cieśni nadgarstka. Zaawansowane stadia zespołu w poważnej potrzebie leczenia szpitalnego. Aby uniknąć takich problemów, zaleca się, aby angażować się w zapobieganiu rozwoju nadgarstka. A do tego, jak to możliwe, odpowiedni żyroskopowy ćwiczącej.


projekt

Zewnętrznie żyroskopowe ćwiczących posiada kontury małego kulistego obiektu. Korpus, w większości przypadków, jest wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego o różnych kolorach i przejrzystości. Jednocześnie istnieje cała masa metal model żyroskopu symulatorach. Jednak te postacie różnią się nieco przecenił wartość i korzystnie stosować zaawansowanych sportowców.

Żyroskopowy do ćwiczeń może zawierać na wierzchu elektronicznych licznika obrotów. Niektóre modele mają obniżoną wartość siedzibą w podobnych akcesoriów, które można kupić osobno, w zależności od potrzeb.

W dolnej części urządzenia znajduje się otwarta przestrzeń, przez którą można zobaczyć działanie wirnika. Zaczyna specjalnym wątku. Obudowa z takich urządzeń, często pokryte elastycznych gumowych podkładkach, co przyczynia się do zatrzymywania pewność trener w ręku.

Trzeba też wspomnieć oświetlenia z żyroskopowe symulatorów do szkolenia rękę. Na przykład, żyroskopowy ćwicząca Torneo, jak cały szereg innych popularnych modeli, ma dynamiczną oświetlenie, gdzie jasność i barwa zmienia się w zależności od natężenia ruchu pędzlem i rotacji prędkości wirnika.

Zasada działania

Jak wspomniano powyżej, żyroskop działa symulator oparty na szybko obracający się wirnik w środku kuli z tworzywa sztucznego. Szkolenie oparte jest na realizację okrągłych, ruchy obrotowe z ręki, co dodaje dodatkowego momentu obrotowego do prędkości wirnika. Obrót symulatorze z aktywnym wirnika prowadzi do wpływu na szczotki przeciwstawne siły, które wymaga silnego urządzenie retencji w ręku.

Począwszy od wirnika symulatora przechyłu bocznego siły przemieszczania osi narzędzia w specjalnych rowkach – górnej i dolnej. Siły tarcia pomiędzy osiami i struktury rowków może opóźnić lub przyspieszyć ten obrót żyroskopowym wewnętrznym. Maksymalne przyspieszenie będzie najbardziej zauważalny, gdy oś wirnika jest uzyskanie poślizg wzdłuż rowków.

Obecność siły tarcia odgrywa kluczową rolę w szkoleniu przy użyciu żyroskopowy exerciser. Dlatego, aby uzyskać dostrzegalny efekt nie jest zalecane smarowania mechanizmów takich urządzeń.

Jak przydatne żyroskop do ćwiczeń?

Zachowanie żyroskopowy ćwiczącej podczas jazdy wirnik jest nieco podobny do działaniem przędzenie zabawka yo-yo. Jednak w przeciwieństwie do tych urządzeń „żyroskop” daje możliwość korzystania z dobrze skoordynowanej pracy mechanizmu wewnętrznego, rozwijania elastyczności stawów, mięśni i szkolić swoje ręce, aby osiągnąć wysokie wyniki, aby nagrać swoje własne rekordy.

Nabyć żyroskopowy exerciser (250 CPS) lub jakiekolwiek inne urządzenie zasilające ludzi zalecanych codziennych czynności są związane z koniecznością przeprowadzenia podobnych ruchów nadgarstków w pozycji siedzącej. Wysiłki, które będą miały zastosowanie do zatrudnienia w symulatorze żyroskopu aktywuje nie tylko stawy i mięśnie rąk, ale również całą pracę przedramienia i obręczy barkowej.

symulator Gyro – jak używać?

Pracować żyroskopowe symulatorów możliwe w przypadku braku baterii. Aby urządzenie wirnika, zwykle wystarczy kładzie szczególny kabel podczas wykonywanych ruchów obrotowych dłoni.

Zwiększyć poziom trudności ćwiczeń na symulatorze może być wykonywanie cieśni ruch obrotowy w kierunku przeciwnym do kierunku obrotu wirnika. Takie podejście prowadzi do oporności między wielokierunkowe sił, które powodują mięśnie rąk do pokonania dodatkowego obciążenia. W tym przypadku wpływ symulatorze jest konieczne nie tylko w okolicy nadgarstka, ale także obszar obręczy barkowej.

Aby zastosować symulator nie wymaga specjalnego szkolenia lub pewnego poziomu rozwoju fizycznego. Odpowiednie urządzenie użytkowników w każdym wieku, w tym dzieci i osób starszych.

Ćwiczenia ćwiczyć na symulatorze żyroskopu

  1. Triceps trening potrzebuje jak najwięcej jak ciasny chwyt palców mieszkaniowych symulator. Początkowo ręka jest zrelaksowany, pochyloną w dół. Istotą ćwiczenia jest wykonywać ruch obrotowy przedramienia w przedniej ruchem wskazówek zegara ze stopniowym wzrostem szybkości obrotów.
  2. Ćwiczenia mięśnia dwugłowego są podnoszenia i opuszczania wygięte w łokciu ze strony zaciśnięta na ćwiczącego stronie. Do wykonywania biceps uruchomić również płynne, rytmiczne pędzla ruch obrotowy. W najbardziej aktywnych ruchów występuje dodatkowy trening całego ramienia.
  3. Trening mięśni piersiowych wiąże zachowanie symulatora na warunkach rynkowych w kierunku dłoni. Wykonaj obrotową szczotkę ruchu musi być tak aktywny, że czuł cały ciężar na ramieniu i klatce piersiowej mięśni, aż do szyi.
  4. Trenować palce wystarczy, aby obrót, mocno trzymając exerciser ręki. Obciążenie na palcach można regulować przesuwając symulator bliżej do ich wygaśnięcia lub dłoni. W celu osiągnięcia dobrych wyników i poprawy efektywności kształcenia, zaleca się, aby zmienić kierunek obrotów.

Każdy może zadowolić żyroskopu exerciser?

Gyro ćwicząca może być skutecznym sposobem przezwyciężenia syndrom cieśni nadgarstka sztywności, łagodzi zmęczenie mięśni, a także rozwój stawów i mięśni nadgarstka do następujących grup odbiorców:

  • pracowników biurowych z doświadczeniem;
  • osoby, których działalność jest związana z koniecznością długotrwałego przebywania w pozycji siedzącej, siedzącym;
  • Użytkownicy, którzy mają przeprowadzić znaczną część dnia przed komputerem;
  • osoby starsze, które cierpią z powodu braku aktywności;
  • uczniowie i studenci, które muszą rozwijać umiejętności motorycznych palców lub nadgarstka zwycięskiego przewlekłą sztywności.