568 Shares 8184 views

Zdecydowanie "tupit" laptop, co robić (Windows 7)?

Aby zarządzać kompleksowo zorganizowane urządzenie elektroniczne, użytkownik musi posiadać odpowiednią wiedzę. I żeby być w porządku nie powiedzieć początkującym jeszcze raz dla pewności. „Jeśli” tupit „laptop, co robić (Windows 7 będą traktowane jako preinstalowany na pokładzie laptopa), jeśli tylko z ciekawości postanowiłem zapoznać się ze złożonego materiału artykuł, to jesteś mile widziany: jednak pytanie może już niektórzy z Was mają zapytać – spędziłeś czas do odszkodowania w przyszłości Poświęć kilka minut, będzie działać szukać ustępów może również wydawać, że teraz trzeba słuchać zaleceń drugiej zgonu nie można uniknąć …..!


Najważniejszym „e objawem choroby”

Nie jest tajemnicą, że normalna temperatura ludzkiego ciała wyrażona pewną wartość – 36,6⁰S. Odchylenia w obu kierunkach oznacza jedno – chorujemy. Nie trudno sobie wyobrazić, jak trudno będzie pracować użytkownikowi w gorącym, nie wentylowanym pomieszczeniu. Wystawienie na działanie ekstremalnych temperatur w komponentach elektronicznych laptopie są również szkodliwe. W wyniku przegrzania wszelkich akcesoriów systemowych OS staje się niestabilny. Może znasz to kolejny powszechny wyraz – „komputer usterki”. Więc nie zdziw (ocierając pot z czoła), dlaczego „tupit” laptop „windose 7” w biegu. I nawet jeśli twój laptop pracuje w odpowiednich warunkach temperaturowych, należy zachować czujność – nie za dużo. Przedłużające się sesje gier, jednoczesne korzystanie z wielu wymagających aplikacji – tylko trochę, że w jakiś sposób doprowadzić do sytuacji, w której siła woli computing, jak mówią, do upadku. Aby tego uniknąć, należy regularnie monitorować wydajność czujników temperatury laptop (później będziemy określać jako stopień jest monitorowany). Jak wiecie, oprócz głównego czynnika zagrażającego stabilności systemu operacyjnego „silnik cieplny”, istnieje wiele innych „agentami cyfrowej gorączki”. O tym, jak do ich zwalczania i jak zidentyfikować przyczynę wszystkich, powodując usterki systemu w następujących paragrafach.

Sztywne ramy „niekorzystne” miejsca na dysku

Tak więc, po kolejnych nieplanowanych oczekiwań przypadkowo zadaje pytanie: „Kiedy” tupit „laptop które sprawiają, że Windows 7 i 8 są stale powiesić, zwykle na skutek nieprawidłowego funkcjonowania dysku rozpoczyna się zwykle użytkownik jest nieświadomy, że codzienne manipulacje z plikami Usuń, instalowania lub w ruchu -. to działanie, co z kolei wymaga dostosowania danych na dysku twardym, okresowo muszą być poddawane procesowi defragmentacji.

Złożony pojęcie „danych strukturę” i proste wyjaśnienie „ostrego hamowania”

W użyciu, dysk występuje nieuchronnie – naruszona integralność struktury komórek pamięci. Odinstalowanie aplikacji, wypuszczamy pewien obszar na dysku twardym. Jednak nowo nagrane dane ze względu na ich wielkość nie może się zmieścić w sektorze wolnych. Dlatego OS dzieli plik na fragmenty, a tym samym naruszenie integralności swojego pierwotnego, w wyniku procesu odczytu danych jest nieco skomplikowany, ale to jest, jak wiadomo, to strata czasu. To z tego powodu, „tupit” laptopa.

Co robić (Windows 7)?

Czasami sytuacja pozornie niekontrolowane OS jest zdolny do hamowania omdlenie. Nieszczęsny użytkownika, przytłoczony rozpaczą, może nawet zwrócić się bezpośrednio do systemu nieożywionej … zgadzają się nie śmiać, gdy nerwy do granic możliwości. Istnieją przypadki, kiedy początkujący rozpoczyna realizację destrukcyjnej scenariusza. Oczywiście, „nie-pojemnik-frame” niczego nie rozwiązuje, a po pewnym czasie (po monitor nie jest już dym) nerwowy użytkownik może tylko żałować … Ale nie rozprasza, pozostawić psychologię i przejść do części praktycznej narracji.

 • Tak, przejdź do menu „Start”.
 • Kliknij na zakładkę „komputer” w obszarze roboczym okna, który wyświetla wszystkie aktywne fragmenty dysku używane.
 • Umieść swój znacznik na dysku systemowym „C” z przycisku prawym przyciskiem myszy powoduje wyświetlenie menu kontekstowego.
 • Wybierz „Właściwości” z listy.
 • Po pierwsze, jeśli "tupit" laptopa, co zrobić (Windows 7)? Oferty OS użyć przycisku „Oczyszczanie dysku” – kliknij na nią, a następnie oficjalne instrukcje.
 • Po kliknięciu na zakładkę „Narzędzia” w następnym oknie, gdzie inscenizuje kilka kroków.
 • Pierwszy – „Sprawdź teraz”, która będzie poprawić błąd w dysku.
 • Po restarcie i automatycznego procesu korekcyjnego, użyj przycisku poniżej – „Defragmentuj”

W ten sposób można zoptymalizować miejsca na dysku twardym dysku. Teraz, czytając głowicy napędu nie musi wędrować w poszukiwaniu „utraconego ogona pliku.”

Czy wiesz, że od przeciążony rejestru laptop „tupit”?

Windows 7, podobnie jak wszystkie inne wersje systemów operacyjnych maykrosoftovskih, w użyciu stale uwagę na specjalnej bazie danych, który rejestruje wszystkie zmiany związane z funkcjonowaniem systemu operacyjnego. Rejestr systemowy – rejestr – ustawienia i opcje nie tylko w środowisku operacyjnym, ale także wszystkich zainstalowanych programów sklepach. Innymi słowy, wszystkie prace składników oprogramowania według pewnej sekwencji czynności. Teraz wyobraź sobie, jak czasochłonne staje przetwarzanie takich danych, gdy rejestr jest pełny wybór cyfrowych śmieci. W celu ułatwienia zrozumienia tego złożonego procesu, dajmy przykład.

Załóżmy, że zostały usunięte pewien program, ale nie zawsze czyste prace Uninstaller. Zazwyczaj rejestr pozostaje niektóre dane, które w ogóle stać się przeszkodą dla skutecznego działania systemu operacyjnego. Jeśli bardzo „tupit” laptop, trzeba oczyścić „cyfrowy chaos”, powinny być czyszczone i, w niektórych przypadkach, a do defragmentacji rejestru. Więc będziecie mogli wrócić do swoich systemów operacyjnych były zwinność i utraty produktywności.

CCleaner: bezpieczne optymalizator rejestru

Ręczna edycja rekordów w metodzie dziennika systemu – jest prerogatywą profesjonalistów. Początkujący użytkownicy istnieje tylko jeden – aby zdobyć poparcie specjalistyczny program, który jest w stanie automatycznie usunąć wszystkie problemy w rejestrze środowiska operacyjnego Windows.

 • Pobrać i zainstalować na swoim laptopie powyższy program.
 • sekcja „Czyszczenie” oferuje aktywnego okna przy pierwszym uruchomieniu programu. Dzięki temu narzędziu możliwe jest, aby zwolnić miejsce na dysku z plików tymczasowych i niepotrzebnych (standard został omówiony powyżej).
 • Zakładka downstream „Rejestracja” jest przydatna dla tych, którzy są w panice dręczonego pytaniem: „Jeśli naprawdę” tupit „laptop, co robić?”
 • Po otwarciu wymagane okno, kliknij „Analiza” i po krótkim procesie wyszukiwania błędnych wpisów w rejestrze systemowym bezpiecznie aktywować przycisk „Wyczyść”.

Warto zauważyć, że tego rodzaju procedury oprogramowania jest lepiej nie nadużywać. Rejestr – odcinek krytyczny w systemie operacyjnym, więc nie ma potrzeby po raz kolejny „łopaty” w niej zapisanych parametrów i ustawień.

Co utrudnia wprowadzenie na rynek systemu Windows?

Sytuacja, w której zbyt dużo „tupit” laptop, może być skorelowana z obrazu, gdy użytkownik ogląda bardzo powolne skrypt startowy środowiska operacyjnego. Fakt, że uruchomienie systemu Windows towarzyszy nie tylko z aktywacją zasobów systemu, ale również oprogramowania obcego, który jest zarejestrowany na liście priorytetowej – Uruchomienie systemu operacyjnego. Im więcej „elite Cennik”, podstawowe zasoby systemowe. Dlatego zaleca się, aby edytować sekcję autorun.

 • Naciśnięciu klawisza skrótu Win + R.
 • W menu check-box "Uruchom", wpisz "msconfig".
 • Otwórz zakładkę „Startup” i wyłącza (wyczyść) niechcianych programów.

Warning: odłączyć tylko te aplikacje, które znamy jako dezaktywacji niektórych usług systemowych mogą krytycznie wpłynąć na wydajność systemu operacyjnego.

kłopoty energetyczne

Więc spojrzał na niektóre z rozwiązań problemu tyle „tupit” laptopa. Co już wiesz. Niemniej jednak nie należy zapominać, że ze względu na ich przenoszenia, stand-alone działających stabilność systemu jest w pewnej zależności od właściwego schematu zasilania. W przypadku gdy komputer w zrównoważonym trybie zasilania jest aktywna, to jest mało prawdopodobne, będzie można korzystać ze wszystkich przyjemności tematyce gier zasobów. Warto o tym pamiętać. Być może to z tego powodu, że „zawiesza się” laptopa.

przypomnienia temperatury i przeciwwirusowe wskazówki

Nie będziemy wracać do tego, jak niebezpiecznym przegrzaniem. Lepiej jest mówić o tym, jak zapobiec katastrofalne skutki, które byłyby nieuniknione, jeśli nie monitorować odczyty czujników temperatury urządzenia.

 • Sprawdzać wlot powietrza z zewnątrz kraty laptopa. Jeśli są one zapchane kurzem – oczyścić je.
 • Jeśli używasz laptopa w trybie intensywnym, dbać dodatkowego chłodzenia. Zakup gadżetu jako podstawy.
 • Niestety, Windows 7 nie posiada standardowe narzędzie do monitorowania temperatury. Jednakże, BIOS jest dostępne takie informacje. Nawiasem mówiąc, istnieje wiele programów innych firm, które mogą być kontrolowane przez temperaturę komponentów sprzętowych systemu.
 • Skanowanie systemu narzędzia antywirusowego. Być może proces zainicjowany hamowania jest złośliwe oprogramowanie?

Konkludując

Cóż, teraz wiesz, jak uniknąć sytuacji, w której bardzo „tupit” laptopa. Co zrobić i jak ograniczyć OS, bo nie są tajemnicą. Jednak nie wszystkie razem w zakres tego artykułu. Dużo jest przemilczane. Jednak nic nie może zatrzymać cię do dalszego zbadania w jaki sposób zoptymalizować. Tak, i Program CCleaner wspomniano powyżej, posiada wiele niespodzianek. Pamiętaj: Windows «tupit” nie tylko zwrócić uwagę na konfiguracji sprzętowej systemu operacyjnego. czy procesor czy ilość pamięci RAM program musi nie słaby? Myśleć, analizować i tworzyć tylko właściwe wnioski. Powodzenia!