236 Shares 4638 views

pierś z kurczaka: przygotowanie ich dania smaczne i soczyste

Pomimo panującej opinii, że pierś kurczaka trochę suchawy, możliwe jest, aby bardzo smaczne i soczyste. Aby to zrobić, należy użyć różnych składników, które doskonale uzupełniają kurczaka. Gotowanie wiele opcji, i każdy z nich ma swój własny smak. Piersi z kurczaka mogą być również wykorzystywane do przygotowania potraw dietetycznych.


Oto prosty przepis tego mięsa z ananasa. Zapoznaj się z piersi kurczaka i obniżył średnie kostki. Następnie trzeba smażyć plastry na patelni z olejem roślinnym. Jest to konieczne w celu wytworzenia brązowego skorupy, który jest zapisany w każdym z soku z mięsa kurczaka. Ta prosta zasada jest taka sama dla każdego rodzaju mięsa. Obok mięsa chcesz dodać ananasa, które również pokroić w kostkę. Trochę soku ananasowego wylano na patelnię. Istnieje również dodać trochę koncentrat pomidorowy. Po tym, walcówka w soli i wszelkich przypraw do smaku. Możliwe kontrast dodać trochę cukru. Danie dusić aż mięso będzie gotowe. Pierś z kurczaka uzyskano soczysty i ma niezwykły smak dzięki tej kombinacji składników.

Aby mięso smak pełniejszy, można owinąć kawałek piersi boczku. Jeśli nadziać kurczaka piersi soczyste składniki, będzie to również poprawić smak. Wewnątrz można umieścić plasterek cytryny lub cebuli.

Nadziewane piersi są naczynia, które można ozdobić rodzinny obiad lub świąteczny stół. Aby to zrobić, wykonaj piersi kurczaka i zrobić nacięcia wewnątrz kieszeni. Nie będziemy kłaść farsz. Jak to jest możliwe, aby korzystać z wołowiny. Dodaj do niego soli i przypraw i ziół. Wybierz mięso wieprzowe (to jest więcej tłuszczu). Kieszeń wbija drewniany kij (wykałaczki). Ewentualnie owinąć każdy kawałek kurczaka cienką plaster bekonu. Smażyć piersi kurczaka z każdej strony na patelni. Następnie umieścić je w formie.

Teraz trzeba zrobić sos. Wymieszać śmietanę i trochę majonezu. Jeśli chcesz, możesz wziąć tylko śmietankę. Oczyścić kilka ząbków czosnku i ściskając je w przyszłości sos. Dodać przyprawy i sól. Wszystko bardzo dobre połączenie. Napełnić ugotowany sos piersi z kurczaka. Kładziemy formę do piekarnika i piec do zrobienia. Przed wyjęciem z pieca danie można posypać tartym serem na wierzchu kurczaka i zostawić je w piekarniku przez pięć minut. Ze względu na naczynia sosie okazuje się soczyste i czosnek nadaje mu przyjemny smak.

Jeśli chcesz ugotować potrawę, która będzie mięso i przystawki, dodaje się przepis jest dla Ciebie. Weźmy piersi kurczaka i obniżyć swoje bary. Mięso posypać solą i pieprzem, można również posypać ją z cytryną. Następnie smażyć kurczaka na patelni. Na blasze i folii do rozwijają się w jego środku położyć mięso. Czyste i pokroić w kostkę ziemniaki. Mamy soli i dodać majonez. Rozkładamy go wokół kurczaka. Cebule pokroić w pół pierścienie i marchew – plastry dowolnym kształcie. Umieść je na wierzchu mięsa i ziemniaków. Nie zapomnij dodać sól. Teraz trzeba posypać potrawie trochę oliwy z oliwek. owinąć folią i wysłać do komory podajnika. pierś z kurczaka z ziemniakami produkowane niezwykle soczyste i delikatne. Upewnij się, że folia została owinięta szczelnie i sok nie wypływa z niego. Kiedy służąc można posypać ziołami i Udekorować pokrojonymi warzywami.

I wreszcie przygotować piersi kurczaka po francusku. Filet delikatnie odpychać i posypać solą i pieprzem dowolnym. Umieścić mięso w naczyniu do pieczenia. Trzeba umieścić na wierzchu posiekaną cebulę pół pierścieni. Potem przychodzi ziemniaki, które tniemy płyty. Wreszcie rozprzestrzeniać grzyby. Warzywa koniecznie Solim. Wlać majonez na górze naczynia i wymieszać z tartym serem. Kładziemy formę do piekarnika i piec, aż skórka jest piękny złoty kolor. Gotujemy i jeść z przyjemnością!