821 Shares 6687 views

Cukierniczy lany: końcówki przepisu i gotowania

Cukierniczy lany jest najczęściej stosowanym materiałem do modelowania i zdobienia wypieki (ciasta, ciastka). Jego struktura jest dość obszerna, ale głównym składnikiem jest cukier. Ciasta, urządzone to pasta, bardziej przyciągnąć uwagę swoich fanów – to naprawdę miłe i smaczne.


Sposoby wytwarzania tego wyrobu cukierniczego makaronu w domu wystarczającej ilości. Najbardziej uproszczona wersja jest pasta z lekarski słodyczy – nieco staranności i masz ładne pasty. Przepis zostanie opisane później. Marshmallow tłumaczy się jako marshmallows, ale znacząco różni się od zwykłej prawoślazu, to candy-suflet czuje gęstej piany.

Są one sprzedawane pod różnymi nazwami iw różnych przezroczystych pojemników :. „Happy Springs”, „wakacje łasuchów”, „Bon Pari suflet», Marshmallows «Mallow-Mix », itd. Kolory mogą być zróżnicowane: niebieski, czerwony , biały, monochromatyczny. Są one często przeplata się z dwóch kolorach, takich jak warkocze.

Aby przygotować monochromatyczny lepiej przystosowane lub białego souffle, tkany z innego koloru, wtedy masz bardzo ładny pastę. Przepis sugeruje kilka sposobów gotowania, ale później w tej sprawie. pasty barwnik może się niezależnie, stosując minimalną ilość cieczy barwników. Można również użyć naturalnych barwników: szpinak, buraki.

Kilka porad dla przygotowania lany

  • Każdy pasty (nie ma znaczenia w jaki sposób jest wykonany) jest wrażliwa na wilgoć, tak że nie jest niezbędne świeciły ciasto powleczony uszczelniającej cukru chronić przed wilgocią. Jako podstawę do korzystania ciasta olejowe lub suche ciastka.

Ciasto nie powinno być zbyt nasyconego roztworu lub syropu. Placek ozdobione Materiał ten musi być przechowywane w plastikowych workach lub pojemnikach hermetycznie opakowane.

  • Aby lany cukier nieoderwany należy rozwinąć o grubości co najmniej 3 mm. Po zbyt cienko walcowane makaronu widzieli wszystko ciasto szorstkość. To może być wycofywany na stole, posypane cukrem pudrem lub skrobi, a arkusze pomiędzy 2 polietylen zamazane olejem.
  • Rozjaśnianie swój kit, konieczne jest podjęcie równe części miodu i wódki i pokrycie go z roztworem już uformowane ciasto, a zobaczysz, jak zabłysnąć swoją pastę cukrową. Przepis jest dość prosty i skuteczny.
  • Jeśli używasz ciasto krem, następnie przed obejmujące usta, konieczne jest, aby wytrzymać ciasto w lodówce, aż krem twardnieje. I po walcowanego kitu. Receptą jego przygotowania będziemy teraz opisać.

Wszystkie te wskazówki pomogą Ci zrobić piękny i elastyczną pasty do przygotowania kulinarne arcydzieła.

lany przepis z prawoślazu

składniki:

-sufle prawoślazu – 150 g

-saharnaya proszku 200 g

100 g skrobi

-moloko albo sok cytrynowy 10 g

-slivochnoe olej – łyżeczki

Mieszania sproszkowanego cukru i skrobi w końcu prowadzi do uzyskania wyniku plastyczności. Podczas gotowania, należy użyć mleka, wody lub soku z cytryny płynny. Jeśli wolisz kwaśny smak, a następnie użyć soku z cytryny, mleko, w tym przypadku, smak nie jest naruszona. Plastyczność wpływa także masło.

Skrobi, sproszkowanego cukru wymagane do przesiewania, tak że uzyskać jednorodną i grudek pasty. Przepis, choć proste, ale wymaga opieki i ścisłego przestrzegania wszystkich szczegółów. Podmuch należy najpierw topi – rozprowadzić w pojemniku na kuchence mikrofalowej, dodano trochę cieczy (mleka lub soku z cytryny) i umieścić w kuchence mikrofalowej, jeżeli budynek urządzenia gospodarstwa domowego nie pasują do kąpieli wodnej.

Na czas niezbędny do umieścić kuchenkę mikrofalową w etapach, najpierw w lewo przez 10 sekund i zobaczyć co się dzieje. W łaźni wodnej w celu stopienia łatwiejsze, ponieważ obserwować i kontrolować cały proces jest formowana, słodycze. W rezultacie, należy uzyskać mnóstwo gęsta i lepka.

Jeśli chcesz dać kolor makaron, to lepiej na tym etapie, aby dodać kilka kropli barwienia i wymieszać. Nie należy dodawać więcej, inaczej masa będzie zbyt jasny i nienaturalne. Teraz, powoli i stopniowo dodać przesianej skrobię i proszek – dokładnie wymieszać.

Gdy masa jest zagęszczana, rozłożone na talerzu posypane skrobi. Aby wkleić przyleganiu do rąk należy posmarować masłem i zagnieść ciasto jak zwykle. Nie zapomnij stale posypane proszku i skrobię.

Najważniejsze jest to, aby nie przegapić momentu, gdy materiał jest gładki i nie przykleja się do rąk. Ukończony lany zawinąć w folię i wysłać go na zimno. Jeśli zapakowane w opakowaniu, to trzeba ciągnąć powietrze, tak aby nie tworzą skorupę. W lodówce powinna wydać co najmniej pół godziny, a potem z niego możemy rzeźbić figury.

Możesz wkleić przygotowany z góry, jako gotowy produkt może być przechowywany w lodówce (do 1,5 miesiąca), w zamrażarce (do 6 miesięcy). Przed formowaniem zamrożonej masy uszczelniającej potrzebny do ogrzania w temperaturze pokojowej bez odwijanie z opakowania.