777 Shares 5858 views

Jak urządzić mieszkanie z rękami na święta?

Co święta każdy może się doczekać? Oczywiście, Nowy Rok i urodziny. To najbardziej niesamowity dzień, kiedy drzwi się otwierają i gościnni bajkowe cuda przenikają do naszego życia. Jest to święto, że powrót do dzieciństwa. I bez względu na to, ile lat dana osoba, w tych dniach, że chce być otoczony atmosferą Cudów, radości i zabawy. Stworzyć nastrój bardzo łatwo. Wystarczy pomyśleć o sposobach dekoracji mieszkania dla tych świąt.


Przygotowanie do Nowego Roku

Jest to jedno z najbardziej hojnych i bogatych wakacji pod względem otoczenia i tradycji. W przeddzień triumfu wszystkich ulicach, kawiarnie, restauracje, centra handlowe są przekształcane do poznania. błyszczą one z kolorowych świateł i znaków świąteczne powitanie gości i odznaczeń.

Oczywiście, po zakończeniu ładowania świątecznej atmosferze, istnieje chęć do dekoracji mieszkania, sprawiają, że kolorowe i jasne. Istnieje wiele pomysłów na przekształcenia domu.

Planując jak ozdobić mieszkanie na Sylwestra, można przejść na dwa sposoby:

 1. Wytwarzają unikalny i niezwykły dekoracji samodzielnie. Opcja ta jest idealna dla twórczych, kreatywnych ludzi. Wystarczy obudzić swoją wyobraźnię i można tworzyć niesamowite i wspaniałe rzeczy.
 2. Zakupione w sklepach gotowych dekoracji. Pozwoli to zaoszczędzić czas i energię.

Więc przyjrzyjmy się, jak udekorować mieszkanie na Nowy Rok własnymi rękami.

Głównym atrybutem święta

Główną ozdobą Nowego Roku – drzewo lub sosna. Puszystość i jego wartość jest regulowana w zależności od wielkości pomieszczenia. I udekorować zielony piękno może być bardzo różne elementy. Ale najpierw zastanowić się, jak ozdobić mieszkanie na nowy rok i próbować podążać wybranym kierunku w dekoracji choinki.

Kilka wskazówek projektowych pomogą Ci wybrać najlepszy sposób, aby obejmował całą wyobraźnię i kreatywność:

 1. Klasyczna wersja wystrój – kulki. Ich wymiary muszą koniecznie odpowiadać wymiarom choinek. Jest możliwe, aby zorganizować sylwestrową piękno w jednym kolorze. Ta choinka wygląda zawsze bardzo stylowy. To doskonale pasuje praktycznie każdy wzór. Wygląda świetnie choinek z czerwonym, srebrnym, niebieskim, złotym bale.
 2. Jeśli zdecydujesz się na odejście od tradycji, a następnie rozważyć opcję dekorowanie Królową, pióra (BOA) oraz łuki, wisiorki i wstążki, koraliki i sztuczne kwiaty. Wybierając tę dekorację, nie zapomnij, że powinien on być łączony z stylizacji całego lokalu. Do wnętrza wyglądają harmonijny, udekorować pokój kilka mini-choinki w tej samej konstrukcji.
 3. Jeśli leżące wokół starych zabawek dla dzieci: trumny, żołnierze, konie, mini-lalka, można dać im drugie życie. Aby to zrobić, farbować je w złotym lub srebrnym kolorze i powiesić na choince. Twoje piękno w stylu retro jest po prostu wspaniały!
 4. Można udekorować królowej, mandarynki, ciasteczka, cukierki, stożki.

Doskonale pokazuje, jak ozdobić mieszkanie na Nowy Rok, Zdjęcie opisywany w artykule.

Drzwi frontowe i hol wejściowy

Jest dzisiaj bardzo popularne, zachodnia tradycja – być wykorzystywane do dekoracji wieniec. Jeśli chcesz, aby świąteczny nastrój ogarnia Cię za każdym razem, gdy przekroczenie progu swojego domu, należy zwrócić uwagę na korytarzu. Będziesz oryginalnie i pięknie ozdobić mieszkanie z rękami zdjęcie, umieszczone w artykule.

Kilka porad:

 1. Dekoracji przednie drzwi wieniec dzwonów, stożków, igieł sosny.
 2. sztuczny śnieg może być stosowany do zdobienia drzwiach papierowe płatki śniegu, podkowy.
 3. Na ścianach wiszą kolorowe plakaty z gratulacjami i humorystycznymi napisami.
 4. Udekorować salę z sosnowych gałęzi, urządzone w tym samym stylu na swojej choinki.

dekoracji okna

Nie zapomnij o nich przy planowaniu jak ozdobić mieszkanie na Sylwestra. Po wszystkich oknach – to jak oczach domu. Pięknie urządzone, tworzą idealny nastrój przechodniów i to harmonijne elementem całego projektu.

ozdobić okno na kilka sposobów:

 1. papier dekoracyjny. Ładnie wygląda okno ozdobione płatki śniegu, różnych girlandami. Można tworzyć prawdziwą bajkę przy oknie, cięte leverets papierowych, domy, renifery, choinki.
 2. Opierając się na okna. Nie myśl, że działalność ta jest tylko dla twórczego umysłu. Można używać szablonów do przeniesienia na szybie każdego obrazu. Sztuki potrzebują specjalnej farby, gwasz lub zwykły pasty, rozcieńczone wodą. Nie zapomnij dodać blasku, sztuczny śnieg.
 3. Kulki na oknach. Nie mogą ozdobić tylko choinki. Kulki wiszące na wstążki, lub zebrane w grona, są w stanie stać się „atrakcją” wystrój. Nawiasem mówiąc, można zastąpić je z innymi przedmiotami. Zamiast kulek stanowić będą oryginalne szyszki wygląd, ciastka, suszone plasterki owoców.
 4. Garland. To jeden z najprostszych sposobów dekoracji. Zamocować wieniec na zasłonach i zwisać w lambrekin formularza.
 5. Dokonywanie parapecie. Opisany powyżej wystrój skorzystałyby znacznie, jeśli twórczo ozdobić parapecie. Na niej można umieścić świecę. Myśleć Boże Narodzenie świeca. Dywersyfikacji swoich gałązki świerkowe szyszki i jagody. Oryginalne świece wygląd różnych wysokościach. Będzie doskonałym dodatkiem mini-figury noworoczne. Wyglądają świetnie słoiki i butelki z wianka wewnątrz. można osiągnąć wspaniałe efekty przy użyciu koloru szkła!

Dekorowanie domu z girlandami

Jest to kolejna ważna cecha Nowego Roku. Jak urządzić mieszkanie z wieńcami? Nie ma nic prostszego! Uważnie rozglądać na boki. Garland można ozdobić niemal wszystkich przedmiotów w każdym pokoju.

Kilka porad:

 1. Śmieszne kolorowe światła pięknie udekorować choinkę.
 2. staną się nieodzownym dekoracja otworów okiennych.
 3. Girlandy zwisające z sufitu, wypełniając pokój szczególny urok.
 4. Świecące światła w połączeniu z blichtr dekorowanie zagłówkiem, wypełnić sypialni bajkowy romans.
 5. Można użyć girlandę do dekoracji lustra, obrazy. Z ich pomocą będzie można wybrać zegarek, który o północy zwiastować nadejście Nowego Roku.
 6. Multi-kolorowe światła może działać jako niezależny biżuterii. Powiesić je na ścianie lub pociągnąć girlandę przędzy w całym pomieszczeniu.

Ale nie zapominaj, że cały ozdoby choinkowe powinny być w zgodzie ze sobą.

Świece – ważnym atrybutem

Używać nie tylko sztuczne światło. Jak urządzić mieszkanie? Zapal świece. Są one w stanie wypełnić łasce każdego zakątka domu. Możliwość zakupu piękne świece, urządzone w postaci domów, znaki Bożego Narodzenia.

Unikalna kompozycja można tworzyć własne:

 1. Używanie ciekłego wosku i zapewnić kilka różnych wysokościach na dnie misy ze szkła lub iskrowym (gliny). Dodać wodę do pojemnika. Zanurz gałęzie drzew iglastych lub pąków kwiatowych. świeca płomień będzie migotać tajemniczo w wodzie i wypełnić swój dom z poczuciem magii.
 2. Normalny bank może stać się piękny żyrandol. Wlać do stożków i wstawić świecę. Słoik może być urządzone na własną rękę. Może to być Boże Narodzenie blichtr, jodły gałązki, zwykłe koronki. Łatwo i jednocześnie niezwykle piękny.

Dodatkowe elementy dekoracyjne

Ozdobić mieszkanie z rąk, można używać wieńce deszcz, papieru. Takie dane będą doskonałym miejscem dla każdego elementu. Mogą ozdobić nawet zwykłą ścianę.

Poniższe porady mogą być wykorzystane do zaprojektowania wnętrza świąteczny:

 1. Symbol roku. Szyć, stosując wzory na zabawki dla dzieci, niezwykłych zwierząt. Stają się prawdziwymi ulubieńcami wszystkich gospodarstw domowych. Symbol roku może być umieszczony na choince, wyposażyć go na parapecie, powiesić na ścianie. A jeśli dołączyć do niego magnes, można powiesić na lodówce.
 2. Sock Santa. Zdumiewająca tradycja, która przyszła do nas z Anglii. Gospodarstwo domowe będzie zachwycony otrzymywać prezenty nosić Santa Claus. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli w salonie znajduje się kominek. Pamiętaj, aby powiesić skarpetki, które można kupić w sklepie lub zrobić własne, z tego mebla. Nie zapomnij, aby go wybrać za pomocą gałązki drzew iglastych, wstążki, deszcz, stożki.
 3. girlandy z papieru. To szerokie pole dla swoich działań. Girlandy mogą ozdobić każde pomieszczenie. Piękne wzory służą jako śnieżynkami, mężczyzn, małych Mikołajów, gwiazdy, anioły. Wygląda piękny wieniec łańcuch. Taka dekoracja może być używany do dekoracji szafy, szuflady, luster.

Przygotowania do urodzin

Jest to wspaniałe święto, które zawsze czeka na urodziny chłopca ze specjalnego podniecenia. To nie ma znaczenia, jak stary bohater z okazji, że chciałby, aby otrzymać ten szczególny dzień, kwiaty, prezenty, życzenia jasne słyszeć, czuć się zwrócić na siebie uwagę bliskich.

I to jest bardzo ważne, aby ustalić ten dzień świąteczną atmosferę w domu. Dlatego uważamy, jak ozdobić mieszkanie na jej urodziny.

Balls – głównym atrybutem święta

Balony są zawsze związane z radości, triumfu i radości. Są w stanie wrócić do swojego dzieciństwa dorosłego życia. Piłki przyniesie wiele radości z dzieckiem. A jeśli chodzi o jak ozdobić mieszkanie na urodzeniu dziecka, to atrybut powróci do was o pomoc. Matka wróciła ze szpitala z okruchy będzie zadowolony z takiego świąteczną atmosferę.

Więc, zobaczmy, jak ozdobić mieszkanie balony:

 1. Z tego wystroju można stworzyć kolorowy fresk na suficie lub ścianie.
 2. Łącząc kulki w klastrze, otrzymasz unikalną bukiet, który będzie służyć jako doskonałe podstawy do dziwacznych kompozycji.
 3. Dywersyfikacji wnętrze, ozdobione balonami, satyna lub taśmie papierowej. Mogą tworzyć konkretną piosenkę lub chaotycznie zwisały z sufitu.
 4. Oryginalny wygląd rozrzucone na balony podłogowych. Taka dekoracja jest specjalna gratka dla dzieci.
 5. Balony mogą być wypełniony helem. W tym przypadku będą one wzrosnąć i dekoracji sufitu. Jeśli dekorowanie mieszkania dla dorosłych urodziny, bohaterem festiwalu będą mieli następujące pojęcia. Nici do koralików, które wzrosły do sufitu, zawiązać zdjęcia dzieci. Twoje urodziny docenią wystrój, widząc się znowu mały.
 6. Dla dziecka, można położyć się kulki postać odpowiednią do jego wieku.
 7. Stworzyć piękny łuk. Aby to zrobić, koraliki przeplatają się ze sobą. Możesz iść i prostszy sposób. Aby to zrobić, trzeba powiązać dwóch kul wypełnionych helem, do linii i dołączyć przy podłodze.
 8. Ponieważ materiał ten może tworzyć różnorodne kompozycje: kwiaty, serca, zwierząt i ludzi.

lampki świąteczne

Jak myślisz, jak urządzić mieszkanie? Zdjęcia zamieszczone w artykule zademonstrować doskonałe możliwości projektowania pomieszczeń do świętowania.

Bardzo ważnym elementem dekoracji jest wieniec. To jest naprawdę piękny wystrój, w stanie stworzyć niepowtarzalną atmosferę zabawy. Można łatwo nabyć różnorodne wieńce w sklepie. Ale nie zapominajcie, że można stworzyć niepowtarzalny wystrój i niezależnie.

Kilka porad powie, jak ozdobić mieszkanie w dniu urodzenia:

 1. Odwiedzenie sklepów specjalistycznych, można odebrać różnych zastosowań papieru, które składają się na frazę: „Happy Holidays”, „Sto lat!”. Te etykiety mogą być wykonane samodzielnie, cięcia papieru. W tym przypadku, będziesz miał okazję trochę pomarzyć i dywersyfikacji lodu więcej szczegółów.
 2. Piękne wieńce łatwo wykonane z papieru krepa. Może to być różne pompony, kwiaty, serca. Oryginalnie wygląda wieniec stworzony z kręgów papieru, pola wyboru, skrawki tkanin, wstążki, figurki zwierząt. Do wytworzenia takiego arcydzieła trzeba zaopatrzyć się w zwoju liny i kleju. I, oczywiście, potrzebujemy szablon do produkcji części. W środku girlandy mogą być wykonane aplikacja, układanie nazwę bohaterem dnia.
 3. Bardzo efektowne zasłony wyglądają żarowe, ozdobione serc papieru lub kręgów. Mogą ozdobić ramy okienne lub drzwi. Ponadto, można je rozdzielić za pomocą pewien obszar w pokoju. Na przykład, obszar, na którym prezenty są złożone. Pozwoli to zachować w tajemnicy, a twoje urodziny nie zobaczy niespodziankę przygotowane z wyprzedzeniem.

kolorowy plakat

To zajmuje szczególną radością kolorowe urodziny powitanie. Aby to zrobić, trzeba przygotować plakat z góry.

Możesz znaleźć przydatne następujące zalecenia:

 1. Odbiór piękne pozdrowienia. Starannie pisać je na plakacie. Zdywersyfikować swoje zdjęcia urodzinowe, różnych zdjęć. Jeśli można wyciągnąć pięknie, że nadszedł czas, aby pokazać swoje umiejętności twórcze.
 2. Kup kartkę papieru formatu A1. Narysować na nim piękną ramę, używając jasną paletę. Dywersyfikacji kryształy i gwiazdki. W rogu można wkleić zdjęcie bohaterem dnia. Zarejestruj Plakat „nasze życzenia” i dołączyć znacznik na sznurku. Każdy gość będzie mógł tam napisać swoje życzenie. Ten plakat będzie wspaniałą ozdobą pokoju. Ponadto będzie to urodziny do zapamiętania.

Gdy mieszkanie jest urządzone na święta, uroczystości dostaje się do najskrytszych zakątków duszy. Doskonała wystrój jest w stanie dać poczucie zabawy, szczęścia, radości. On wypełnia mieszkanie z magią. I patrząc na nią, nawet najbardziej nałogowy sceptycy uważają, że cuda się zdarzają!