755 Shares 2345 views

Dwukropek Czyszcząc w domu.

Jeśli czujesz ciężar w żołądku, okresowe dyskomfort, wzdęcia, masz słaby apetyt i częste bóle głowy, wtedy bez wątpienia trzeba „wyczyścić” swoje ciało z „toksyn”.

Jeśli chcesz poczuć zdrową osobę i być bardziej radosny i zabawy, dużo, aby utrzymać się i podobnie jak inni, wtedy też, zaleca się wykonać oczyszczanie jelit.

Istnieje formalnych technik medycznych mających na celu oczyszczenie małych i jelicie grubym, wyładunku wątroby i trzustki. I można korzystać z usług profesjonalistów i pod ich kontrolą i nadzorem pełnego badania i leczenia.

Jednak możliwe jest (choć nie jest tak wydajne) do przeprowadzenia oczyszczenia w domu.

Istnieje wiele technik ludowych, które są od dawna stosowane w celu poprawy samopoczucia. Ale zostaną one omówione w dalszej części.

Teraz chcę rozmawiać o sposobie, w jaki oczyszczenia jelita w domu z pomocą lewatywy oczyszczające.

Aby to zrobić, trzeba termofor jako zbiornik wody, węże gumowe i końcówki z tworzywa sztucznego. Wkładka grzewcza jest wypełniona wodą w temperaturze pokojowej, około dwóch litrów, po czym końcówka jest smarowane wazeliną i wstawiono do odbytu. Kiedy trzeba leżeć na lewym boku, a potem cała woda wejdzie do środka, trzeba spróbować i trzymać go tam aż do chwili, gdy będzie to niemożliwe. Więc spędzić lewatywy ciągu kilku dni z przerwami w dwóch lub trzech dni. Taki sposób czyszczenia (jelito w domu) opisano we wszystkich źródeł jako najbardziej efektywny i skuteczny. Wiele napisać, że po takiej obróbce, po prostu przemknąć.

Mogę jednak powiedzieć, że nie jest to nieszkodliwy sposób na oczyszczenie w domu, a także w okresowych „praniu” jelit, wraz z kałem kamienie i żużel będzie uciec jak wszystkich normalnych mikroflory jelitowej, przemywa bakterie, które rzeczywiście zapewnić normalne wchłanianie substancji odżywczych i trwałe uszkodzenie kosmków jelitowych przepływ wody prowadzi do zaniku, a co za tym idzie, do przerwania fermentacji membrany i trawienia.

Więc panie, jeśli naprawdę wykorzystać tę wspaniałą metodę, zaleca się po leczeniu tylko przebieg probiotyków i prebiotyków na mikroflorę myte przywracania do normalnego funkcjonowania jelit.

Drugą najczęstszą metodą: oczyszczenia jelita w domu, to jest oczyszczanie otręby jelita. Przebieg leczenia jest przeprowadzane w odstępach jednego miesiąca w roku. Sprzedam otręby w sklepie, i zjeść rano na czczo dwóch łyżek stołowych, picie dużej ilości płynów. Może to być woda lub mleko lub herbata bez cukru. Następnie, na lunch i przed obiadem na piętnaście minut przed posiłkiem zjeść jeszcze dwie łyżki otrąb. Bran jest włókno surowe, nie są trawione, więc przechodzi przez jelita w tranzycie, na drodze zbierając wszystko, co nie jest złe nieświeże. Metoda ta, moim zdaniem, bardziej lojalni i fizjologicznych. Jest to konieczne, aby chronić swoje ciało, czy można zrobić gorzej niż było.

Nie zapomnij, że przechodzący oczyszczanie jelit w domu, trzeba wykonać pewną dietę. Powstrzymania się od produktów skrobiowych, tłuste smażone, pikle i marynaty, i, oczywiście, słodycze. W przeciwnym razie, co jest wykorzystanie do rozładunku jelit, jeśli następuje rzeź go ponownie.

Na ogół lekarze zalecają, aby spędzić kilka dni na czczo, to nie jest traumatyczne dla jelitach i jest prawie nieszkodliwy dla organizmu jako całości. A wyniki nie są gorsze, o ile, oczywiście, kij do zrównoważonej diety w pozostałe dni. Najczęstszym dni kefir, jabłko, arbuz, gdy jesz w ciągu jednego dnia, tylko jeden produkt.