580 Shares 6904 views

Wskazania, skutki uboczne, instrukcje użytkowania – maść terpentyny

Maść terpentyny jest skuteczny ziołowy środek przeciwzapalny.


właściwości farmakologiczne

Jak podkreślił ręcznej aplikacji maści terpentyny ma działanie przeciwbólowe, irytujące, rozpraszające, właściwości dezynfekcyjne. Jest on oparty na terpentyny, który z łatwością przenika przez naskórek i podrażnienie zakończeń nerwowych. Lek produkowany głównie z sosny. Składniki aktywne, enkefaliny, endorfiny i wywiera działanie przeciwbólowe mediatorów zablokowania działania histaminy, co powoduje zaczerwienienie, obrzęk i stan zapalny. właściwości rozpraszające leku ze względu na fakt, że po użyciu maści do układu nerwowego prądów wzbudzenia przenikać, począwszy od miejsca obróbki, a kończące się na narządach wewnętrznych. Podczas kaszlu leki używane do jego wykrztuśny i mukolitycznym działania. Maść pakowane w słojach i rurki 25 i 50 gramów.

wskazania

Lek jest przewidziany do leczenia zapalenia nerwów, bóle mięśni, choroby reumatyczne, rwa kulszowa, neuralgii. Maść terpentyny pomaga kaszel dzieci i dorosłych. Jest on również stosowany w stawów, ostre i przewlekłe choroby dróg oddechowych. Recenzje wskazują stosowanie leku przez wszy.

Maść terpentyny: instrukcja, opinie

W leczeniu chorób związanych z bólem mięśni i stawów, wymagane jest zastosowanie środka czyszczącego na bolesnych obszarów, a następnie pocierać i przykryć ocieplenia bandaż. Zabieg przeprowadzany jest dwa razy dziennie. Gdy kaszel stosowany jako maść tarcie. Podczas leczenia produkcją wcierać w obszarze tchawicy, płuc i podeszwach, powinno być, aby uniknąć fundusze dla regionu serca i sutków. Po pocieranie sprawiły, że pacjent musi być ciepły. Z reguły po trzech zabiegach pacjenci lepiej. Za pomocą tego narzędzia można nawet wyleczyć chroniczny kaszel formularza. Jak wynika z instrukcją stosowanie maści terpentyny pomaga kaszel dzieci. Aby wykonać tarcie dzieci lek zmieszany z kremem dla niemowląt w równych częściach, aby uniknąć oparzenia skóry. Do zabijania wszy leki traktowane głowy, przykryć folią celofan i utrzymywano przez dwie godziny. Po wykonaniu procedury powinny być czesane grzywny gnid grzebień i wszy, a następnie umyć włosy szamponem z regularną.

Skutki uboczne i przeciwwskazania

Jak wytłumaczyć z instrukcją użytkowania, maści terpentyny może powodować wrażliwość, gdy poszczególne reakcje alergiczne, swędzenie skóry, wysypka, obrzęk, zaczerwienienie, pieczenie. W niektórych przypadkach, szybkie bicie serca, dezorientacja i utrata przytomności, drgawki, zmniejszone ciśnienie, zadławienia. W takich przypadkach lek należy wymienić (jak podano w instrukcji użytkowania). Maść terpentyna zabronione do stosowania w leczeniu zaburzeń skórnych, chorób wątroby i chorób nerek, uszkodzenia integralności skóry pokrywy. Nie zaleca się stosowania leku dla matek karmiących i kobiet w ciąży.