89 Shares 5360 views

Iwan Kuzniecow: ćwiczenia na szyi i plecach

Osteochondrosis powoduje ból mięśni. Aby pokonać tę chorobę może pomóc technikę opracowaną przez Iwana Kuzniecowa. Ćwiczenia na karku całkowicie czystym dyskomfort. sztywność kręgosłupa odchodzi po pierwszym cyklu.


Usuń ból bez leków

Aby wyeliminować sztywności górnej części szkieletu kompleksu prostych ćwiczeń. Podstawą leczenia jest określone:

  • regularność leczenia;
  • częstotliwość powtarzania;
  • odpowiednie obciążenie.

Prosta technika nie wymaga pomocy medycznej. Ortopeda pacjent również nie jest wymagane. Najważniejsze – powtarzanie ćwiczeń, a wynik nie będzie długo czekać. Tak twierdzi Iwan Kuzniecow. On jest trenerem na treningu fizycznym ciałem i twierdzi, że ból powinien zniknąć w ciągu 3 dni. W Internecie istnieje wiele jak treningi w celu przywrócenia mobilności ciała. Autor jest Iwan Kuzniecow. Jego wiedza wyciągnął z własnego doświadczenia. W przeszłości było to tancerka baletowa.

Górna terapia kręgosłupa

Wszystkie ruchome części ciała muszą być wykonywane powoli i ostrożnie. Przepięcie nie będzie korzystne dla organizmu. Należy stosować się do zalecanego schematu treningowego. Tylko codziennie obciążenie jest zmniejszona ruchomość kręgosłupa i łagodzi ból. Iwan Kuzniecow zaleca robi następujący wniosek:

  1. Odchyl głowę do tyłu i do przodu. Powtórz to ćwiczenie przez co najmniej pół minuty.
  2. Wykonaj głowa odchyla lewo i prawo. Dźwig szyi nie jest konieczne, jest wciskany w ramionach. Warunek ten jest porównywalny do odruchu żółwia, kiedy chowa się w skorupie.
  3. Odwraca głowę w lewo i prawo. Poprzedniego ćwiczenia, a obecnie już nie działa niż 15 sekund.
  4. Podbródek dociskany piersi. Zaczynamy aby przyciąga wzrok.

Współpracujemy z tyłu

Iwan Kuzniecow zaleca zestaw ćwiczeń na ból w odcinku lędźwiowym kręgosłupa:

  • Z pozycji stojącej idzie w dół, bez konieczności schylania. Zakręt do kontaktu z czoła i kolan. Więc trzeba się rozłączyć i całkowicie się zrelaksować.
  • przejść do pozycji siedzącej z poprzedniej pozycji, unosząc ramiona poziomo przed sobą. Powtórz ćwiczenie, aż zmęczone nogi, ale nie więcej niż 10 razy. W tym przypadku, z tyłu powinny być proste. Człowiek, jakby próbując usiąść na wyimaginowanej krześle.
  • Z pierwszej pozycji, aby przejść się do tyłu na poziomie, stając się literą G. ręce trzyma stopy, bez wywierania jakiegokolwiek nacisku na kneecaps. Więc powiesić na 15 sekund, upewniając się, że pozycja głowy. W górnej części korpusu jest wygięta.

Sukces czeka na tych, którzy będą ćwiczyć codziennie. Całkowity czas trwania wsadu nie przekracza 10 minut. Jest to krótki czas, jeśli chodzi o zdrowe plecy i szyję.