269 Shares 7716 views

"Lekrolin" (krople do oczu) – instrukcja. Krople do oczu „Lekrolin”: opinie

Z pomocą osoby dostaje więcej niż 90% wszystkich informacji. Każda sekunda, nasze oczy widzą, a mózg wykrywa tysiące obrazów, ale widzący ludzie rzadko o tym myśleć. Jeszcze jedno z zadań lekarzy – informowanie pacjentów, jak ważne jest, aby chronić organizm przed każdą, nawet minimalną chorobą, ale dlatego, że został wymyślony przez szereg leków z prawie wszystkich chorób. W tym artykule znajdziesz informacje na temat leku „Lekrolin” (krople do oczu). Instrukcje, cena, analogi, sposób aplikacji – wszystko to znajdą Państwo w niektórych obszarach.

Mechanizm działania

Substancja czynna zawarta w powyższym preparacie kromoglikan sodu, to znaczy sól kromoglikan. Na jej podstawie, farmakolodzy już wiele leków mających pierwszy membranę nieruchomość stabilizujący określa alergenu i anty-astmy skutki. Fakt, że impulsy dostania się do organizmu ludzkiego przez dowolną drogą (krople, kontaktowe, płci, pożywienia, etc.) rozwija pierwsze złoże, a następnie odpowiedź systemu spowodowaną przez układ odpornościowy i jego komórek. Niektóre z nich są bazofile, że wyjście do przestrzeni tkankowej stał się znany jako „otyły”. One bezpośrednio i działa lek „Lekrolin” (krople do oczu).

patogeneza

Zasadniczo jest to, ponieważ w tych komórkach jest wiele kulek o substancji biologicznie czynnych: histaminę, prostaglandyny, interleukiny, chemotaktyczne i czynnik martwicy nowotworów. Dlatego też, gdy łączenie odpowiedź immunologiczną degranulację bazofilów oni i przez membranę, wszystkie te mediatory zapalne stają się widoczne, przyciąganie innych komórek immunologicznie. Środek „Lekrolin” (krople do oczu), instrukcja, która zawiera wszystkie informacje na krótko zatrzymuje się powyżej procesów, stabilizatory komórek tucznych i ich dezaktywację. Zatem on konsekwentnie zmniejsza stan zapalny nawet przed najbardziej gwałtownej fazie, kiedy to się stanie w centrum migracji i innych komórek, co oznacza, że choroba jest zadokowany łatwiejsze i szybsze.

Inne aplikacje kromoglikan

Ponieważ ta substancja czynna jest tak wyraźne działanie przeciwalergiczne i jest to jeszcze w początkowym stadium reakcji, stosuje się do innych leków. A zatem możliwe traktowanie całego obwodu, to jest przez połączenie wielu leków do osiągnięcia wczesne remisji. Tak więc, gdy pollinozah Najczęstsze objawy to zapalenie spojówek i rogówki alergiczne, w którym, nawiasem mówiąc, i nałożyć kroplę „Lekrolin”. Opinii o nim w pozytywnym nawet leczenia tej choroby od pacjentów, którzy używają go sporadycznie od dłuższego czasu. Innym często spotykanym objawem alergicznych reakcji roślin – zapalenie błony śluzowej nosa, gdyż jest lepiej użyć aerozolu do nosa z kromoglikan jako substancję czynną. Jest jeden w formie inhalacji, który jest powszechnie stosowany w leczeniu astmy oskrzelowej. Ale są też kapsułki stosowane w leczeniu alergii pokarmowych.

Podstawowe dane o leku

Poza kromoglikan sodu, w dawce 20 mg, kompozycja leku obejmują wodę do iniekcji, chlorek benzalkoniowy, kwas borny i wersenian disodowy. Wybór takiej kombinacji jest wymagane, aby zmaksymalizować skuteczność leku i osiągnąć efekt terapeutyczny przy minimalnych skutkach ubocznych. „Lekrolin” (krople do oczu), która jest wymagana do kierowania zawiera szczegółowe informacje na ten lek, wytworzonego jak medyczne zakraplacze, fiolki (10 ml) i rur (0,25 ml), to do jego użycia. Oczywiście nie jest to absolutnie sterylny produkt, który przez pewien okres czasu i warunków przechowywania. W związku z tym, jeżeli przebieg leczenia określone przez lekarza, a nie tak długa, że lepiej jest kupić rury o małej objętości, gdyż niepożądanego działania leku po dłuższym przechowywaniu w warunkach domowych. W związku z tym lek „Lekrolin” – krople do oczu – jest klarownym roztworem bez zawieszonych ciał stałych i zanieczyszczeń, lecz może mieć lekko żółtawy odcień.

analogi

Oczywiście, lek nie jest jedynym, w którym substancja czynna jest kromoglikan sodu. Na jej podstawie, a także dokonała następujących leków: angielski „Hi Chrome” rumuński „Poza tym alergicznego” niemieckiej „alergia-Chest” i „Kromoglin” i Indian „Ifiral”. Wszystkie z nich są oficjalnie zarejestrowane i mają różnicę w cenie i minimalną różnicę w wydajności. Jednak powszechne zastosowanie przede wszystkim lek „Lekrolin” – krople do oczu. Odpowiedzi o nim ogólnie pozytywne, zwłaszcza gdy chodzi o aplikacje zapobiegawczych. W numerze terapeutycznego może być nieznacznie gorsze od narkotyków obcych, ale tylko nieznacznie. Więc przy wyborze leku należy kierować wyłącznie przez własnych preferencji i możliwości finansowych.

W niektórych przypadkach, dany preparat

Ponieważ głównym efektem „Lekrolin” jest lek przeciwalergiczny, wskazane jest w różnych chorobach narządu wzroku dokładnie tej etiologii. Należą do nich zapalenie spojówek, zapalenie rogówki i zapalenie rogówki i niewielkie podrażnienie oczu spowodowane przez jakikolwiek czynnik alergennych: Zagrożenia zawodowe (pyłu i oparów w pomieszczeniu, przemysłu ciężkiego, produkty chemiczne), kosmetyki dekoracyjnych, czynniki środowiskowe, pyłek, zwierzęta futerkowe, jak również preparaty farmaceutyczne stosowane w oftalmologii, a do którego pacjent ma nietolerancji.

W niektórych przypadkach, lek nie powinien być przyjmowany

Czy są jakieś przeciwwskazania do stosowania środków „Lekrolin” (krople do oczu)? Instrukcja, która jest obowiązkowa w opakowaniu z lekiem, donosi także, że nietolerancja jest bardziej powszechne niż kromoglitsievoy kwas oraz składników pomocniczych leków. Na przykład, może być chlorek benzalkonium i wersenian disodowy. Dlatego też, jeśli zauważy niepoprawnych odpowiedzi zaszczepić „Lekrolin” lek, należy natychmiast zaprzestać jego przepływ, a najlepiej przemyć oczy tylko kropla sterylnej wody lub przyjmować inne leki na alergie. Reasekuracja jest sposób nakładania na przewód nosowo-łzowy naciskając palcem do miejsca jej rzucie, to zapobiega systemu wystawionego na działanie alergenu. Ponadto zabronione jest stosowanie go u dzieci w wieku poniżej 4 lat, a także z opieki – kobiety ciężarne i karmiące.

Sposób i czas trwania stosowania jako krople, skutki uboczne

Krople do oczu „Lekrolin”, jak również wiele oftalmiczne preparaty w roztworach, wymagają wniknięcie każdego worka spojówkowego 1-2 kropli 3-4 razy dziennie, ale bardziej precyzyjne dozowanie określonej przez lekarza. Terapeutyczna dawka leku powinna być stosowana tylko do całkowitego zaniku objawów zapalenia błony oka. Jeśli jednak potrzeba zapobiegania choroby w okresie poza sezonem, to jest możliwe, aby kontynuować w mniejszej dawce. Zwykle skutki uboczne tego leku nie jest obserwowany, i jest dobrze tolerowany. Jednak, gdy po raz pierwszy otrzymał pacjent może odczuwać lekkie pieczenie w oczach, miejscowego podrażnienia lub niewyraźne widzenie, co jest bardzo szybko. Z tego powodu należy zachować szczególną ostrożność u pacjentów z jazdy. Czy należy czekać na zakończenie powyższych zjawisk, a dopiero potem za kierownicą.

Funkcje aplikacji

Jest również ważne, aby wiedzieć, jak współdziałać z innymi lekami oznacza „Lekrolin” – krople do oczu. Przewodnik odnosi się tylko do sterydów, w przypadku jednoczesnego stosowania z którego może zmniejszyć skuteczność tego ostatniego. Jeśli pacjent nosi soczewki kontaktowe, przed instalacją przygotowania „Lekrolin” należy je usunąć i umieścić na co najmniej 15 minut po zabiegu, jest to związane z destrukcyjnym wpływem na sód benzalkoniowy im. Ważne jest również, aby pamiętać, że kiedy zaszczepił oznacza, że nie należy dotykać końcówki pipety lub butelkę oczami, a następnie zastosowanie Stoi mocno dokręcić. I używać lek musi być w ciągu jednego miesiąca po otwarciu butelki.