403 Shares 8325 views

usuwanie tatuażu za pomocą lasera

Według statystyk, około pięćdziesiąt procent ludzi, którzy się na tatuaż, chcą, aby je usunąć. Jeśli organizm ma żadnych niechcianych obrazów, można użyć „usuwanie tatuażu”, z których cena będzie zależała od liczby sesji.

Laserowe usuwanie tatuaży

Laserowe usuwanie tatuaży – nowa usługa, podczas której pigmenty rozpadają wzór różnego rodzaju laserów bez żadnych skutków ubocznych. Typy laserów zależy bezpośrednio od barwy pigmentu. Na przykład czarny pigment usuwa łatwiejsze.

usuwanie tatuażu za pomocą lasera ma swoje zalety. Po pierwsze, stare metody doprowadziły do strasznych blizn, które wyglądały w czasach gorszych niż sam tatuaż. Laserowe usuwanie uczyni tę procedurę przy najmniejszym uszkodzeniem skóry i ciało. Blizny mogą pozostać, ale z reguły nie zdarza się bardzo często, a ponadto są one mało widoczne. W większości przypadków, usuwanie tatuażu towarzyszy jego całkowitego zaniku, a blizny go o tydzień lub dwa.

Drugą zaletą jest to, że nawet jeśli zostały usunięte tatuaż sposób „staromodny”, procedura lasera może być powtórzony. Ale nawet tutaj istnieje „ale”: jeśli poprzedni usuwanie tatuażu spowodowało bardzo duże i głębokie blizny, laser może być mniej skuteczny.

Laserowe usuwanie tatuaży w

usuwanie tatuażu zależy od rozmiaru i koloru. Specjalista określić optymalną ilość sesji, które zminimalizują nadziewane obraz. W rzeczywistości, usunięcie obrazu z powierzchni skóry jest uważane za medyczny zabieg kosmetyczny, chociaż nie objęte ubezpieczeniem (z wyjątkiem przypadków, w których redukcja tatuaż nie jest zalecany do celów kosmetycznych i terapeutycznych). Leczenia zależy od rodzaju, rozmiaru, wieku tatuażu koloru skóry, głębokość wkładania barwnika tatuażu.

Podczas procedury, pacjent musi koniecznie noszenia urządzenia zabezpieczającego w oku. Po tej kontroli powinny być zgodne reakcje skóry na laser, który jest niezbędny do określenia najbardziej skuteczne stres. Ponadto, urządzenie jest umieszczane na powierzchni skóry, lasery są aktywowane w celu usunięcia tatuażu i rozpoczyna się proces usuwania.

skutki uboczne

W każdym razie, nawet małe i proste tatuaże wymagają wielu sesji dla pełnego i skutecznego usuwania masy bez efektów ubocznych. Niemniej jednak, ryzyko jest zawsze obecne: istnieje ryzyko wniesienia infekcji, nie w pełni usunąć pigment, pozostawiając blizny na tatuaże punktowego i czasowego zaciemnienia może występować w obszarach tatuażu kosmetycznego.

Jeśli mówimy o bezpieczeństwo, w porównaniu do większości alternatywnych metod terapii laserowej, aby usunąć tatuaże to najbezpieczniejszy z punktu widzenia ryzyko szkodliwego działania na zdrowie i wygląd. Ale do wyjaśnienia wszystkich kwestii poruszonych i niuanse niezbędne do obowiązkowo uczestniczyć profil gabinecie lekarskim.