387 Shares 3429 views

Jak w domu do przekłuwania uszu

Kolczyki dzisiaj prawie każdy może być zaskoczony. Ozdoby te są prawie wszystkie kobiety, a nawet niektórzy mężczyźni. Niektórzy ludzie wolą nie mieszkają na jednym nakłuciu i jest w jednym uchu kilku kolczyków. Cóż, to kwestia gustu. Jak przebite uszy – można zrobić to sam, czy procedura wyłącznie salon?


Plusy i minusy nakłuć domowych

Z zastrzeżeniem wszelkich zasad higieny przekłuwania uszu w domu nie jest bardzo niebezpieczne. Wszystko co jest potrzebne – pewna ręka, ostre narzędzia, środki odkażające i kolczyki. Jeśli zmniejszyć ryzyko zapalenia można zminimalizować stosując siatkę z bezpiecznej akcesoriów metalowych, kwestia bólu zdecydować nie takie proste. Przed myśleniem jak przebita własne uszy, starają się optymalnie ocenić własne próg bólu. W razie potrzeby może on być stosowany jako środek znieczulający lub lodowatej roślinnego być przymocowane do płata procedury do trzymania i drętwienie. Sprawdzić stan nowego nakłucie w pierwszym tygodniu, z ciężkim obrzękiem i uwolnienia dużych ilości ropy, odnoszą się do szpitala. Pierwsze dni rany mogą być przydzielane pewnej posoką – traktować nakłuwania do 4 razy dziennie, za pomocą nadtlenku wodoru i maści leczniczej.

Jak uszy przebite w domu: instrukcja

Przed zabiegiem, umyj głowę i dobrze wypłukać z ucha. Przygotowanie narzędzi. Igła powinna być ostra, powinno być gotowany lub kalcynuje się ognia. Odbywa się to z kolczykami, powinny być one wykonane ze złota, srebra i stali medycznej. Potrzebny będzie również inne waciki antyseptyczne i alkoholu lub bawełny. Wytrzeć małżowinę wybranego środka dezynfekującego. Dla wygody, można narysować punkt w miejscu przebicia cienki marker. Podczas przebijania, upewnij się, że igła poszła dokładnie w płacie, a nie pod kątem. Wyciągnąć igłę i włożyć kolczyk. Teraz twoim zadaniem nie jest zapomnieć prawidłowo dbać o nakłucie i przestrzegać kilku prostych zasad bezpieczeństwa.

Co trzeba wiedzieć o opiece nad świeżego nakłucia

Oprócz codziennych zabiegów antyseptycznych zwracać uwagę na higienę osobistą. W pierwszym tygodniu po zabiegu nie zaleca się kąpać w wodach. Staraj się nie dotykać rękami uszy niepotrzebnie, zwłaszcza na świeżym powietrzu. Kolczyki kategorycznie zabrania się zmienić, nie zapomnij, aby obrócić je delikatnie, aby zapobiec wrośnięty. Często zmieniać pościel, z najwyższą ostrożnością, nosić odzież z wąską szyjką – nie zakłócają przebicie. Jeśli boisz się krwi i bólu, warto pomyśleć o tym, gdzie można przekłuć uszy? Dzisiaj ta procedura jest wykonywana, wiele salonów kosmetycznych i klinik medycyny estetycznej. Mistrz nie tylko wykonywać prawo przebicie, ale również opowiada szczegółowo o opiekę. W niektórych salonach i klinik, klient może również wybrać sposób przekłuwania uszu – pistolet lub igły. Ponadto, w wielu ośrodkach, w których wykonywana jest procedura, można kupić bezpieczne kolczyki lub poprosić, aby nakłucie przy znieczuleniu miejscowym.