531 Shares 5988 views

Promocja witryny w Google – jak to zrobić poprawnie? Zalecenia Seosfera Agencji

Według statystyk, na Ukrainie, najpopularniejsza wyszukiwarka Google w 2014 roku nadal pozostaje. kuca to ponad 70% ukraińskiej publiczności Internet, który po raz kolejny potwierdza znaczenie promowania środków w tym konkretnym wyszukiwarki. Biorąc pod uwagę jego popularność i rosnące wymagania dotyczące jakości całego procesu promocji strony internetowej. Jeśli w 2012 roku, w miejscu mogłaby rozwałkować dosłownie przez 2-3 miesięcy i przy minimalnym budżecie, w tej chwili, czas i koszt promocji podwojone lub nawet 3 razy. Ten artykuł będzie koncentrować się na instrumentach w ramach niniejszej promocji jest wyszukiwarka.


strong> Jak zacząć promować swoją stronę w Google?

em> 1. Optymalizacja witryny internetowej. Pierwszą rzeczą, którą trzeba zrobić – jest odpowiednio zoptymalizować witrynę. Głównym zadaniem – aby odebrać fraz kluczowych i ustawić je na stronach witryny. Należy pamiętać, że Najwyższego fraz powinny być umieszczone w meta tagi, tekst na stronie głównej, jak to jest najbardziej widoczne i ranking. Wybierz grupę wyrażeń, które są podobne do siebie i w różnych odmianach. Załóżmy, że zapytanie „klimatyzacja”, „kup klimatyzację” i „Klimatyzatory Kijów” – jest jednolita grupa słów, które powinny łączą się ze sobą i umieszczone na stronie głównej. Kolejnym zadaniem, gdy prowadzone promocji strony – pisze teksty autorskie i posiadające wiedzę. Przez umiejętności mamy na myśli pisząc bez gramatyki i błędów ortograficznych, ponieważ Google bierze pod uwagę to wszystko i biorąc pewne działania. Słowa, które zostały zarejestrowane w meta tagach należy delikatnie rozprowadzane w tekście i powtórzyć jeden raz w różnych deklinacji.

em> 2. Prace nad treścią witryny. Należy stale rozwijać swoją stronę. Równolegle z procesem promocji strony internetowej, zaczynają stawiać to ciekawe artykuły i publikacje w formacie swoich wątków. Bardziej interesujących i popularnych artykułów na tematy, tym większa szansa, że będzie przyciągać więcej czytelników, a tym samym klientów do swojej witryny. Staraj się pisać co najmniej 2-3 nowe artykuły i umieszczać je w dziale „Aktualności” lub „artykułów zainteresowania.” Przeżywać swoją stronę, niech to będzie dobrodziejstwem dla wyszukiwarek.

em> 3. Linkbilding. Konstrukcja ta masa odniesienia. Aby stronie folii rozwijanej, powinno rozpocząć się odnosić do innych renomowanych witryn, korzystnie podobnych przedmiotów. Tekst dla gospodarzem miejscu powinny być umieszczone w słowie „klimatyzacji” link na stronie głównej. Te linki nie powinny być powtarzane. Tak więc, po stronie łączącej strony mają być indeksowane, można zaobserwować wzrost pozycji zasobów. Jest zrozumiałe, że właściwa promocja witryny w Google lub innych wyszukiwarkach – to przede wszystkim środowisko odniesienia jakości. Ważne jest nie liczba domen krajowy, a poziom i ocena zaufania do nich przez wyszukiwarki. Wybierz „na żywo” strony, która jest odwiedzana przez ludzi. Pożądane jest, aby był to forum dyskusji i wygląda naturalnie do Google stale zeskanować stronę i wypełnić swoją bazę witryn.

em> 4. Zastosowanie miejscowe społeczności, blogi i fora. Należy zapisać się na darmowe fora i blogi, aby dyskretnie tam zostawić link do witryny. Google kocha tych zasobów i uważa ich zaufanie, ponieważ są stale dyskutować na różne tematy, a takie linki naturalny wygląd. Pamiętaj, że maksymalny przyrost linków dziennie nie powinna osiągnąć 10. W przeciwnym razie istnieje ryzyko, że Twoja strona internetowa zostanie zastosowane sankcje określone przez wyszukiwarkę i można stracić swoją rangę i pozycję za nadmierną promocję i łącza spam.

em> Mamy nadzieję, że niniejsza publikacja pomoże Ci poprawić efektywność promocji swojej strony i sprawiają, że popularne zasobów na całym Internecie.