488 Shares 7241 views

Pracować w radiu

Zawsze lubiłem zawód, który jest skojarzony z umiejętności twórczych. Od młodości wobec mnie były przystało wzorców – aktorów, prezenterów telewizyjnych, aktorów teatru. Mógłbym w tym czasie, jako dziecko, aby wiedzieć, jak moje przeznaczenie będzie się rozwijać. Oczywiście, że nie. Jednak minęło lat, młodość, pełne skecze i różnych motywów pozostawionych, a ja znalazłem się twarzą w twarz z losem. stopień technika, ogólnie frustrujące niż wydawało się ważną okazję do poszukiwania pracy moich marzeń, ponieważ zawsze byłam duszą w miejscu, gdzie słynny uśmiechnięta twarz, i wszystko wydaje się cud. Ale praca w telewizji w małym miasteczku i nie inspirować – Śniłem, myśląc o pracy na ogólnokrajowym kanale. Szybko nakręcony portfel i wieloletnie amator i palące pragnienie, aby złapać do gustu publiczności – to wszystko, że miałem w tym czasie.


Pobierz uczciwy, to byłoby idealnie ułożone pracę w radiu. Aby nie zanudzać mówiąc o własnej przeszłości, od razu do rzeczy. Jak już mówiłem, lokalny kanał telewizyjny ma prawie żadnego zainteresowania, ale udać się do stolicy, też, że nie chce, bez powiązań i znajomości lokalnych fundacji, a następnie Podobał mi się inny, nie mniej obiecującą opcję, aby dotrzeć do miejsca w mediach. Nagle, portale o poszukiwaniu pracy uczenia się, natknąłem się na wysoce wyspecjalizowany portal, który jest poświęcony wyłącznie do zawodów w dziedzinie mediów, a raczej – obszarów, ponieważ nie było TV, radio, praca w reklamie w prasie. Jak można zrozumieć, ja byłem przyciągany do pracy w telewizji. Przez kilka lat byłem uparty w swoim pragnieniu, a potem nie chciał się wycofać. W skrócie, wysłał CV. Po około 7 dniach, zadzwoniłem i zaprosił na przesłuchanie. Od tego czasu moje życie się zmieniło. Ze względu na zasób teraz jestem sławny. Ta historia wydaje się fantastyczna, ale wierzcie mi, w rzeczywistości jest jeszcze miejsce zdumienia, a oni się zdarzyć, gdy chcemy. Być może z chęci wdrożenia jest tylko jeden krok: wysyłając prosty portfel. Myślę, że każdy ma szansę, jeśli wnioskodawca posiada odpowiednie wykształcenie. Zawsze byłem pokrewny zawód związany z umiejętności twórczych. Od dzieciństwa do mnie były odpowiednie wzorce – prezenterów telewizyjnych, aktorów, aktorów teatralnych. Mógłbym w tym czasie, jest bardzo młody, aby zrozumieć, jak resztę mojego losu. Oczywiście, że nie. Ale z upływem lat, młodzież, pełen skecze i różnych wieczorów artystycznych minęły, a ja twarzą w twarz z okoliczności. stopień technika, wszystko zdenerwowany, zamiast stanowić istotną szansę w poszukiwaniu mojej wymarzonej pracy, ponieważ zawsze byłam duszą, gdzie wieczne święto, migotanie ekranu popularne osoby, a wszystko wydaje się być bajką. Ale praca w telewizji w małym miasteczku i nie odwoływać – Śniłem, chcąc pracować w telewizji państwowej. Naprędce wymyślone kreatywny portfolio, lata amatorskiego i żywe pragnienie, aby złapać do gustu publiczności – to jest to, co było potem.

Pobierz szczery, to uczyniłby szczęśliwy praca w radiu. Aby nie zanudzać z argumentami o przeszłości, od razu do rzeczy. Jak powiedziałem, jestem miasto kanał kablowy mało interesujące, ale udać się do stolicy bez połączeń nie są potrzebne, a następnie lubiłem drugi, nie mniej obiecującą opcję, aby złapać oko schwytanych multimedialnych. Nagle, nauka zasobów pracy, natknąłem się na wysoce wyspecjalizowanych zasobów, które są przeznaczone wyłącznie do wolnych miejsc pracy w mediach, a dokładniej – w obszarach, ponieważ tam była praca w reklamie, telewizji, radia, gazet. Jak można zrozumieć, ja byłem przyciągany do pracy w telewizji. Mam tak wiele lat był wytrwały w swoim pragnieniu, a potem nie chciał się wycofać. Jednym słowem, duch zebrane wysłał CV. O tydzień później dostałem telefon i została zaproszona na przesłuchanie. Od tego czasu moje życie się zmieniło. Teraz jestem sławny ze względu na miejscu. Ta historia może wydawać się fantastyczne, ale wierzcie mi, w rzeczywistości nie jest to miejsce, z podziwem, a zdarzają się tak często, jak chcemy to sami. Najprawdopodobniej marzeniem jego realizacji tylko 1 krok: wysłanie zwykłego portfela. Myślę, że każdy ma szansę, zwłaszcza wtedy, gdy wnioskodawca posiada odpowiednie wykształcenie.