372 Shares 7254 views

12 oryginalne pomysły do projektowania kopert pocztowych

Wysyłka pocztowa listów w kopertach – Jest to doskonały sposób reklamy.


Zamknięte koperty – zawsze jest to tajemnicą i Twoim zadaniem umiejętnie podkreślać tę tajemnicę.

Właściwa konstrukcja pomocą poczty koperty umiejętnie pobudzić ciekawość osoby, która otrzymuje list.

Spędzać wystarczająco dużo czasu koperta.

Jeśli uda się wywołać miłe zaskoczenie po otrzymaniu listu – że projekt jest naprawdę sukcesem.

Jeśli list pokazać swoich krewnych, przyjaciół i współpracowników – to można przyklasnąć!

Jednakże, jeśli twoim celem – jest, aby upewnić się, że list przyszedł bezpośrednio do szefa firmy i nie jest otwarty na drodze, to jest zbyt oryginalna koperta nie może być właściwe.

Dlatego też z różnorodnością pomysłów, wybrać to, co najlepiej pasuje do Twoich celów pocztowych listy mailingowe!

1. niebieski znaczek „ważne” lub „pilne” na kopercie. Wygląda to tak: białej kopercie bez zdjęć lub logo. Tylko adres i nazwa nadawcy i odbiorcy. A w środku niebieski znaczek „ważne”. Konstrukcja ta skrzynka na listy jest bardzo odpowiedni do wysyłki biznesowych. Sekretarze nie ujawniają takich listów – noszą głowę na raz!

Taka konstrukcja pozwala zabrać wniosku jest szefem firmy! Zasilany przez 100%!

2. Sprzedajemy tajemnice. Oprócz adresu na kopercie dodać intrygujący napis, na przykład:

"The X-Files dla szefa firmy";

„Przed otwarciem koperty, upewnij się, że jesteś główny księgowy”;

„Po otwarciu koperty i ją przeczytać, zanim uczyni to szef firmy, nie zazdroszczę ci”;

„Powiedz Fyodor kopertę ręcznie”;

„Wewnątrz żywą istotą, a otwarte do powietrza nie jest skończona” (humorystyczny napis)

Albo można zrobić mądry „przynętę”:

„W środku monety zbieranie”

„Wewnątrz prawdziwe płatki róży”

"Wewnątrz Peacock Feather"

Oryginalne koperty z ciekawymi napisami rozpalić ciekawość klientów i nie pozostawi po rozpakowaniu.

Tylko nie kłamać. Obiecał pióro – niech!

3. Koperta origami nietypowy kształt. W Internecie kilka zdjęć, jak złożyć papier oryginalną kopertę. A po drugiej stronie dość uroczy wzorów.

Powiem ci z własnego doświadczenia, używamy go w celach promocyjnych.

Wszystko zaczęło się od tego, że byłem pompowany z internetowych różnych schematów jak ręcznie rozkładana piękne kopert.

Wieś i dobra godzin pracował do tworzenia tych arcydzieł papieru. Potem wybrać ten, który uderzyło mnie najbardziej interesujący i sympatyczny.

A potem zrobiliśmy tak na jednej z wystaw drukowanych ulotek w stylu „starego mapę skarbów„i zwróciłem się do ulotek uroczych kopert (tak, nie toczą się oddzielną kopertę, zwróciłem te ulotki, tekst wewnątrz).

I na wierzchu bardziej nadrukowanym gotykiem „uczestnik Salonu 2012”. I dać do tego arcydzieła wystawców.

To był bardzo ładny i bardzo oryginalne!

4. Efekty specjalne i obrazy trójwymiarowe. Trójwymiarowe obrazy można również znaleźć w Internecie. Są one bez liku tam, jak mówią.

Na przykład:

Wariant 1: Koperta widać „przerwę” od peeping oczach. A luka i oko – to, oczywiście, obraz. Stosuje się go do konwencjonalnego białej kopercie. Efektem ubocznym jest tworzony wewnątrz koperty ma człowieka, który przedarł się na zewnątrz otworu i szpiegostwo na ciebie.

Wariant 2: Wpływ na kopercie. Jednocześnie podjęte normalne, białą kopertę. I jest stosowany do przejrzystego obrazu koperty przez ścianę, która świeci jakiś ciekawy list z fragmentu tekstu.

Wariant 3: Sztucznie wieku koperta sztucznych łez i otarć, można uszczelnić za pomocą kleju lub zszywane. Oczywiście, zadrapania i przewodowy jest też miejsce – tylko obraz, wydrukowany na zwykłym białym kopercie.

Wariant 4. Sztuczne plamy z plamami kawa, herbata, ketchup, tuszu. Mogą one wyglądać bardzo ładne, co najważniejsze, nie przesadzaj.

Opcja 5. W zamkniętej kopercie drukowania pół-otwartą kopertę, z której pieniądze PEEP

Opcja 6. Koperta jest w postaci czekoladek polurazvornutoy i innych podobnych przedmiotów kształtowych, takich jak karty kredytowe lub wizytówki.

5. Etykieta lub nadruk w postaci uszczelki wosku. Stosuje się go do miejsca, gdzie zapieczętowane koperty. Lepiej wziąć kopertę z trójkątnym „cap” i być drukowane na samym czubku trójkąta. Nie mogą być również stosowane do warg lub pomaded obraz pinezki nadrukiem.

6. Bardzo duży lub bardzo mała koperta. Tutaj, jak sądzę, jest jasne. Niezwykłe rozmiar, oczywiście, być podane do wiadomości.

7. Twoje zdjęcia na kopercie w polu „Od” i nazwy pod zdjęciem. Taka koperta doskonale nadaje list odwołania od pierwszej osoby, w formie rozmowy. Koperta „z ludzką twarzą” natychmiast przyciągają uwagę.

8. wskazówkę w zakresie swojej działalności. Denim koperta „Divan” futro koperta koperty, koperta wraz ze złotym łańcuszku, aw środku kulonchik. Lub dwa okna pokoju na przedniej stronie. Lub kominek z błyskiem, w pobliżu stos brzozowego drewna opałowego. Więcej może być w postaci torby damskie krokodyla. Wystarczy wydrukować być bardzo dobrej jakości.

9. perfumowany kopertę lub koperty o przyjemnym aromacie, w pobliżu Twojej firmy.

10. Na kopercie w formie zwiniętej gazecie lub mapę świata.

11. Sztuczne dziury po kulach i oparzenia na kopercie. I nadal można dodać słowa „kurier, który dostarczył list do ciebie, nie było łatwe.”

12. "Dressed" koperta. Na przykład w płaszczu i głosów. Lub w koronkowej bieliźnie. To zależy od tego, co można sprzedać, a co celem ich listy.

Teraz wiesz tyle metod ogłuszania, jak ozdobić kopertę!

Bądź kreatywny i cieszyć się wynikami!

Oraz w celu zapewnienia, że mailing reklamowy przyniósł odpowiedź wybuchową, należy skontaktować się z nami w firmie Adular Grupy, Bratysława.

Będziemy realizować wszystkie swoje fantazje do życia i uczynić swoją markę niezapomniany newslettera!