306 Shares 5024 views

Co to są reklamy graficzne i czym różni się od treści?

Poprzez dostęp do różnych stron internetowych w poszukiwaniu informacji, często znaleźć oczu migające obrazy, pop-upy lub linków do różnych zasobów. Wszystko to na profesjonalnym języku nazywa się „reklamy graficzne.” Banner – jest nie tylko hiperłącze do witryny reklamodawcy, ale również informacje wizualne, aby poprawić pozycję i wizerunek firmy lub, jeśli mówimy inaczej, tworząc markę poprzez ukierunkowane umieszczenie danych.


Napełnianie baner może być inna od zwykłej zdjęcie lub logo do animowanym obrazem pokrył z tekstem, który można zmienić, tworząc pewnego rodzaju działania.

banerów reklamowych są umieszczane w odpowiednich zasobów wyszukiwania lub wyznaczonych wymiany banerów.

Dużą zaletą hasłem jest niska cena w porównaniu z analogami i znacznie szerszego grona odbiorców. Dlatego media reklama najbardziej opłacalne i wydajne, a także pomoc w rozwiązywaniu problemów, takich jak informacje i PR kampanii.

Że sztandar był najbardziej skuteczny, trzeba upewnić się, że miał atrakcyjny wygląd, ale nie wyglądało to zbyt prymitywnie i obrazowo; Informacja jest taka, że obraz i tekst reklamy są dobrze pamiętał i były pouczające.

reklama display przyniesie dobre rezultaty, jeśli wykonano prawidłowo transparent i platforma reklamowa jest dobierana w zależności od kampanii.

Istnieją dwa typy banerów: zwykłej, wykonane w formacie JPEG lub gif i stworzony w oparciu o aplikacje Java i Flash, które umożliwiają dodawanie audio lub wideo.

Banery reklamowe są następujące typy:

– Informacje – oni po prostu przekazują odpowiednie informacje na temat produktu lub usługi;

– branding – tworzyć grupy docelowej przyjemne emocje związane z reklamowanym produktem, zwiększenie świadomości marki.

Najbardziej popularne formaty są takie: pop-under, Top-Line i multimedialnych.
banner reklamowy wykonany z wykorzystaniem technologii pop-under w nowym oknie pojawi, nie osadzony na stronie, że użytkownik nie jest absolutnie denerwujące. Ponadto, technologia ta nie tylko umożliwia korzystanie z popularnych formatów, ale również pozwala umieścić baner na dźwięk i wideo. Zaletą ich stosowania jest to, że nie mają limity wielkości i konstrukcji, aktywować okno z reklamą jest możliwe tylko wtedy, gdy elementy w pełni załadowany do wymagań Projektowanie stron internetowych, które zostały wybrane jako miejsca reklamowe, bardzo niska.

Technologia Top-Line stosowany w przypadku, gdy trzeba rozwijać dowolnej marki towarów. Banery są wzrosła popularność ze względu na duży rozmiar i położenie w nagłówku.

Rich-media – jest to format kontenera multimedialnego, który jest oparty na technologii flash.
Media-kontekstowe reklamy – sposób na promocję w sieci, która jest reklamowana materiały dopasowanie do prośby użytkowników. Taka reklama jest zaprojektowany, aby pomóc w znalezieniu wymaganej informacji o odpowiedni obiekt.

Kontekstowa reklama i media mogą być dwojakiego rodzaju: miejscowe i wyszukiwania.