597 Shares 3582 views

Art stylowy design: podłogi Tarkett

Tarkett – słowo jest znana milionom ludzi nie tylko w naszym kraju, ale na całym świecie. We wszystkich językach, to brzmi tak samo, zachowując swój pierwotny sens, jakość, komfort i niezawodność.


Powiedzieć słowo o producencie

Spółka o tej samej nazwie jest międzynarodowy, i ma około 28 oddziałów. W Rosji też mają fabryki Tarkett, który znajduje się w Otradnyj. Firma zajmuje się produkcją materiałów do wykończenia podłogi. Parkiet deska Tarkett – jeden z najbardziej popularnych pokryć podłogowych w Rosji.

Podłogi Tarkett Korzyści

Co jest znany z tego materiału?

  • Przede wszystkim jego przyjazności dla środowiska i bezpieczeństwa.
  • Nie ostatnia rola i konstrukcja. Tarkett parkiet jest zarówno single-band i tri-band. Usytuowana opatentowało trójwarstwową strukturę wykładziny podłogowej. Właściwości jest, że włókna z każdej kolejnej warstwy są ułożone w kierunku prostopadłym do poprzedniego. W rezultacie, nie ma skrócenie naturalnego drewna z upływem czasu, a deska Tarkett zachowuje pierwotny kształt i wielkość.
  • Za pomocą specjalnego zamka o nazwie T-Lock umożliwia łatwą instalację. Dzięki niemu, paski są połączone bez przerw między nimi. Ale to nie wszystko. Według tego parkietu może chodzić niemal natychmiast po instalacji.
  • Płyta parkiet Tarkett 7 warstw lakieru, które są przetwarzane ze światła ultrafioletowego, tak, że ma wysoką odporność.
  • Ogromna kalejdoskop lasach i różnych kolorach pozwalają stworzyć wykładzinę w ścisłym projektu biurowego, wyposażony doświadczonych tony i przytulną atmosferę.
  • Ponadto, producenci obiecują nam, że Tarkett będzie służyć wiernie przez 30 lat.

Tarkett kolekcja parkiet

Do tej pory, ta podłoga jest reprezentowany przez 4 projektantów kolekcji.

  1. Plank "Tango Art".
  2. Exclusive o nazwie "Tango".
  3. Ekstrawaganckie trójdrożny „Flamenco”.
  4. Trójdrożny „Salsa”.

Porozmawiajmy o najdrobniejszych szczegółach. Parkiet Tarkett Salsa jest idealny do tworzenia komfort w domu. Ma wesoły kolor i półmat firma powłoka malarska „Protek” daje mu tajemniczy blask. Jeśli to konieczne, ten rodzaj podłogi was może dać drugie życie. Sprawiają, że bardzo prosty przez szlifowanie. Jednakże, będziesz potrzebował specjalnej maszynie, ale efekt jest tego wart. Ze względu na dobre grubość górnej warstwy może prowadzić do 5 takich procedur.

Wśród wielu odmian dopuszczonych podłogi Tarkett „dąb”. Ten materiał jest klasa gospodarka może sobie pozwolić niemal wszystko. Niska cena nie wpływa na jakość towarów. To przyciąga i fakt , że posadzka nie zmienia barwy pod wpływem promieni słonecznych w czasie. Jego różne wykończenia monotonii, zupełny brak różnic w kolorach. Twardość dębu na stopień wynosi około 3,8.

Jak widać, podłogi Tarkett zasłużenie popularne na całym świecie. Zakup materiałów z tej marki, zawsze można być pewnym jego jakości.