687 Shares 2940 views

Smartphone "Samsung A5": Opinie i funkcje

Smartphone „Samsung A5”, opinie , z których zostały szczegółowo opisane w jego cnót, może być bezpiecznie nadana gadżety moda telefonicznych. Jeśli jest przodkiem A3 został zaprojektowany przede wszystkim do rozmów telefonicznych, to urządzenie jest przeznaczone do pełnego funkcjonowania we wszystkich aspektach. Będzie to przydatne nie tylko dla zwykłych połączeń, ale również do wykonywania operacji w Internecie.


Urządzenie obudowa jest w całości z metalu. Jest to główna cecha A5. W swoim kompletem, istnieją inne cechy, ale nie sprawiają, że wyróżnia się spośród rówieśników jasne jak jego wygląd zewnętrzny.

Spotkać na ciele

Zgodnie z projektem, telefon „Samsung Galaxy A5”, przeglądy co jest dość ciepły, nie różni się zasadniczo od innych członków tej serii. Gdy producent stara się stworzyć najbardziej obudowę wysokiej jakości, korekta odsetek małżeństwa był bardzo wysoki. Naturalnie, że poziom montaż i jakość materiałów nie powodują skarg od użytkowników.

Rama wykonana z metalu, ramy gadżet podobna do modeli „Samsung Alpha” lub „Nout 4”. Jej twarze świecić promienie świetlne nie są gorsze od tych telefonów. Tylny panel jest wykonany z tego samego materiału. Pomimo tego, że ma kolor metaliczny i dźwięk na sygnał zbiega się z ciałem.

Ma ona kilka otworów dla anten. Ale nie przyciągają wzrok dzięki gęstą, jednolitą barwę. Właściciele telefonów powiedzieć, że dzięki tej recepcji projektantom udało się osiągnąć całościowe, zwięzłe wygląd gadżetu, który nie może nie podobać się ludziom dobrego smaku.

Smartphone „Samsung Galaxy A5”, opinie o konstrukcji jest pełen podziwu dla kupujących, prezentowane w różnych kolorach. Przede wszystkim w sprzedaży biały, czarny, niebieski, różowy i jednostek złota. Zakres ten nie różni się od pozostałych modeli A3. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że producent będzie rozszerzać i uzupełniać swoje świeże, twórcze podpowiedzi. Chociaż ten zestaw już cieszy się dużym popytem wśród kupujących.

test wytrzymałości

Biały wzór odlew z masy perłowej. Nie są one nudne i piękna gra z plamami światła słonecznego. Niektórzy właściciele przeprowadzają kontrole na odporność na uszkodzenia ciała smartfonów „Samsung Galaxy A5”. Opinie tych ludzi sugerują, że nawet jeśli specjalnej zarysować powierzchnię rysy pojawiły się ledwo widoczny i nie będzie widoczna.

Niektórzy klienci mogą początkowo wydawać się ramka telefonu jest rzeczywiście pokryte tworzywem sztucznym folii świecić. 3,5 mm jack widzieli również z tego samego materiału. Ale w rzeczywistości jest to prawdziwy metal o grubości kilku milimetrów, a także jego plecy. Wyróżnia się szczególnym siły i masywności.

Urządzenie realizuje spadek bez szkody. Zginać, w razie potrzeby, może być każde urządzenie, bez względu na to czy jest ona wykonana z dowolnego materiału. Aby uczynić ten model „Samsung a5„opinii zachęcam, dużo ciężkiej pracy.

Jak to działa?

Elementy sterujące są konwencjonalne. Najważniejsze jest, aby wyregulować poziom głośności po lewej stronie i po prawej stronie – on / off. Na tej samej stronie – złącza dla nano-SIM i karty pamięci. 2 karty pamięci zaprojektowany model "Samsung Galaxy A5 Duos". Opinie potwierdziły jego właściciele: zarówno Simcoe nie może pracować równocześnie z czytnikiem kart, co powoduje wiele krytyki.

Na końcach – 2 mikrofony, dół – Złącze USB-port i 3,5 mm słuchawek lub zestawu słuchawkowego. Nad wyświetlaczem znajduje się z przodu aparatu, jak również czujniki i bliskość ekspozycję światła. Pod nim – przycisk mechaniczny 2 sensoryczne i 1.

Wyświetlacz – „zwierciadłem duszy” smartphone

Jeśli model A3 został wyposażony w 4,5-calowy wyświetlacz QHD rozdzielczości telefon „Samsung A5” wyposażona jest SuperAMOLED ekran o przekątnej 5 cali i możliwością HD. Użytkownicy twierdzą, że te cechy sprawiają, że gadżet wyraźniejszy obraz niż jego poprzednicy. A dzięki wielu specjalnych ustawień, można ustawić żądany poziom zasięgu i innych opcji wyświetlania.

Podczas korzystania z automatyczną regulację podświetlenia jest wystarczająco jasny, a nawet nudne. Dzięki pracy w tym trybie zużywa mniej opłatę, która trwa zatem dłużej.

Jak to trudne?

Ciało samolotu zbudowanego w Li-Ion Pojemność akumulatora 2300 mAh. To nie należy do najpotężniejszych. Filmy na telefonie mogą być odtwarzane w sposób ciągły przez około 12,5 godziny. Jest to liczba większa niż w innych modelach „Samsung”. A5, których cechy nie różnią się zbytnio od unikalna, wyróżnia się na tle nawet kosztem bardziej wydajnego akumulatora.

Gdy tryb cichy, gadżet może żyć bez ładowania około 2 dni. W tej godzinie, można rozmawiać, wysyłać wiadomości tekstowe i dwa tuziny wystarczająco długo, aby słuchać muzyki. Jeżeli obciążenie będzie wyższa, inteligentny telefon będzie trwać dzień bez makijażu. Dla porównania: C5 siada już na obiad. Telefon „Samsung A5” zyskuje 100 procent naładowania w czasie krótszym niż 2 godziny.

Ilość pamięci, chipsetu i wydajności

Na rynku można znaleźć zbiorczej model, który obsługuje LTE. Ma maksymalną cenę, oraz w oparciu o chipset Qualcomm Snapdragon 410 – MSM8916 z czterema rdzeniami i częstotliwości 1,2 GHz. On jest jednym z najlepszych słuchawek wśród rówieśników po średniej cenie o wysokiej wydajności. RAM jest mierzona dwa GB, podczas gdy wbudowane – 16 (około 12 z nich jest dostępna). Karty pamięci można rozszerzyć tę liczbę do 64, którego brakuje większości Samsung A5 użytkowników telefonów. " Recenzje właścicielami są pełne pozytywnych komentarzy.

Charakterystyczną cechą tej serii jest to, że gadżet nie mogą być używane jednocześnie 2 Simcoe oraz microSD. Ponieważ właściciel urządzenia musi zdecydować, co jest ważniejsze dla niego.

Podczas syntetycznych benchmarków chipset nie pokazuje najlepsze rezultaty. Ale to nie wpływa na wydajność, a „Samsung A5”, którego cechy w pełni zaspokajają potrzeby użytkowników szybko i wydajnie pracujących. Również dzięki nim udaje się osiągnąć większą pracę czas ładowania niż w poprzednich modelach.

Również w telefonie pokazuje standardowe możliwości komunikacji: USB, NFC, Ant +, Wi-Fi 802.11 b / g / n, Bluetooth 4.0 LE i wbudowanym modemem LTE-z obsługą LTE Zaawansowane kat.4.

Na tym zdjęciu?

Przednia soczewka nie jest wyposażony w autofocus. Ale to ma rozdzielczość 5 megapikseli i nie powoduje żadnych skarg od użytkowników. Aparat główny – 13 megapikseli. W tym „oka” został wyposażony w najlepszych modeli z poprzedniego roku. Dzięki niemu można tworzyć obrazy całkiem dobrej jakości. Ale w ciemności, kamera jak w poprzednich modelach, nie wykazują dobre wyniki.

Software – Gadget mózg

Urządzenie jest wyposażone w najnowszej wersji Androida 4.4.4 i powłoki TouchWiz. Ten ostatni jest również członkiem nowości jego zasięgu i jest stosowany w modelach high-end „Samsung”. „Galaxy A5”, których opinie mogą dać pełny obraz jego cech, jest wyposażony w wbudowany w radio FM. Wiele smartfonów właściciele zobaczyć go jako miły dodatek do wyposażenia standardowego. Chociaż większość z obecności w radiu, jak mówią, ani zimny, ani gorący, jak wolą słuchać własnej muzyki załadowane na kartę pamięci.

Jeśli A3 był tylko 1 GB pamięci RAM, co znacznie zawęża zakres opcji, model „Samsung A5” (opinie użytkowników potwierdzają ten fakt) ten niedobór jest skorygowany. Z App Store w urządzeniu, można bezpiecznie pobrać wszystkie rodzaje przydatnych aplikacji. Należą do nich na przykład należeć do trybu S Health, „dziecko” i inne, które nie są instalowane domyślnie. Jeśli brakuje kilka ważnych ikon w A5 jest przedstawiona w pełnym zakresie niezbędnym do przycinania do poprzedniego menu.

wrażenia

Wywołanie tego telefonu jest głośno i wyraźnie. Jest on transmitowany jasno, nie awarię głośników. objętość wezwanie nie jest zadowalająca. Mikrofony są dogodnie położony i oferuje gwarancję, że druga osoba słyszy mówionego, nawet jeśli się na ruchliwej ulicy.

Radio ma wysoki poziom wrażliwości, nie gorzej niż „Galaxy„i C4 C5 chipsetów opartych Qualcomm. Próby mierzenia poziomu radiotakta trudno nazwać wydajne, ponieważ próbki marketingowe i prototypy, to nie działa.

Koszt Galaxy „A5” w Rosji jest około $ 420 US, który dla urządzenia z tych cech nie jest wystarczające. Smartfon ma prawie liderem możliwości technicznych, ale producent wabiąc klientów, przyciągając je z czymś innym. On skupia się głównie na projektowaniu, w szczególności w metalowej obudowie.

Model ten jest przeznaczony dla osób, które nie lubią plastik i są skłonni zapłacić premię za systemie surround wysokiej jakości, mimo undistinguished spec. Poza wyglądem, ten gadżet nie ma zasadniczych różnic się od swoich poprzedników wulgarnych sezonie. A oni z kolei, nadal cieszą się dużym popytem wśród kupujących i dzisiaj.