266 Shares 2316 views

Alois Brench: biografia i filmografia

Kino we współczesnym świecie jest integralną częścią życia każdego z nas. Diverse serie i filmy wyjdzie prawie codziennie, z powodu której znaleźć naprawdę interesująca praca staje się bardzo trudne. Jakość wydany utwór kinematograficzny zależy nie tylko na fabułę, ale także aktorstwo i reżyserię talent. Nawiasem mówiąc, dzisiaj będziemy mówić szczegółowo o dość popularne osoby w dziedzinie kinematografii.


Brench Alois Aloizovich – światowej sławy pisarz, reżyser i aktor, który w czasie swojej kariery wystartował tylko kilkadziesiąt dzieł filmowych, z których każdy ma ciekawą fabułę i dynamiczny rozwój. W tym artykule będziemy mówić szczegółowo o osobowości reżysera, jego biografia i filmografia. Zaczynamy, oczywiście, właśnie teraz!

biografia

Aloiz Brench urodził się 6 czerwca 1929 roku w Rydze, który jest największym miastem w krajach bałtyckich oraz w tym samym czasie, stolicy Łotwy. Jego rodzina była dość słaba, a podczas strasznych wojennych młody człowiek z siostrą została podana jako robotnik w gospodarstwie. Nawiasem mówiąc, 30 lat po tych wydarzeniach w tym samym miejscu będzie strzelać swój film zatytułowany „The Long Road w wydm”.

W 1953 roku, pewny siebie młody człowiek ukończył Łotewskiego Państwowego Konserwatorium nazwie Vitola otrzymał dyplom reżysera. Ponadto, po upływie 3 lat od stolicy współczesnej rosyjskiej człowieka Absolwentka Reżyserii zaawansowane kursy, co ostatecznie potwierdziły swoje kwalifikacje.

Początki kariery

Alois Brench, filmografia, które zostaną omówione w dalszej części tego materiału, w 1945 roku, stał się aktorem Teatru State artystycznej Łotewska Socjalistyczna Republika Radziecka. Tam pracował tylko przez jeden rok, aw 1953 roku stał się głównym dyrektorem Departamentu Radiowego, funkcjonujący w ramach Ministerstwa Kultury Łotewskiej SRR.

Warto również zauważyć, że w 1954 roku mężczyzna zrezygnował z funkcji dyrektora naczelnego i dostał pracę w Rydze Film Studio. Ponadto, w okresie od 1956 do 1966 roku, znany na całym świecie dzisiaj filmowca poczyniła 146 czasopism filmowych, wśród których było wiele filmów fabularnych i dokumentalnych, a także wiele więcej. Nawiasem mówiąc, w 1969 roku Alois Brench którego dzisiaj filmy z wielką przyjemnością ogląda tysiące ludzi, stała się członkiem Komunistycznej Partii Związku Radzieckiego.

Kariera od 1968 do 1996

Należy zauważyć, że reżyser Alois Brench razem ze swoim kolegą Frank Hertz wykonany jeden z jego najbardziej popularnych projektów filmowych w 1968 roku, który jest nazywany „nie legenda.” Ten dokument był zwiastunem dobrze znany w tej chwili obraz zatytułowany „Człowiek z marmuru”, który w 1978 roku napisał Andzhey Vayda.

Nawiasem mówiąc, na jego dość długiej kariery człowieka, którego nie było dużo dzieł filmowych, ale na pewno jest to konieczne, aby przeznaczyć osobny film „Anna”, który w kinach w 1996 roku i był ostatnim, który był zaangażowany w kierowanie ludzi omawiane dzisiaj.

Ostatnie lata życia i śmierci

Po premierze popularnego filmu „Anna”, który został nakręcony na zlecenie Kościoła katolickiego, człowiek nie podjął pracę, i nagle dwa lata później zmarł. Data śmierci jest 28 października 1998, a powodem jest dość prosta – masywny atak serca.

Pochowany znany dzisiaj skierowane do Rygi Cmentarz Miquel, i na cześć jego pamięci rolce filmu został nakręcony film dokumentalny w reżyserii Cane, a skrypt do jej pisemnego Ryadovich. Warto również zauważyć, że mężczyzna miał żonę Asya Brench, że po jego śmierci małżeństwo nie gasną.

Filmografia

Jeśli uważasz, że jeden dość popularne miejsce na filmie, okazuje się, że w trakcie swojej kariery od 1956 do 1996 roku dyrektor wziął w sumie 20 filmów, a także brał udział w filmie filmowego, zatytułowany „Dla stada łabędzia chmur” 1956 uwolnienia.

Wśród najbardziej popularnych dzieł, dyrektorzy, których udział ludzie dyskutują dziś jest dostarczenie serii „Mirage” w 1983 roku. On również ma bezpośredni związek z filmem „aż do upadku away”, „test potrójny”, „Kiedy deszcz i wiatr wybić okna”, „Shah Queen of Diamonds”, „Big amber”, „Miasto pod lipami”, „Klucze do raju” „być ponad”, „Światło na końcu tunelu”, „Rally”, „Długa droga na wydmach”, „double trap”, „Depresja”, „Dublet” i wiele innych.

Oczywiście, wielu nie rozumiem, jak to znakomity reżyser od 40 lat udało się strzelać tylko 20 filmów, ale odpowiedź na to pytanie nie znam nikogo, więc nie spekulować, ale powinien po prostu hołd dla tych pięknych 20 filmów.

opinie

Prawie wszystkie utwory kinematograficzne, która obejmowała kierowanie Alois, mają pozytywne komentarze użytkowników. Jego filmy są popularne nie tylko w środowisku były generacji, ale również wśród młodych ludzi, ponieważ w internecie zostawić pozytywne opinie oni.

Tak więc teraz trzeba wybrać jeden kołowrotek przedstawił dziś i zobaczyć ją. Mamy nadzieję, że oglądanie telewizji, komputera lub tabletu!