881 Shares 7599 views

Duchy „Anioły i Demony” – kontrast do punktu dysharmonii

Prawdopodobnie co druga dziewczyna dzisiaj chce kupić perfumy, „Anioły i Demony”. Na pewno słyszeliście o tej modnej perfum. Jeśli nie, to nadszedł czas, aby zacząć go poznać!

Nie tak dawno temu, Givenchy perfumy dom wprowadził świat nowe perfumy „Anioły i Demony”. Jako wizerunku firmy wybrał Dominique de Villepin. diabelski i anielski – twarzy dwóch dziewczynki przedstawione na plakatach. Ta sama linia perfum może być przełomem w sieci podobnych sklepów.

Duchy „Anioły i Demony” Givenchy będzie bardzo atrakcyjna dla młodych ludzi i dorosłych, dojrzałych kobiet. Twórcy postanowili zbudować na najlepszych nut orientalnych smaków – szafran, Kalabrii mandarynki i tymianku. Następny płynne przejście do kwiatów lilii, orchidei i ylang-ylang. Zakończyć tę niesamowitą piosenkę wanilię, kory dębowej i palisander. Należy pamiętać, że jest to bardzo niezwykłe połączenie aromatów kwiatowych, urzeczywistniającym figlarny spontaniczności, elegancki szyk, arystokratyczny i jednocześnie prawdziwy francuski styl.

Oczywiście, te duchy – nie tylko utworzenie spółki. A co więcej, nie tylko perfumy. Givenchy firma rozpoczęła swoją działalność w 1952 roku z powrotem i nadal popularne od ponad 50 lat. Założycielem domu perfum jest uważany za pan Hubert. Określenie "ready-to-wear" – słynny warty wynalazek. Wierzył, że główne składniki stylu – i elegancji. Jego opinię podziela również słynnej aktorki Odri Hepbern, więc jest zawsze wolał nosić suknię od Givenchy za założyciela.

Obecnie najbardziej aktywnych i energicznych kobiet mężczyzn na całym świecie również stosować się do stylu francuskiego projektanta mody i perfum. Po jego dzieła wyróżniają się szczególnym urokiem i elegancją. Najbardziej znane przypadki gromadzenia domów perfumeryjnych są «Organza», «Absolutnie», «Blue Label, Lovely Prism», «Skośna FFWD», «Hot Couture», «Zagraj», «Homme» i oczywiście słynne perfumy „Angel & demon”. Ten perfum stała się obecnie bardzo modne – to klasyka gatunku, a hypermodern styl w tym samym czasie. „Anioły i Demony” doskonale łączy przeciwieństwa.

Dla młodych dam perfum Givenchy firma postanowiła stworzyć perfumy owocowy «My Dream», które są w stanie wykonywać swoich właścicieli w fantastycznym świecie pełnym inspirujące ogrodów. Ogólnie rzecz biorąc, każdy z prezentowanych zapachów zaskoczy Cię swoją osobowość i oryginalność.

Duchy „Anioły i Demony”, w cenie, która, nawiasem mówiąc, nie jest tak wielka – od 50 do 200 dolarów za butelkę (w zależności od wielkości), ma bardzo zmysłowy zapach. Zalety tego perfum może zawierać także stylowy wygląd opakowania i trwałość zapachu.

Zapach – jest ważnym elementem komunikacji międzyludzkiej. Perfumers nauczył się oswoić i uczynić go w stanie wyrazić zmysłowość, wrażliwość, agresji i seksualności. To właśnie te, nieco podobne i jednocześnie przeciwstawnych elementów i podlegają tych duchów. Anioł i demon ukryty w fiolce, kontrastujące ze sobą na cienkiej stronie dysharmonii. Nie przekroczyć tę linię, ale pozostać jak najbliżej do niego – to jest sztuka.