500 Shares 918 views

Wybierz odcienie czerwonego koloru włosów

Czy wiesz, jak wiele wieków stosowane odcienie czerwoną farbą? Włosy, paznokcie i tatuażu zaczął ich używać nawet do 1200 lat pne w starożytnym Egipcie. Archeolodzy odkryli ślady henny, co daje szeroki wachlarz ognistych barwach w różnych częściach mumii, co wskazuje na szerokie rozpowszechnienie tego produktu kosmetycznego.


Dziś, czerwone odcienie farb do włosów na bazie składników ziołowych stosowanych są te kobiety, które chcą, aby grube włosy, bujne i elastyczna, aby wzmocnić korzenie, aby pozbyć się łupieżu. Możliwe jest uzyskanie bardzo bogatą paletę kolorów, dodając henny różnych składników. Na przykład, kolor mahoń można uzyskać za pomocą łyżki kakao 3-4 i głęboko kasztanowy z wyraźną ryzhinkoy utworzonej przez dodanie zmieloną kawę (trzy lub cztery łyżeczki gotowane przez 5 minut, roztwór ochłodzono, dodano henna).

Do czerwonych odcieni farb do włosów w stosowaniu henny było jasne, że nie jest zalecany do warzenia kosmetycznej wrzącej wody, t. Do. To daje słaby, czerwonawy odcień. Lepiej jest stosować płyn kwaśne, takie jak jogurt, ziołowej herbaty z cytryną, wytrawnego wina i innych. Dla bardziej intensywnego koloru podać również dodanie olejków eterycznych (kilka kropli) kadzidła, lawendy, eukaliptusa i drzewa herbacianego. Trzymać hennę na włosy trzeba, że ilość czasu, który jest wskazany na opakowaniu. Należy pamiętać, że naturalny barwnik jest w pełni objawia się w danym odcieniu tylko kilka dni.

Dla tych, którzy chcą uzyskać szybkie wynik jest oczywisty, jak również dla tych, którzy często zmieniają kolor loki, czerwone odcienie kolorów włosów można znaleźć w wielu producentów kosmetyków planu syntetycznego. Na przykład, "Revlon" produkowany dziesięć odpowiednich sygnałów, z których №45 (jasnoczerwony) №44 (czerwonawo-brązowy, średnio) №43 (Staphylococcus, kasztan, średnio) №42 (czerwony, środkowa), № 53 (czerwone światło) №55 (czerwonawo, kasztan, światło) i inne.

Aby uzyskać czerwony kolor włosów, odcienie farb, których używamy, oferuje różnorodne. Jego jakość i prawidłowy kolor jest bardzo ważne. Również odgrywa znaczącą rolę typ źródła. Często bardziej wyraziste kolory uzyskuje się w tych kobiet, które mają swoje własne pigment pożaru. I to nie zawsze jest naturalne rude włosy mogą być tylko złote światło, które jest widoczne, na przykład w bezpośrednim świetle słonecznym. Także jasne kolory są uzyskiwane z własnej blond lub jasnych włosach.

Jak wybrać odcień koloru czerwonego prawo? Aby to zrobić, musimy zobaczyć, co tsvetotipu należysz? Jeśli wygląd jest zbliżony do obrazu Anastasia Zadorozhnaya, Helena Korikovoy lub Britni SPIRS, zbliży się na pomarańczowo-czerwono złoty,. Dziewczyny, które są podobne do typu barwnego na Natalia Vodianova (jasne oczy, siwe włosy z natury) powinny unikać ciemnych i czerwonych barwach. A właściciel naturalnego czerwonawo-brązowe włosy jak Kidman Savicheva, Gol'danskii mogą bezpiecznie korzystać z całej palety odcieni ognia. Kobieta, podobna tsvetotipu Anastasija Zaworotniuk lub Tina Kandelaki, może sobie pozwolić nasycone odcienie rubinu, Szkarłat, ale tony-czerwone słońce nie będzie odpowiadał im.