196 Shares 5926 views

Seria produktów „Pantin” – „uwodnienie i odzysk”: Opinie kobiet i zasada działania

Pantene Pro-V – jest jednym z najbardziej znanych i najlepiej sprzedających się marek kosmetyków do pielęgnacji włosów. Historia marki rozpoczęła się w Szwajcarii z otwarciem pantenol lub jak to nazywa, prowitamina B5 – niezbędne narzędzia, leczy oparzenia skóry. Udowodniono, że ten wyjątkowy składnik nawilża włosy, dzięki czemu są zdrowe i zadbane. Początkowo szampon z pantenolem wyprodukowanego przez szwajcarską firmę Hoffman-LaRochhe i sprzedawanych w szklanych stożków. Mieli znakomity smak. Przez wiele lat te narzędzia do pielęgnacji włosów zostały poddane zmianom, ale nadal główny składnik opiekuna w nich – pantenol. Stąd nazwa marki – Pantene Pro-V. Dziś firma «Procter & Gamble», która jest właścicielem marki „Pantin”, oferuje szeroki wachlarz narzędzi, które wspierają odżywianie i regenerację naszych włosów. W tym artykule chcę mówić o linii „Pantin” – „uwodnienie i odzyskiwanie” – o których odpowiedzi nie wolno się pojawiać.

Linijka produkty „Pantin”

W tej linii narzędzi wchodzą: szampon, odżywka, balsam maskę i suflet włosów. Środki do pielęgnacji włosów „Pantin” – „Hydration i odzyskiwanie” – Opinie, które są w większości pozytywne, owinąć folią ochronną każdy włos, chroniąc ją przed szkodliwym wpływem środowiska.

Jak szampon

Szampon „Pantin” – „Hydration i odzyskiwanie danych” – przeznaczony jest przede wszystkim dla włosów suchych. Po tym wszystkim, to włosy są tak niezbędne nawilżenie. Na powierzchni narzędzia do włosów tworzy ochronną warstwę lipidową, która chroni włosy podczas rozdmuchiwania suszenia i podczas intensywnego promieniowania słonecznego, a podczas nagłych zmian temperatury.

Zasada działania Balsam-odżywka

Balsam odżywka „Pantin” „nawilżenie i odzyskiwania oceny”, które wskazują na jego wysoką efektywność, zawiera aminokwasy, które są tak istotne dla naszych włosów, a także alkohole tłuszczowe i kationowe substancje czynne, które wnikają w głąb włosa, nasycając ją wewnątrz odżywczych. Także balsam zawiera krzemiany, które w swoim składzie zbliżonym do naszych naturalnych lipidów. otaczają one włosy, tworząc warstwę ochronną na nim.

Wpływ stosowania maski do włosów

Maska do włosów „Pantin”, „Nawilżanie”, opinie kobiet, które mówią o jego wysokiej wydajności, jest szybki. Natomiast jej wpływ – 2 minuty. Uzupełnia tę gamę podstawowych produktów do pielęgnacji włosów. Zawartość substancji czynnych w nim kilka razy większa niż w szamponie i balsamu. Dlatego wystarczy użyć 2 razy w tygodniu.

Jak prawidłowo używać Hair souffle

Nowy – suflet Hair „Pantin” „nawilżenie i odzyskiwanie” – o których kontroluje również pojawiły się już, że ma miękką teksturę lekkich i delikatnych znakomity aromat. Wszystko to sprawia, że korzystanie z narzędzi jak nigdy przyjemne. Suflet nie wymaga spłukiwania, stosować 1 raz dziennie, aby nadać włosom połysk i ochronę przed niekorzystnymi czynnikami środowiskowymi.

Tak więc skupiliśmy się na środkach produktów do pielęgnacji włosów z zupełnie nowej serii „Pantin”. Korzystać z tych narzędzi w domu, a twoje włosy staną się gładkie, posłuszne i błyszczące jak jedwab.