161 Shares 8110 views

Alien – perfumy od Thierry Mugler. Skład perfum, zapach i opinie klientów

Dzisiaj testujemy trzy produkty Terri Myugler dom zwane Obcy: duchy (czy raczej perfumowane wody) „Allen” i jego dwóch młodszych braci – „Na Ekstraordiner” i „Sanessens”. Nie możemy powiedzieć, że są bliźniakami. To sprawia, że butelka kształt, przypominający aspektach kamieni szlachetnych lub cudzoziemców kosmicznym. Dlatego użytkownicy i wezwać wszystkich tych trzech rodzajów „Allen” obcymi. Kompozycja zapachu mają zupełnie różne. Oni mają wspólnego z tym że podstawą bursztynu. I są one tworzone przez użytkowników, dla różnych grup docelowych. Niektóre smaki są dobre w ciepłej porze roku. Inne w pełni ujawnił tylko w zimie i późną jesienią. Niektórzy użytkownicy uważają, że obcy „Allen” Wybierz swoją kochankę. Niektóre one zawijać ciepły koc ambry. Inne samo mrowienie w nosie zimnej jaśminu. Ale co opinie zgadzają się, że „Allen” – niezwykle trwałe perfumy. Tak więc, zaczynamy naszą recenzję z „wielkiego brata” dwa tysiące szóstego rok emisji.

"Allen" Terri Myugler

Nad zapachem pracowali Dominique Ropion i Loren Bruye. Pierwszy perfum – człowiek z nazwy. A imię świata. Zasłynął ze swoich dzieł, takich jak „Jungle” za „Kenzo”, „Euphoria” dla Calvina Kleina i sławnych, który podbił cały świat, „Pour Poison” do „Christian Dior”. Aromat okazało magiczne. Ale jeśli czytasz tę część, potem przychodzi rozczarowanie. Tylko trzy notatki w piramidy! Początkowo brzmi to sambaksky jaśminu. Wtedy kwiat zapach ustępuje drewna – kashmeranu. Ale na dłuższą pętlę odgrywa połyskujące białe, przezroczyste bursztynu. Ale nie bój się z prostej konstrukcji! Obcy – Perfumy są rzeczywiście skomplikowane. Trzy notatki dźwięk słabnie, budując coraz więcej akordów. Jak powiedzieć opinii, to ametyst „obcy” nie został stworzony dla dziewczynek. Ten orientalny zapach – mistyczne, tajemnicze, nieskończenie kobiecy. Owinęli kochankę uspokajający i kojący aurę.

Spirits "Terri Myugler Alien Sunessence"

W dwa tysiące dziewięćset te same perfumers postanowił wzbogacić skład klasycznej „Alena”. Jako uwertura brzmi świeże zielone nuty i Amalfi cytrynę. Pierwsza część poświęcona jest tym samym balsamiczny jaśminu. Serce zapachu odtwarza wszystkie wiele aspektów ciepłym drzewem kashmeranovoe. Jak podpushka cenny płaszcz działa bursztynu – tym razem w towarzystwie słodkiej wanilii. Sam butelkę tego „obcego” – żółty, wesoły, wywołuje nostalgię na słoneczne letnie dni. To znaczy, że opinie są najbardziej dzienne zapach, podczas gdy klasyczne Amethyst „Allen” na wieczór w świetle. I oczywiście, jego czas – późną wiosną i latem. Dzięki musujących nut cytryny, ten zapach wola i dziewczęta. Słodycz wanilii w bazie brzmi jak roztopionym miodem, że jak bardziej dojrzałych pań.

amber gold

Dwa lata później, perfumy dom wysiłków Terri Myuglera Dominic Ropion wydała limitowaną kolekcję obcych słonecznego. Perfumy w różowym kryształem o nazwie „Hor d'Ambra”, a ta wyraźnie wskazuje, na której składnikiem kompozycji jest przesunięty nacisk. Producent zapewnia, że zapach nawiązuje do orientalnego, Woody. W pierwszych akordów młodszego brata „Sanessens” brzmi zamiast cytryny kiwi. Serce zapachu to jaśmin pachnący. Ale, w przeciwieństwie do klasycznej „Alena”, kwiat ten nie jest sam. Jego pięknie otoczone delikatnymi aromatami orchidei i słodkiej wanilii. Baza danych, jak powinno być, mocny dźwięk bursztyn. To wyruszył kashmerana zalesiona. Ludzie mówią, że wszystkie niuanse w smaku doskonale wyważone. Ostrość jaśmin, wanilię zmiękczona storczyków oraz cloying zobojętniony kwaśny kiwi. To – aromat jest z wiekiem. Bardziej odpowiednie zimno skóry. Dobrze chodzić w lecie. Ale to siedzi dobrze i futer.

Perfumy Alien Woda Extraordinaire

Ta woda toaletowa pojawił się stosunkowo niedawno, w czternastym roku dwa tysiące. Producent zapewnia, że ciecz wypełniająca przezroczystej butelce beż „obcy” – w Kwintesencją słońcu. Nazwa perfum naprawdę usprawiedliwia się – jest to niezwykłe i nietypowe Woda toaletowa. To w niczym nie przypomina swoich starszych braci. Na krańcu skład umiejętnie wyważony tunezyjskiej neroli, białej herbaty, cytryny, limonki, pomarańczy i bergamotki. Serce zapachu ujawnia delikatny i pachnący kwiat tiary. Jego rama orientalne zapachy ylang-ylang z odrobiną przyprawy. Złagodzić słodycz kwiatu pomarańczy i heliotropu Wschód. I w długim duchów pętlowych wibrujących zmysłowy, ekscytujący, ciepły bursztyn. Ale tym razem towarzyszy więcej niż jednego kashmeran. nuty drzewne daje drzewa sandałowego, wanilii i białego piżma polerowane. Ten smak prawdziwych kobiet – zmysłowe, seksowne.

rejestracja

Wiele opinii poświęconych oryginalnych fiolkach zbiórki obcy. Spirits zdjęcie, które wygląda jak luksusowych kryształów, bardzo atrakcyjne, postanowił producentem i wyprodukował ametyst, topaz, różowy kryształ, chalcedon. Ale dzisiejsi użytkownicy, oglądając filmy o pozaziemskich cywilizacjach, nazwał całą serię „Allen” obcymi. Jest to, aby odróżnić je od „anioł” i „Comet”, wydanego przez dom perfum Terri Myuglera. Zauważ, że butelki są nie tylko formą. Dla różnych pojemnościach są prezentowane w różnych formach. Butelka woda toaletowa „O Ekstraordiner” (sześćdziesięciu ml) posiada zaokrąglony niż poprzednie. Klasyczny fioletowy kryształ jest dostępna w trzech formach: piętnaście, trzydzieści sześćdziesiąt mililitrów. Miniaturowy butelka przypomina klejnot, który wypadł z ringu. Więc dziecko miło nosić w kosmetyczki. Ale inne kryształy wspaniały wygląd na jej toaletce.

stowarzyszenie

Klasyczne perfumy Terri Myugler Alien zmuszony wrócić do pachnącym ogrodem, w momencie kwitnienia jaśminu. Tylko prysznic deszcz, a do smaku krzewy zmieszane z zapachem wilgotnych i mokrych liści ławek i drzew wiśniowych, które wydzielają lepką żywicę bursztynu. Zapach jaśminu i ametyst kryształ nie jest ostry, ostry nos odcienie napastnik jest. Brzmi to tak, jakby z daleka, dyskretnie, ale nadal słyszalny. Solar „Allen” jeśli pobierana energia i żywotność. Oni przywołują skojarzenia świeżego letni poranek, kiedy dzień zapowiada się bezchmurne i pełne wielkich dokonań. woda „Nadzwyczajne” WC naprawdę orientalne. To sprawia, że myślisz tak egzotyczne kraje jak Tajlandia i Wietnam, aby złożyć ofertę, jak storczyki, elastycznych orientalnych dziewcząt. Ostatni potomek z kolekcji „Allen” ekscytujące. I choć „Na Ekstraordiner” jest przedstawiony tylko jako wody toaletowej, skład niej, jak prawdziwy perfum.

trwałość

Jak długo są wydawane Obcy? Spirits (opinie w tej kwestii całkowicie w umowie) jest bardzo trwała. Dzierżawcze miniaturowych fiolek liliowy claim że przez rok używają one tylko jedną czwartą ciekłego kryształu. Co się podoba, więc jest to bardzo ekonomiczny w sprayu. Wyprowadza w czasie, który to ile perfum jak trzeba oddychać przez cały dzień, od rana do wieczora. Jeśli pętla w tym zapachu była istotna, to nieść dla kochanki dwanaście Squires. I to nie tylko woda perfumowana. Toaleta nie jest gorszy w trwałości swoich bardziej utytułowanych sióstr. Opinie mówią, że wszystkie smaki są ujawniane w sposób szczególny na różnych typach skóry. W zimne dźwięki natury kryształ jaśmin jak myć deszcz kwiatów. I na ciepłą skórą wyjawił ze słodyczą wanilii, mieniące się w nieskończonych odcieni drewna i bursztynu.

ceny

Kolekcja francuski w domu „Terri Myugler” nie można nazwać budżet. Nawet woda toaletowa „Na Ekstraordiner” kosztów – w zależności od sklepu – około pięciu tysięcy. Nie wspominając już o purpurowe cudzoziemca (duchy). Rive Gauche prosi o małą butelkę piętnastu mililitrów dwa tysiące dwieście rubli. Średnia pojemność kosztuje już cztery tysiące. Butelka 60 mililitrów szacuje prawie sześć tysięcy. I to nie jest limit. W innych sklepach nie są wyższe ceny dla cudzoziemca (duchów). W „Letual”, na przykład, są one bardziej niż dziewięć tysięcy. Jednak w tym sklepie często reklamowane zniżki. A więc możliwe jest, aby zdobyć upragniony butelkę wody perfumowanej przez tysiąc dwieście pięćdziesiąt sześć rubli.

Recenzje „obcych” Terri Myuglera

Członkowie są przede wszystkim ze względu kolekcję Alien. Duchy, jak nawet tych kobiet, które nie lubią słodkie zapachy, i uważaj. Wiele byliśmy zaskoczeni, jak wiele aspektów może brzmieć jaśminu. Fioletowe kryształy nie są zbyt wiele składników, ale duchy tak wyrafinowany, tak wiele migotać malutkie niuanse, które wydają się mieć zgromadził kolekcję zapachów kwiatowych i drzewnych. Niektórzy użytkownicy zauważyli, że w zależności od właściciela „Allen” może brzmieć inaczej. Połączenie ciepłych i zimnych nuty jaśminu bursztynu daje nieopisane uczucie harmonii. W „Allen” perfumy, należy rozważyć użytkownicy nie mają określonej grupy wiekowej. Jest to, że purpurowy „obcy” byłoby bardziej właściwe, aby spojrzeć na pań po trzydziestu. Całej kolekcji „Allen” Ten zapach jest dobry na wieczór. „Sanessens” Bardzo podobał mi się obu. One harmonijnie połączyć owoce, kwiat, liść i nutami drzewnymi.