657 Shares 1339 views

Elizabeth Frittsl: zdjęcia po zwolnieniu

Jestem pewien, że wielu znanych Elizabeth Frittsl – nieszczęsna ofiara jego okrutnego ojca. To straszna rzecz się w Austrii, w małym miasteczku Amstetten. Dochodzenie w tej sprawie się dzieje przez rok, zanim sprawca dostał, na co zasłużyli. Więc, o co chodzi, pogrążyła cały świat w strachu, dowiadujemy się z naszego artykułu.

Historia Elizabeth Frittsl

O kim jest ten Elizabeth, świat dowiedział się w 2008 roku, gdy dziewczyna zdołała uciec z piwnicy, gdzie jej ojciec uwięził. Policja utrzymuje szczegóły sprawy tajemnicy, ponieważ wszystkie rzeczy do końca nie zostały ujawnione.

Wiemy tylko, że uwolnienie Elizabeth była poprzedzona poważną chorobę najstarszej córki – 19-letnia Kerstin. Osłabiony przez chorobę przyniósł dziewczynę w szpitalu, jej dziadek – Yozef Frittsl. Wiadomo również, że lekarze wysłano pisemną wiadomość od matki, w którym rzekomo poprosił, aby pomóc córce.

Lekarze, którzy badali Kerstin, ich straży, bo wszystko wydawało się dość dziwne, nie przychodzą matki, nietypowe zachowanie dziadka i dziewczynka otrzymała stan niewytłumaczalny (lekarze nie udało się umieścić jej diagnozę). W związku z tym zdecydowano się wezwać policję.

Kluczowe dane o wydaniu Elizabeth

W momencie uwolnienia Elizabeth Frittsl było już 42 lat. Z zeznań kobiety wskazały, że jej własny ojciec zgwałcił 11 lat, a gdy biedna dziewczyna próbowała uciec, zamknął ją w pokoju w piwnicy. Zdarzenie to miało miejsce w 1984 roku, gdy Elżbieta była zaledwie 18 lat.

Żałuję, że w okresie uwięzienia urodziła ojca siedmiorga dzieci. Trzy z nich wziął go na edukację i resztę pozostawić w piwnicy z Elisabeth. Jedno z dzieci zmarło wkrótce po urodzeniu. Jego ciało starszego Frittsl spalone w podwórzu domu.

Wszystko to powiedział policji Sama ofiara, a następnie potwierdził jej słowa ojca. Mamy dot wszystkie testy DNA, które przekonały śledczych, że to wszystko naprawdę stało się z Elizabeth. Warto również zauważyć, że miasto od Amstetten uznano za jedną z najbardziej spokojny i cichy podczas całej Austrii. Fakt, że takie straszne wydarzenia miały miejsce bardzo blisko, nikt z żyjących nie nawet nie wiedzieć.

Kilka słów o głowę rodziny

Cały czas była przedmiotem dochodzenia, policja próbowała dowiedzieć się nowych szczegółów, które powiedziałby, jak ojciec mógł zrobić z natywną córki.

Ludzie wokół niego twierdzą, że zawsze było okrucieństwo za nimi. Ponadto okazało się, że głowa rodziny była umiaru w aktywności seksualnej. Na przykład, w 1967 roku został aresztowany za gwałt. Frittsl 1,5 roku spędził za kratkami. Stało się świadomi faktu, że pomimo obecności żony, że korzystał z usług prostytutek, którzy w wąskich kręgach nazwał go prawdziwym sadystą.

Rodzina mężczyzny opisanego jako tyrana. Sąsiedzi i przyjaciele z żoną Rose-Marie mocno w jeden głos, że kobieta silnie boi męża. Należy zauważyć, że oprócz Elizabeth, rodzina coraz bardziej Fritzl siedmioro dzieci.

Horror sugeruje, że gwałtowny człowiek nawet nie przeszkadza, aby zablokować swoje ofiary w odległym miejscu, a wbudowany w piwnicy swojego prawdziwego więzienia. Drzwi do lochu, gdzie mieszkała, Elizabeth, był w warsztacie i pokrywy półki ojca z narzędziami.

Według rodziny, Frittsl ciągle w dół do piwnicy i nie wychodzić przez kilka godzin. Nikt nawet nie podejrzewał, co się dzieje.

Jak Frittsl wyjaśnić zniknięcie córki?

Ojciec powiedział, że jego córka Elizabeth Frittsl udał się do sekty religijnej, nikt nie wyjaśnia niczego. Dlaczego matka nie zrobił nic dla córki wyszukiwań, wciąż pozostaje tajemnicą.

Niestrzeżony Rose-Mary i że Józef zaczął przynieść jeden po drugim w domu dzieci, tłumacząc, że pechowy córkę swoich rzutów. Troje dzieci Elizabeth Frittsl zdjęcie zostanie dołączone do tego artykułu, przyjęte dziadków. Oni, podobnie jak wszystkich normalnych dzieci chodzą do szkoły, bawić się z przyjaciółmi, podczas gdy inni pogrążał się w piwnicy. Niestety, fakt, że nagłe pojawienie się w rodzinie troje dzieci Fritzl nie jest jeszcze zainteresowany usługami społecznymi.

Czy ktoś bardziej przyciąga?

Według danych publicznych, w sprawie zatrzymania nie odnotowano jeszcze nikogo w tej sprawie. Matka sama twierdzi, że nie wie nic o działaniach męża. Ponadto, proces twierdziła odszkodowania od gazety, który napisał o swoim życiu osobistym.

Jeśli chodzi o Frittslya, lekarze odkryli, że miał poważne zaburzenia psychiczne. Najwyraźniej Joseph, a on uważał się za maniaka. Na rozprawie, opisał się jako „urodzonego gwałciciela”.

Co było przyczyną takich odchyleń od Frittslya Sr?

Głównym powodem tego złego traktowania było straszne dzieciństwo. Gdy stało się znane, aby pokonać własną matkę i nie mogą komunikować się z rówieśnikami. Frittsl powiedział sobie, że już od dawna ją karane. Kobieta siedziała w zamkniętym pomieszczeniu przez prawie 20 lat.

Mimo nieodpowiedniego zachowania maniaka, sąd uznał go przy zdrowych zmysłach. Dlatego Frittsl w całej swej urody pojawił się przed sądem i odpowiedzieć za swoje czyny.

Jaka jest kara za gwałciciela?

Prokuratura w przypadku Elizabeth Frittsl zdjęcie po których uwalnianie jest w tym artykule, starał się osiągnąć jak najwięcej dla sprawcy ciężką karę. Okazało się, że z punktu widzenia orzecznictwa rzepaku (zgodnie z prawem austriackim) przewiduje 15 lat więzienia, a kazirodztwo wcale 1 roku.

Ale opłaty jeszcze udało się osiągnąć za Frittslya maksymalnej kary dwóch ciężkich artykułów: morderstwa i niewolnictwa. Pierwszy polega na dożywocie. Udowodniono, że dziecko zmarło, bo czas nie jest dostarczany przez opiekę medyczną, więc jego śmierć jest winny Frittsl.

Ponadto, Joseph został oskarżony więcej z dwóch powodów: znęcania się i bezprawnego uwięzienia.

sąd

Po zakończeniu dochodzenia, nowy problem – jury. Wielu kandydatów odmówił udziału w tym procesie, ponieważ nikt nie chciał słuchać takich strasznych okoliczności sprawy.

Wreszcie, rozprawa została zaplanowana na 16 marca 2009 r. Proces trwał 4 dni.

W tym czasie jury musiał słuchać Frittslya zeznania świadków, film, w którym Elizabeth opisała swoje straszne życie, opinie, analityków i specjalistów, którzy badali piwnicy, gdzie brutalny ojciec trzymał córkę, i tak dalej. D.

Należy zauważyć, że pierwszy Frittsl wiele okoliczności zaprzeczyć. Na przykład, twierdził, że próbował chronić córkę z uzależnieniem od narkotyków i powiedział, że dziecko nie było morderstwo. Warto zauważyć, że został oskarżony o podżeganie Elizabeth Frittsl córkę rzekomo żądany porwać inną dziewczynę, żeby nie było nudno.

Na trzeci dzień Frittsl przyznał się do wszystkich zarzutów. Stało się to, gdy na sali sam przyszedł Elizabeth, którzy przez długi czas odmówił wzięcia w niej udziału.

W rezultacie został skazany na dożywocie, który będzie służył do więzienia, przeznaczony dla chorych psychicznie przestępców.

Dalsze życie Elżbiety

Elizabeth nigdy nie widziano w miejscu publicznym i nie dać wywiadu dla dziennikarzy. W prasie błysnął tylko zdjęcia, gdy ofiara jest ustalany przed porwaniem. Wiadomym jest, że Elizabet Frittsl i jej dzieci obecnie mieszka w innym mieście pod inną nazwą.

Co do najstarszej córki, który popadł w śpiączkę po długiej nieobecności w swoim życiu działanie promieni słonecznych, a następnie został zapisany.

Fakt, że Elżbieta czeka Frittsl po wyzwoleniu, że nie wiedzą. Jedno jest pewne: im mniej ubogich rodzin będzie ciągnąć się publicznie, tym szybciej ich życie do normalności.