782 Shares 5234 views

Wymiary: spódnice tabeli. Wybierz funkcje

Nie jest tajemnicą, że piękna modna spódnica nie będzie patrzeć na ciebie skutecznie, jeśli kupisz to nie jest jego wielkość. Jak wybrać dla niej ubranie, które będzie idealny do siedzenia na rysunku?

Funkcje takie jak elementu ubrania spódnicy

Chcesz zobaczyć nowy spódnica nie był napięty, ale w tym samym czasie i nie wisiały jak worek, i podkreślał godność figury i maski niedoskonałości. Prawidłowo wybrana odzież będzie mógł pokazać swoją kobiecość, seksualność i łaskę.

Wybierając długość spódnicy najlepiej jest skupić się na swój wiek. Materiał jest wybierany w zależności od sezonu, w którym będziesz go nosić, i zgodnie z przyszłością mody i obuwia. Wiele spódnice mają talent do ukrycia kilka dodatkowych kilogramów i wizualnie narysować sylwetkę. Zapraszam do korzystania z tych świadczeń. W tym celu wystarczy, aby dowiedzieć się, jak wybrać element odzieży.

Aby określić wielkość Państwa potrzeby centymetrem , aby usunąć wszelkie niezbędne oparty na wytycznych.

Jak zabrać swoje pomiary i określić wymiary spódniczki: tabela pomoże

Do parametrów zostały poprawnie zdefiniowane, wszystkie pomiary powinny być usuwane uważnie szczegółowo. Najlepiej jest użyć nowego „centymetr”, t. To. Stare może pokazywać błędne informacje.

Wszystkie pomiary należy wykonać, kiedy nie masz żadnych dodatkowych ubrań, z wyjątkiem bieliźnie. Mereya talii i bioder, trzeba to zrobić, najlepiej mocno ściskając obszarów danych z taśmy pomiaru ciała, upewniając się, że nie ma wgnieceń i holownik. W przeciwnym wypadku wynik może być nieprawidłowe. Pamiętaj: usunięcie zadaniem środków – nie otrzymuje żadnych danych liczbowych od standardów piękna, i ujawnić prawdziwe dane do przyszłego spódnicy siedzi na ciebie idealnie.

Będzie również trzeba zmierzyć wysokość i długość nóg. Wszystkie pomiary powinny być wykonywane w pozycji stojącej i maksymalnego odprężenia.

Gdy wszystko jest gotowe, możemy obliczyć jego rozmiar. Pomóc zrobić wymiarów spódnice, który odszyfrowuje tabelę jak najdokładniej. Ona nawet cieszył cięcia i szycia z elementu odzieży.

Jak poznać rozmiar spódnicy: Tabela korespondencji norm krajowych i zagranicznych

Jak obliczyć swój rozmiar? Aby to zrobić, trzeba porównać dane uzyskane przez normy i wymiarów spódnice. Tabela pomoże wybrać rozmiar, który pasuje swoje parametry. Zawiera siatkę wskaźników, który jest bardzo łatwy i wygodny w użyciu.

Pamiętaj, że ustawienia krajowe różnią się bardzo od tych zagranicznych. Tabela spódnice damskie rozmiary mogą się różnić. Jeśli chcesz porównać rosyjskich i zagranicznych dane, korzystać z danych przedstawionych poniżej.

Kupując ubrania w Internecie, zwłaszcza na stronach zagranicznych, taka tabela byłby to niezbędny pomocnik. Dzięki niej można łatwo określić wymiary spódnice. Tabela pomoże rozwiać wątpliwości wynikających. I zakup będzie radość, i zapisać się od przyszłych kłopotów z zamontowaniem spódnicę figury wybranej.

Wskazówki dotyczące zakupu gotowego spódnice

Wskazówka dla tych, którzy kupują dla siebie spódnicę w sklepie: Twój rozmiar – jest to miejsce gdzie można trzymać rękę na zużyte rzeczy pomiędzy tkaniną i ciała. To musi przechodzić swobodnie – jeśli nie, to spódnica mały. Koniecznie należy pamiętać, aby poruszać się w znoszonych ubraniach: powinno być komfortowe i wygodne.