897 Shares 3388 views

Ben Affleck i Jennifer Lopez zdjęcia, historia miłosna

Powrót w 2002 roku, Ben Affleck i Dzhennifer Lopes zgłosiły Prasa o powieści. Od strony wydawało się, że piękna para związać idealny związek, że są one przeznaczone do być razem. Cały świat był zaskoczony, aby dowiedzieć się o rozstaniu kochanków, a decyzja została podjęta na krótko przed gwiazdami długo planowany ślub. Co wiemy o ich romansie, czy czekać na kontynuację pięknej historii?

Ben Affleck i Dzhennifer Lopes: Tło

Wprowadzenie gwiazdy miała miejsce w czasie, gdy on i ona byli w potrzebie komfortu. Ben Affleck i Dzhennifer Lopes doświadczyli rozłąkę z najbliższymi. Dziewczyna, która porzuciła aktor, aktorka Sandra Bullock, z którą zaczęła spotykać się podczas kręcenia komedii „Moc natury”. Wspólne sceny miłosne doprowadziły do szybkiej konwergencji gwiazdy, ale wkrótce okazało się, że Sandra w ramionach Bena po prostu staramy się zapomnieć byłego kochanka – Bob Schneider. Wkrótce aktorka zostawiła chłopaka, mówiąc do widzenia, że była z nim nudzić.

Dzhennifer Lopes i wszyscy mieli do czynienia z konsekwencjami nieudanego małżeństwa. Krótko przed poznał Ben aktorka i piosenkarka rozwiedli tancerz Cris Judd. Później stał się ostatni powiedzmy w wywiadzie, że pierwsza żona była mu niewierna z Affleckiem przed ich zerwania, chcąc przyciągnąć uwagę publiczności.

znajomy

Ben Affleck i Dzhennifer Lopes spotkała na zestaw zdjęć „Gigli”, w którym dostał rolę głównych bohaterów. Według opowieści między nimi wybucha bohaterów powieści. Nie jest zaskakujące, że stało się to w prawdziwym życiu. Zbieżność Hollywood nie trwało długo, piękna para nazwali długo tylko „Bennifer”. Oczywiście, przedstawiciele prasy nie zostawił miłośników spokoju na minutę gwiazd, tylko komentując każdy ruch, że zrobili.

Film „Gigli”, w którym wystąpili Ben Affleck i Dzhennifer Lopes, nie tylko nie w kasie. Obraz również zasługują na nagrodę, która jest mało zaszczytne, – „Złoty maliny”. Jednak miłośnicy w czasie tego wydarzenia nie jest zdenerwowany, ponieważ zostali pochłonięci sobą.

sprawa publiczna

Nawet podczas kręcenia filmu „Gigli” Dzhennifer Lopes i Ben Affleck, historia miłosna, która jest opowiedziana w tym artykule zaczęła spotykać. Szybko rozwijających się powieść Hollywood niemal natychmiast stała się publiczna. Pod wieloma względami był to „zasługa” Jennifer wezwany do jego relacji z kochankiem uwagi w dowolny sposób.

Znamiennym przykładem tego – Jenny z bloku strzelać wideo do jednej z najpopularniejszych piosenek wykonawcy. W rzeczywistości, klip jest streszczeniem historii romantycznych związków Affleck i Lopez. Historia zawiera sceny sfilmowane na luksusowy jacht, gdzie miłośnicy razem opalać. Wszystko co dzieje się na planszy usunięte wszechobecne dziennikarzom. O tym słynna powieść była również w prawdziwym życiu. Piosenka Jenny z bloku stał się nie tylko wiele z jego kompozycji z tego okresu poświęcony Lopez Affleck.

Pierwsze problemy

Ben Affleck i Dzhennifer Lopes, którego zdjęcia można zobaczyć w artykule stała się najbardziej mówił o kilku 2003. Stopniowo jednak, aktor znalazł sobie coraz większą popularność w cieniu swej słynnej kochanki, że nie był zadowolony. Dziennikarze napisali o nim wyłącznie jako faceta, który spełnia luksusowe piosenkarka i aktorka Dzhey Lo.

Choć kariera Afflecka przechodziła zły okres. Aktor, który grał główną rolę w słynnym filmie „Pearl Harbor”, rzadziej wezwany do stawienia się w przyzwoitym obrazie. Konsekwentnie nominowany do nagrody „Złota Malina”, kilka razy nawet otrzymała „Wyróżnienie”. Największym rozczarowaniem Ben dostarczane pseudonim przez który przyznawane dziennikarzom. Pan Lopez – tak to brzmiało. Równocześnie jego kariera była gwiezdne przyjaciele szybko rośnie, a ona została odebrana jako piosenkarka i jako aktorka.

nieoczekiwane oddzielenie

Kryzys w stosunkach gwiezdnych par rosła stopniowo. Dowód, że Affleck nie tylko myśli o separacji z Jennifer, może służyć jako luksusowy zakup pierścionek zaręczynowy. Wiadomym jest, że pierścień ozdobiony różowym diamentem, o wartości około pół miliona dolarów. Jego Ben przedstawił swoją narzeczoną, zaproponował jej w romantycznym otoczeniu. Jennifer Pierścień natychmiast zademonstrował dziennikarzom.

Ślub z hollywoodzkich gwiazd, które odbędzie się w Santa Monica, ceremonia została zaplanowana na wrzesień 2003 roku. Jednak kilka dni przed datą stało się świadome zerwanie z piękną parę. Ben Affleck i Dzhennifer Lopes razem spędził około roku. Inicjatorem separacji został aktorem w pewnym momencie poczuła zmęczenie z jego publicznego romansu.

po przerwie

Niespodziewanie, krótko po opuszczeniu gwiazdy brać śluby, zdecydować się na innych ludzi. Ben poślubił Jennifer Garner, z którymi stosunki nie są pozbawione jego spokój. Później powiedział dziennikarzom, że po rozstaniu z Dzhey Lo, czułem niesamowitą ulgę. Jednak po wielu latach małżeństwa i urodzeniu trójki dzieci Affleck i jego żona rozwiodła.

Wybór Dzhennifer Lopes krótko po zerwaniu z Benem spadł muzyk Marc Anthony, którego gwiazda poślubiła w 2004 roku. Żonaty z Marc piosenkarka mieszkała przez kilka lat, urodziła mu dwoje dzieci. Decyzja rozwieść się z żoną wziął w 2011 roku, uważa się, że powodem jego służył jako stały zazdrości Anthony. W swoich wspomnieniach Dzhey Lo powiedział, że jej jedyną prawdziwą miłością pozostaje Affleckiem.

Ożywienie powieści

W pierwszej połowie 2016 roku pojawiły się plotki, że nowo zaczęła spotykać Benem Affleckiem i Dzhennifer Lopes. Dlaczego rozstał kochanków – pytanie, odpowiedź na które od dawna tajemnicą. Czy to możliwe ożywienie piękny romans? Tak długo, jak pozostaje tajemnicą.