691 Shares 3885 views

Litwinienko Vladimir Stefanovich: zdjęcia, biografia, rodzina, państwo

Czy wiesz, kto jest Litwinienki Vladimir Stefanovic? Gdzie się urodził? Ja pracowałem z? Na te i inne pytania odpowiemy w tym artykule. Wiadomym jest, że ten człowiek pracuje od 1994 rektor Uniwersytetu Górniczego, który mieści się w Petersburgu.

biografia

Litwinienko Vladimir Stefanovic urodził się w dniu 14 sierpnia 1955 roku, na terytorium Krasnojarska. Ukończył studia na Akademii Górniczej, który znajduje się w Novocherkassk, góra Institute (Leningrad) i absolwent szkoły tutaj. Jest doktorem nauk technicznych. Vladimir Stefanovich nauczania różnych dyscyplin w Głównym Instytucie Górnictwa Leningrad nazwany Plechanow pracował w partii geologicznych poszukiwawczych.

W 1984 roku Litwinienko Vladimir Stefanovic został prorektorem do prac gospodarczych i administracyjnych. Od 1986 do 1994 pełnił funkcję prorektora Akademii Górniczej obrotu handlowego i zagranicznej. W 1994 roku został mianowany rektorem Akademii Górniczej. G. V. Plehanova (St. Petersburg). Aw 1995 roku został członkiem oddziału Petersburgu rosyjskiej dzielnicy politycznej zbiorowej ruchu „Rosja – nasz dom” (VOPD PDR).

Litwinienko Vladimir Stefanovich jest członkiem partii „Jedna Rosja”. Władimir Putin, Akademia Górnicza w 1997 roku obronił pracę magisterską i Litwinienko był jego przełożony. Od roku 1997, Vladimir Stefanovic – członek Biura Politycznego PDR. W 2000 roku został szefem centrali wyborczej (St. Petersburg) na kandydata na prezydenta Putina (Zastępca Dyrektora – Stepanov Sergey). W 2000 roku, w dniu 30 września, został członkiem rady politycznej przepływu „Will of St. Petersburg”. W 2003 roku, w lipcu, na czele Matvienko Valentiny siedzibę na wyborach gubernatora.

W 2004 roku Litwinienko był liderem siedzibie kandydata na prezydenta Władimira Putina, umieszczone w Petersburgu. W 2004 roku, we wrześniu, został wybrany na członka Komisji wymiana partnerstwa handlowego „międzyregionalna wymiana stowarzyszenia ropy naftowej i gazu.” Jego obszarem badań jest wiercić studnie z topienia skał.

Im bardziej znany Litwinienko Vladimir Stefanovic? Jego biografia jest pełna różnych ciekawych wydarzeń. On – profesor, autor licznych publikacji i trzech książek. Jego córka Olga był zastępcą Petersburgu Zgromadzenia Ustawodawczego, lider organizacji młodzieżowej „Sprawiedliwa Rosja”.

Po między Olgą i ojcem wybuchł konflikt. W 2000, 2004 i 2012 roku, Litwinienko i jego córka poukładać. Nie wiadomo, co było przyczyną kłótni, ale w 2010 roku zakończył się konflikt Olga straciła córkę oraz MP. Dziecko zaczęło dbać o swojego ojca, Olga, a ona natychmiast opuścił Rosję.

Nagrody i tytuły

Litwinienko Vladimir jest doktorem nauk technicznych, akademik Ragna, Nauk Przyrodniczych, maneb, profesor, pełnoprawnego członka Wielonarodowej Akademii Nauk szkoły do domu.

Został odznaczony Orderem „Za Zasługi» III (2010) i IV (2003) stopni i Honor (1998). W 2001 roku, w czerwcu, na imponujący wkład w tworzeniu stowarzyszenia wydobywającego Rosyjskiej Fundacji publicznego uznania nadał mu Order Andreya Pervozvannogo.

Litwinienko VF – laureat nagrody Rządu Federacji Rosyjskiej w 2008 roku w dziedzinie nauki i technologii „dla rozwoju i wdrażania technologii przyjaznych dla środowiska do ekstrakcji połączonej i skomplikowanego przetwarzania rud, zapewniając rozruch i rozwój unikalnych Jakovlevsky złóż bogatych rud żelaza”, laureat Nagrody Państwowej Federacji Rosyjskiej w dziedzinie nauki i technologii, służąca do „Geological Survey książki Rosji.”

Ponadto, w przypadku ogromnych osiągnięć w dziedzinie naukowej Komisji Najwyższego na nagrody przyznawane Litwinienki Belgia VF Order „komandor”. Ponadto został odznaczony Honorową Godło Federalnej Służby do znaków towarowych, patentów i własności intelektualnej, medal „Nagroda Federacji Rosyjskiej Ministerstwo Nauki i Edukacji”.

zamożny biznesmen

Bardziej znany Litwinienko Vladimir Stefanovic? „Forbes” (amerykański magazyn finansowy i gospodarczy) zauważył go jako najbogatszego biznesmena w Rosji w roku 2013 (197-te miejsce, państwo – $ 500 mln), w 2014 (195-te miejsce, stan – 450 mln $), 2015 th (189-th, 100 mln US $) i 2016 (177-th, 450 mln US $). W rzeczywistości był zamożny kupiec 200 rating Rosji cztery razy.

fakty

Jak Litwinienko Vladimir Stefanovic stan ich zgromadził? Wiadomym jest, że na początku lat 1990, brał udział w prywatyzacji voucher Enterprise „apatyt”, weszła później „Fosagro”. Litwinienko powiedział, że to było w 1990 roku stworzył plan poprawy prawie bankrutem „apatyt”. Wiadomo Rektor poinformowała posiadaczy akcji „Fosagro” załączone do holdingu „Czeriepowiec Azot”, za który został znaleziony w akcję spółki.

oszczędności

Wiadomym jest, że Litwinienko jest właścicielem „Phosagro” (14,54%). Następujące wyniki 2014 jest rektorem bogatych w Rosji: Zgodnie z deklaracją, że był w stanie zarobić 80,4 mln rubli.

„Fosagro” w 2015 roku zaczęła produkować 10% więcej nawozu. – do 6,7 mln ton partnerem Litwinienki Andrey Guriev. W 2014 roku, w kwietniu, rektor bogatych otrzymałem od głównego właściciela „Fosagro” Gureva Andreya o 5% udziałów w spółce za $ 270 milionów dolarów.

Ponadto Litwinienko trzykrotnie czele siedzibę wyborczy Petersburgu Putina w wyborach prezydenckich. Ten człowiek ma 28 patentów, jest autorem ponad 150 prac naukowych.

działalność

Litwinienko Vladimir Stefanovich sfotografowany z kolegami kocha. Po tym wszystkim, razem robią wyczyny pracy. Jako rektor Uniwersytetu Od 1994 roku udało mu się trudnej sytuacji gospodarczej, aby utrzymać wszystkie podstawowe kierunki naukowych instytucji badawczych i podnieść je na najwyższym poziomie. Obecnie, wielkość rocznej R & D jest około 600 milionów rubli.

Pod kierunkiem Litwinienki kontynuowano modernizację struktury organizacyjnej instytucji, które zapewniają skuteczność i elastyczność zarządzania. Vladimir stworzyliśmy nowy dział z „poszukiwania i eksploatacji złóż ropy naftowej i gazu ziemnego”, „technologia pieca i odbudowie energii”, „Geoekologii”, otwarte szkolenie inżynierów najnowsze postępowych zawodów „Sprzęt rafinowany” i „Chemiczne metody naturalnej energii”, magistra i licencjata na kierunkach „Economy”, „ochrona środowiska” i tak dalej.

Litwinienko kontynuowano informatyzację procesu edukacyjnego. Dziś liczba nowych komputerów w obliczeniach dla 1000 studentów jest ponad 400. Wszystkie z nich są podłączone do Internetu ponadnarodowym.

Pod jego administracji wprowadził narzędzie do zarządzania jakością, oparty na systemie norm międzynarodowych.

szkolenie

Litwinienko skierowany i osobiście uczestniczył w realizacji remontu laboratorium budynków edukacyjnych i administracyjnych uczelni. On stworzył najpotężniejszą bazę we wszystkich dziedzinach kształcenia ekspertów, komputeryzacji dla całości procesu naukowego i edukacyjnego.

Wiadomym jest, że Litwinienko przywiązuje ogromną wagę do szkolenia personelu. On stworzył system szkolenia młodych pracowników naukowych i dydaktycznych metodą student – asystent – master – absolwent student – doktorant, w tym produkcji i szkoleń naukowych na temat najlepszych firm krajowych i zagranicznych. W rezultacie, dopiero niedawno pojawiła się w instytucie 140 kandydatów w wieku poniżej 30 lat, a nauczyciele ze stopni i tytułów naukowych przekroczyła 85%.

Oczywiście priorytetem

Jednym z najważniejszych kierunków pracy Litwinienki jest tworzenie procesów naukowych i badawczych, zwiększając swoją objętość, kompilacja ponad 250 mln rubli rocznie. Instytut każdego roku skutecznie wykrywa własne dzieła naukowe międzynarodowych wystawach wynalazków w Niemczech, Francji, Chin, Korei Południowej i innych krajów.

Tylko w 2012 roku uczelnia otrzymała 30 medali, w tym 3 – 11 – brąz, srebro i 16 – złota. Rozwój naukowy pracuje Litwinienko został wyróżniony 3 srebrne i 12 złotych medali na ostatnich trzech lat.

W ostatnich latach, Instytut otworzył Działem Naukowym Geomechaniki i zagadnień wykopu (na podstawie dawnego VNIMI), Centrum całkowitej konsumpcji, Centrum badań inżynieryjnych i innych urządzeń wyposażonych w unikalny high-tech łącznej wartości 2 mld rubli.

Dużą uwagę przywiązuje Litwinienki wprowadzania osiągnięć naukowych w procesie dydaktycznym. W 2006 roku Instytut znalazł się wśród 17 laureatów czołowych uniwersytetów, krajowego projektu „Edukacja”, demonstrując ulepszony system szkolenia kadry nauczycielskiej „z eksportu surowców resurno innowacyjnych formacji manewr stowarzyszenia wydobywającego”, opracowany pod kierunkiem Władimira Stefanowicz. W 2009 roku Instytut Górski przeszedł selekcji konkurencyjnej i uzyskał kategorię „Uniwersytetu Badawczego publicznej”.

Litwinienko posiada również ogromną pracę publiczną jako członek Państwowej Komisji Energii i zadań reprodukcji bazie surowców mineralnych. Poza tym, on prowadzi międzyrządowej rosyjsko-kanadyjski i rosyjsko-niemieckiego dialogu na temat problematycznych kwestii stosowania podłoża.

rząd

Najwyraźniej Litwinienko Vladimir Stefanovich jego córka bardzo lubi. Oczywiście, waśnie rodzinne nie rosną w próżni. Najprawdopodobniej Litwinienko charakter właściciela. Więc Vasilyevsky Sąd Rejonowy w Petersburgu został spełniony kombinezon zastępcy Rady Legislacyjnej City Litwinienki Olga „dla powrotu dziecka i nechinenii barier obowiązku rodzicielskiego.” Córka Olga była utrzymywana w rodzinie ojca – rektor Instytutu Górnictwa Litwinienki Vladimira.

Olga kłótnia z ojcem stała się publicznie w 2011 roku, w styczniu. Według Olga, w 2010 roku, na wiosnę, to jest tylko jeden rok minął córkę do jej ojca w wychowaniu. W odniesieniu do tego przypadku, dokument poświadczony przez notariusza został jeszcze opracowany.

Na jesieni moja matka zdecydowała się wziąć dziewczynę z powrotem, ale jej rodzice nie chcieli dać dziecku, twierdząc, że za radą lekarzy.

Rektor pozwolił jego córka sporadycznie zobaczyć jego wnuczkę. W rezultacie, matka złożyła pozew w sądzie. Bolesne spory doprowadziły do wyjścia Olgi z partii „Sprawiedliwa Rosja” ze skandalem. Poseł poinformował, że lider partii nie chcą interweniować w konflikcie i aby ją wspierać. W rezultacie, córka rektora stracił możliwość kontynuowania kariery politycznej.

Olga nie była obecna w końcowej rozprawy, ale jej roszczenie zostało spełnione: sąd ustalił, że dziecko powinno mieszkać z matką. We wstępnych rozmowach w sporze, a ojciec dziewczynki był Andrzej A. – obywatelem Holandii i Rosji.

sława

Wiele znanych Litwinienki Vladimir Stefanowicz. „Business Petersburg” (gazeta) napisał, że ten człowiek jako miliarder zaczął mówić w 2011 roku. Potem okazało się, że nośnik, że rektor Petersburgu Instytut Górnictwa posiada 5% Fosagro firm chemicznych”. W tym czasie był to szacuje się na $ 350-450 mln, i to właśnie wtedy płaci ogromne dywidendy: Litwinienko w 2010 roku i pierwszy kwartał 2011 roku nie była mniejsza niż 1,5 mld rubli.

Wiemy również, że Litwinienko zajmował 13. miejsce w „rankingu miliarderów – 2015” – wtedy jego stan był 52,6 mld rubli. W tym samym rankingu w 2016 roku, wziął 15 miejsce, z aktywów szacuje się na 50,85 mld rubli.

Obecnie jego udział w spółce „Fosagro” pozostała taka sama, ale jest wart mniej niż obecnie, ze względu na sytuację na rynku – cena nawozów wzbogaconych spadł do najniższego poziomu. Całkiem niedawno, stało się jasne, że sam Pan Litwinienko był właścicielem rekultywacji projektu „Nowa plaża” (Sestroretsk) o wartości około 300 mld rubli, po tym jak jego towarzysz opuścił „Novatek” Mihelson Leonid.