364 Shares 7835 views

Jak naprawić stosunki z żoną? Podstawowe zasady życia rodzinnego

Kłótnie i nieporozumienia między małżonkami – to zjawisko powszechne dla każdej pary. Czasami codzienne problemy i trudności są tak uciskanych, że istnieją myśli o rozwodzie. Jak naprawić stosunki z żoną i uratować małżeństwo?


Czy istnieje życie po ślubie?

Pierwsze miesiące małżeństwa najszczęśliwszy dla każdej pary. Małżonkowie spędzać czas razem, nie znudzi się zadowolić każde inne niespodzianki. Z biegiem czasu, problemy domowe wzrasta. Istnieją niewielkie różnice. Małe złe nawyki z drugiej połowy, który dotknął i amused przed ślubem, po ślubie zaczynają powodować podrażnienia. Jeśli myślisz o tym, jak poprawić stosunki z żoną, najprawdopodobniej, sytuacja jest niekorzystna. Walka dla zmysłów jest zdecydowanie warto, jeśli są one nadal. Ale co, jeśli ulubiony żona coraz bardziej nieszczęśliwych skandali od podstaw i szczerze „piłowanie”? Najważniejsze to nie panikować i nie wchodzić w otwarty konflikt.

Słuchaj i ucz się usłyszeć

Aforyzm, że kobiety rozumieją prawie niemożliwe, jest trochę prawdy. Ale w rzeczywistości, większość ludzi po prostu nie wiem, jak słuchać. Płeć piękna uwielbiają rozmawiać, często mówić zbyt wiele. W celu dojścia do porozumienia z własną żoną, pierwszy pozwolił jej mówić. Roszczenia wszystkich kobiet można podzielić na konkretne i abstrakcyjne. W pierwszym przypadku, nie jest dokładna treść, na przykład żona może złe niski poziom bogactwa materialnego, brak pomocy w domu lub nieuwagi ze strony żony.

W tym przypadku rozwiązaniem jest, aby słuchać słowa drugiej połowie i starają się znaleźć wyjście z tej sytuacji. Znacznie trudniej jest w przypadku abstrakcyjnych roszczeń. Jednym z najbardziej popularnych wśród nich: „Nie kochasz mnie” Słysząc coś takiego z ust żony, człowiek powinien mieć cierpliwość. Staraj się mówić cicho i dowiedzieć się dokładnie, co innych znaczących chcieliby zmienić w swoim związku.

Żona – twój najlepszy przyjaciel

Wiele współczesnych rodzin cierpi z powodu braku komunikacji między małżonkami. Spróbuj sobie przypomnieć, kiedy ostatni raz naprawdę rozmawiał z żoną. Wiele par po kilku latach małżeństwa wyłącznie komunikować standardowy zestaw wyrażeń domowych. sprawunki ją i wnioski do siebie. Jednak, gdy zaczyna się twój związek, to prawdopodobnie widział w swoim partnerem przyjemnym towarzyszem i ciekawą osobą.

Co się zmieniło? Start małe. Każdego dnia, zapytać, jak dzień poszedł, co pamiętał, co nastrój para. Podziel się wiadomości i myśli, jeśli widzisz, że jego żona jest w rozmowie. Nie wahaj się prosić o radę i słuchać. Miej oko na jakość komunikacji, spróbuj skontaktować się z ulubionego uprzejmy.

Kobiety kochają uszy

Jak poprawić relacje w rodzinie, jeśli czasami wydaje się, że miłość od swojego partnera minęło? Komplementy – najprostszym sposobem, aby zdobyć kobietę. Nie wahaj się chwalić swoją żonę. Zwracać uwagę na wszystkie szczegóły. Komplementy jej wygląd, dzięki za pyszne jedzenie ona przygotowuje. Wystarczy pomyśleć o tym, ile faktycznie wykonywać swoją żonę dla ciebie. Ma on na celu sprawić, że dom komfortowy, starając się wyglądać lepiej, by zadowolić i oczywiście przeznaczony do małych rzeczy, które czasami nie odzwierciedlają.

Nie bądź leniwy częściej jej powiedzieć dziękuję i świętować swój sukces na głos. Śledź tę prostą zasadę, a na pewno argument w rodzinie będzie znacznie mniej.

Dowiedz się, jak dbać o własną żonę

Pamiętaj początek swojej romantycznej relacji z żoną. Na pewno chcesz być bohaterem w oczach zaskoczyć ją codziennie i mieć pod ręką, w dosłownym tego słowa znaczeniu. Więc dlaczego nie spróbować przynajmniej częściowo przywrócić czas magiczny? Oczywiście, nigdy nie będzie tak jak było. Ale to nawet lepiej. Po pobycie przez te wszystkie lata razem, wiesz dokładnie wszystkie preferencje pary. Nie trzeba już zgadywać, jak ją zaskoczyć. Kupić tylko bukiet kwiatów lub słodkie pamiątkę. Nadal uważam, że jak poprawić stosunki z żoną? Zorganizować prawdziwą niespodziankę dla niej. Niech to będzie kolacja w restauracji na dzień powszedni lub spacer w kraju w weekendy.

Zwykły dotyk – kluczem do silnej relacji

Kiedy związek jest na skraju rozwodu, większość małżonków zaprzestać mówić do siebie. Bardzo często, w tym przypadku, mąż i żona ignorować nawzajem, podczas gdy w domu razem. Naprawienia sytuacji może być, jeśli starają się przywrócić dotykową kontakt. Spróbuj często przytulić i pocałować swoją żonę. Wiele szczęśliwe pary mają miły zwyczaj towarzyszenia i spotkać się ze sobą w pracy / pracy. Nie waha się pokazać swoich uczuć publicznie. Przytulić żonę na ulicy trzymając się za ręce z przyjaciółmi, podają sobie ręce, pomagając zostawić samochód.

Spróbuj zrobić tych wszystkich prostych gestów swoich przyzwyczajeń i pozytywna zmiana nie będzie Cię czeka. Najprawdopodobniej już wkrótce będzie można się chwalić wszystkim, że masz idealną żonę. Oddzielne uwagę należy zwrócić na kwestię małżeństwa stosunków seksualnych. Seksuolodzy twierdzą, że regularny seks – klucz do silnego małżeństwa. Ale ważne jest, aby słuchać życzenia swojej drugiej połowy. Nie można domagać się seksu lub, co gorsza, aby zmusić żonę, jeśli ona odmawia. W sypialni, wszystko powinno odbywać się wyłącznie w drodze wzajemnego życzenie. Jeśli brakuje pasji, można spróbować czegoś nowego. Wskazane jest, aby tylko wstępnej dyskusji z żoną i wszystko, dzieląc swoje fantazje erotyczne, aby zdecydować, które z nich powinny być przetłumaczone na język rzeczywistości w najbliższej przyszłości.

Czas dla dwojga

Życie rodzinne jest pełne różnych obowiązków i spraw o różnym stopniu ważności. Jeśli rodzina ma dzieci, rodzice czasami nie ma czasu na sen i myć zęby. Co myśleć o poprawie ich relacji! Nadal warto spróbować znaleźć czas dla siebie. Dobrym rozwiązaniem jest przywrócenie relacji z żoną – mieć regułę regularnie spędzać czas sama ze sobą. Niech to będzie jedna noc w tygodniu lub przez cały weekend.

Dzieci mogą udać się na wizytę do babki, zostawić z opiekunką lub położyć się spać wcześnie. Wyłącz telefon i skoncentrować się na siebie. Można iść do mini-tour, po prostu wybrać się na spacer, obejrzeć film lub leżeć cały dzień w łóżku. Wybierz opcję rozrywką wyłącznie o własny interes i ilości wolnego czasu.

Zatrzymaj zazdrosny bez powodu

Wiele mężatki skarżą bezprzyczynową zazdrość męża. W rzeczywistości, wiele par ma negatywny stosunek do regularnych spotkaniach żony z przyjaciółmi, chodzić do gości, aby firmowych. Każdy człowiek z natury jest właścicielem. A nawet z mocnym ufności w wierność swej pani, każdy człowiek odczuwa dyskomfort, wiedząc, że jego żona była w piękny strój idzie gdzieś odpocząć w spokoju. Jak uniknąć walki w ziemi osobno odpocząć?

Ważne jest, aby znaleźć kompromis. Uzyskaj małżonka, aby ostrzec cię z wyprzedzeniem o wszystkich spotkaniach w firmach kobiecych i bezpiecznie negocjować te dni spędzić czas ze swoimi przyjaciółmi. W żadnym wypadku nie zakazują żonę mieć jakieś hobby. Ale jeśli jesteś bardzo zmartwiony i zły, gdy żona dobry czas bez ciebie, po prostu powiedz jej o tym. Zaproponuj często zrelaksować się razem, i to jest możliwe, że już wkrótce, zamiast spotkań towarzyskich z przyjaciółmi staną się tradycją kolację ze swoimi rodzinami.

Jak wyrazić swoje niezadowolenie?

Rosyjskie przysłowie wzywając ludzi, aby nie myć brudów publicznie. I ta mądrość ludowa jest przydatna pamiętać każdy z nas. Nigdy nie krytykować własną żonę z osobami trzecimi i nie rozmawiać o tym z własnych przyjaciół, lekceważące nawet w jej nieobecności. Niech wszystko co robisz być idealną żoną. Wierz mi, z nami rozmawiać o wadach partnera życiowego nie nic dobrego.

Jeśli występują problemy, a masz jakieś roszczenia do małżonka, przedyskutować je prywatnie w odprężającej atmosferze. Wszystkie ich myśli, unikać uogólnień powinny być formułowane jasno w osobistej rozmowie. Nigdy porównać z żadnym z żoną znanych kobiet. Uwierz mi, nie ma nic obraźliwych zwrotów: „Ale moja matka …” lub „Irina nie przychodzi jak ty.” Zapominasz kilka dni w upale słów wypowiadanych i niechęć wobec nich narażone żeński dusza może żyć przez wiele lat.

Pielęgnacja jest potrzebne dla każdej kobiety

Nawet jeśli twój małżonek – surowa kobieta biznesu, w swoim sercu, że chce wrócić do domu z człowiekiem, obok których można poczuć się jak mała dziewczynka. Pieścić opieki nad zwierzętami, a nigdy nie będziesz musiał myśleć o tym, jak poprawić stosunki z żoną. Człowiek nie powinien porzucić mężczyźni wykonują prace domowe. Regularnie pomaga żonie nosić ciężkie torby, spróbuj zrobić kilka prac domowych. Nie wiesz co robić? Przyjść i zapytać: „Czy mogę pomóc?”

Obok kobieta kwitnie prawdziwy mężczyzna, staje się dobry, miękki i niezwykle piękne. Stworzyć wszystkie warunki dla współmałżonka czujesz, że możesz polegać w każdej sytuacji.

tradycje rodzinne

Wszystkie szczęśliwe rodziny mają swoje własne tradycje. Każda para są indywidualne, ale to właśnie te małe sakramenty uczynić życie bardziej interesujące i głębszych relacji między małżonkami. Jeśli nadal myśleć jak poprawić relacje w rodzinie, być może nadszedł czas, by wymyślić tradycji zauważyć, że jak dla ciebie?

Regularne posiłki z domu i weekendowych wizyt u krewnych, imprezie z przyjaciółmi lub romantyczny wieczór w okresach miesięcznych w dniu swojej znajomości – istnieją możliwości nieograniczone. Można zaproponować jego żona nietypowa konkurencja – na dzień wymyślić najbardziej interesujące i przyjemne dla tradycji rodziny. Wieczorem czytać razem wykonanych list i wybierz te elementy, które są interesujące dla obu.

Prezentów dla swoich żon

Każdy z nas wie, jak miło jest otrzymywać prezenty. Więc dlaczego nie zachwyci najbliższą osobą – swoją żonę? Wielu ludzi powie, że jeśli regularnie zadowolić żonę Present drogie bez powodu, i można zepsuć. Jest to rozsądna propozycja, ale dla większości kobiet, najważniejszą rzeczą nie jest darem, i uwaga. pudełko czekoladek na stoliku nocnym, cute pęku kluczy lub ramki, stylowej biżuterii, kosmetyków – wszystkie te szczegóły nie zagraża budżetu. Oraz poprawić relacje mogą pomóc.

Jeśli wyrażenie „Ciągle kłóci się z żoną” – to temat, spróbuj zamiast innego showdown żoną przynieść słodycze i kwiaty. Od czasu do czasu można zostawić romantyczne wiadomości żona, pisania wiadomości SMS. Dla tych, którzy nie wiedzą, co dać do żony – Get użyteczną zwyczaj od czasu do czasu, aby nadać mu odpowiednią ilość pieniędzy dla ciebie z propozycją, aby kupić coś dla siebie. Takie gesty doceni każda kobieta.

Najważniejsze – miłość!

Bardzo często, w jaki sposób ustalić złamane relacje, ludzie myślą, koncentrują się zbyt mało czasu i uwagi do swoich żon. Jeśli żona wzrosła zimno wam, istnieją pewne problemy w swoim podejściu do niej. Słowa „kocham cię” dużo sensu dla każdej kobiety. Nabierz zwyczaju regularnie wypowiedzieć tę frazę. Nauczyć się rozumieć swoją partnerkę. I pamiętaj, że od czasu ustanowienia rodziny Ci nie tylko kochankami, jako pełnoprawny partner we wszystkich sferach życia. Idź do wszystkich problemów związanych z jego drugiej połowie. Nie waż się wyśmiewać jej myśli i uczucia, choć twierdzi, że nie ma nic do noszenia przed pełnym szafki.

Zaufanie w relacji wiele znaczy. Kobieta poczuje się zrelaksowany i szczęśliwy, pod warunkiem pewności, że jej dom jest doceniane i rozumiane. A co najważniejsze, nie należy zapominać, że związek wymaga nieustannej pracy obojga małżonków. Nawet w najbardziej idealnej rodziny, powinni starać się traktować siebie lepiej każdego dnia. W tym tkwi sekret długiego i szczęśliwego życia małżeńskiego. Spróbuj go otworzyć i stają się dla siebie stworzeni.