766 Shares 931 views

Kilka pomysłów na znalezienie piękną żonę ze szpitala

Niedawno byłeś zadowolony z dwóch pasków na teście, który określa ciąży, delikatnie głaszcząc obrzęk brzucha, drżenia czuł dziecko i gorączkowo zbiera pakiety do szpitala położniczego, jak walka nie jest długo czekać. A teraz, dzięki bardzo krótkim czasie jesteś młody ojciec, będzie mógł zobaczyć noworodka po raz pierwszy, aby go odebrać. Jednak niewielu z nowo ojcowie wiedzą jak sprostać piękną żonę ze szpitala iw ten sposób wyrazić ogromne podziękowania dla innych znaczących dla dziecka. Pokażemy wam kilka oryginalnych pomysłów.


Ale na początku trzeba dowiedzieć się, czy takie niespodzianki młoda mama potrzebuje. Przed spotkać piękną żonę ze szpitala, poprosić ją, jak się czuje, czy jest gotowy na hałaśliwym spotkaniu i nie przeszkadza czy zadęcia. Jeśli nastrój i stan zdrowia nią wszystko w porządku, nie krępuj się wnieść swój pomysł na życie. I pośpiechu, ponieważ czas przygotowania jest nie tyle: wszystkie kobiety są zwykle odprowadzane na 5-7 dni po urodzeniu. Oczywiście, zawsze można pozbyć bukietem kwiatów, który będzie zadowolony każdy. Ale to lepiej, aby dowiedzieć się, jak sprostać piękną żonę ze szpitala, ponieważ dzień – specjalny, i powinien on pozostać na zawsze w pamięci kobiety, która urodziła dziecko ciebie.

Pierwszą rzeczą, jaką można zrobić – jest ozdobić swój samochód. Zwykle mąż spotyka żonę ze szpitala samochodem, dzięki czemu może być wklejony napis „Idę na syna!” Albo „Jadę dla mojej córki!” Aby dołączyć do niego balonów lub nawet zrobić figurę w kształcie smoczka i wzmocnić go na dachu samochodu. Ta oryginalna krotka każdy zauważy, nie ma wątpliwości. Lub wezwanie do jej rodzinnej limuzyny – elegancki prezent dla żony na narodziny dziecka.

Jeśli masz talent, można tuż przy wejściu do szpitala, aby śpiewać serenadę lub ulubiony taniec tańca. Super, jeśli to pomoże Ci do rodziny i przyjaciół. Jednak prezentacja nie powinna być zbyt głośno, tak aby nie zakłócać spokoju ciężarnych kobiet i ich dzieci. Początkowo spotkać jego żonę ze szpitala można zaprosić specjalistę. Ogromne bańki mydlane, klauni, magicy, fire show – to wszystko z pewnością zaimponować ukochanej.

Aby uchwycić to ważny dzień dla młodych rodzin, nie tylko w pamięci, ale również do bardziej wiarygodnych mediów zaprosić wyodrębnić fotograf lub kamerzysta. Będą łapać najbardziej wzruszających chwil i zrobić wspaniałe zdjęcia rodzinne.

Nie zapomnij o mieszkaniu. Przed wyruszeniem do żony i dziecka, wszystkie pokoje powinny być dokładnie oczyścić i przewietrzyć. A dopiero potem można przystąpić do dekoracji: kulki, kwiaty i wieńce. Jest on integralną częścią, jak miło żonę ze szpitala. A jeśli chcesz, aby jeszcze bardziej przyjemną niespodziankę ukochanej, czysta łazienka i uzyskać najbardziej pachnący płyn do kąpieli i świece. Twoja żona, zmęczona ścianach szpitalnych, chętnie zrelaksować się w ciepłej wodzie i pachnącej piany.

I, oczywiście, nie zapomnij powiedzieć o tym żonie najważniejsze słowa miłości do niej i noworodka. W takich momentach, innych znaczących, jak nigdy wymagają opieki, uwagi i uczucia.