526 Shares 6035 views

Szczęśliwa para – czy pochodzą one w?

Szczęśliwe pary: mit czy rzeczywistość? W nowoczesnym społeczeństwie, rodzina nadal traci swoją wartość, wierności małżeńskiej jest poza rzeczywistością, a małżeństwa nie są w niebie, ale w biurze notariusza w momencie podpisania umowy małżeńskiej. „Wszystko ma swoją cenę” – określenie może oznaczać coś bezcennego, i że wszystko można kupić. To właśnie w tej ostatniej drodze zrozumienia i zbudować nowoczesne i szczęśliwe pary są małżeństwa.
Człowiek jest postrzegany jako sposób zdobywania niezbędnych status społeczny i sytuację finansową. Żona – jako sposób inwestowania, pracownik domowej i niani dla edukacji dzieci. Czas razem jest mrzonką, każdy woli odpoczywać na własną rękę, niezależnie od siebie. Każdego dnia słyszymy o tym, jak małżeństwa niepowodzeniem. I to nie tylko wśród zwykłych ludzi z naszego środowiska, ale także wśród osób publicznych. Jest to czas, aby pomyśleć o tym, i czy rzeczywiście istnieją szczęśliwe pary, które kochają się wzajemnie i szanując przez lata?


Słynny i najbardziej szczęśliwe pary

1. Dzheff Bridzhes (Jeff Bridges), znanym aktorem na dzisiaj, i jego żona Susan Gestoun (Susan Geston) po raz pierwszy spotkali się w 1974 roku. Trzy lata później, w 1977 roku, parę zalegalizowanych związkach i życiu od tamtego czasu razem w szczęśliwym małżeństwie.
2. W ciągu ostatnich 26 lat palma bardzo szczęśliwa i silna rodzina wokół Hollywood trzyma małżonków aktorów Goldi Houn (Goldie Hawn) i Kurt Russell (Kurt Russell). Poznali się w 1968 roku.
3. Obecny prezydent USA Barack Obama (Barack Obama) po raz pierwszy spotkał swoją żonę, Michelle Robinson (Michelle Robinson) w 1989 roku. Ślub odbył się trzy lata po spotkaniu. Jak widzimy, Michel podjął właściwą decyzję przy wyborze pary.
4. przez słynnego rekordzistów małżonków jest przypisana i Rita Wilson (Rita Wilson) i jej mąż Tom Hanks (Tom Hanks). Poznali się w 1981 roku na wspólnych zestawów.
5. skandaliczny przypadek wystąpił w brytyjskiej rodzinie królewskiej: mąż wymieniane nie tylko żonę, ale jego żona, księżniczka na jego kochanką. W 1970 Wydruki Charlz (książę Karol) poznał swoją drugą żonę Camilla Parker Bowles.

Z pewnością znasz osobiście szczęśliwych par, które nie są dobrze znane i nie dobrze się finansowo, ale ma niesamowite bogactwo – prawdziwą miłość i wierność.

Podstawy szczęście rodzinne

Tajemnica szczęścia rodzinnego jest prosta: nie ożenić dla pieniędzy. Nie należy spieszyć się małżeństwa. Jak widzimy, najlepszy okres candy-kwiat czasu, średnio trzy lata. W tym czasie można nauczyć się wszystkich słabych i mocnych siebie, stosowane do oceny zalet i wad.
W małżeństwie nie możesz poradzić sobie z obowiązkami partnerskich, dbać o nią w ogóle – każdy potrzebuje trochę czasu na prywatność. Bardzo często ten grzech jest jego żona. Kobiety, które nie stłumi ich miłości ludzi! Trzeba także budować swoje kariery, angażują się w to, co chcesz, ale zawsze obok męża, aby wesprzeć i pomóc mu w każdym calu. Miłość i zrozumienie, lojalność i zdolność do kompromisu – te złote cechy, które są szczęśliwe pary i silnych rodzin jako przykład i zazdrość innych.