540 Shares 9943 views

Uważa się, że zmiany pocałunek?


Kiss – co to jest? Ktoś myśli, że to jest wyrazem uczuć, który robi to mechanicznie, ale ktoś tak dba o dziecko. Ile można zainwestować w tylko jednym dotknięciem warg! A czasami nawet obrazić bez słów.

Myślisz, że to niemożliwe? Wręcz przeciwnie. Pocałunek może spalić nie tylko usta, ale również serce. Wyobraźcie sobie, że widział bratnią duszę w ramionach innych, a jednocześnie para całuje namiętnie. Jakie emocje powstają? Ból, nienawiść, frustrację, pragnienie, aby zapaść się pod ziemię, albo rozedrzeć te dwa nieznośne towarzyszy. Ale jeśli pocałunek jest uważany za oszustwo?

Powiedzmy, że wszystko zależy od sytuacji, twoja postać i całej relacji. Po tych składników razem mogą dokonać pełnego obrazu.

Załóżmy, że jesteś relaks z przyjaciółmi. Trochę pijany, chcesz zapamiętać młodzież. Powiedzieć, aby zagrać w „butelkę”. Czy pocałunek oszukiwanie wierzył w takiej sytuacji. Odpowiedź brzmi – nie. To jest żart, to gra i nic więcej. Nie przejmuj się zbyt blisko. Wszakże w życiu była sytuacja znacznie bardziej złożona. Ale jeśli firma ma byłego chłopców i dziewcząt, a może być trochę nerwowy. Jednakże, jeśli nie ma żadnego powodu, a potem gryźć się nie warto.

Kiedy widzisz, jak twój małżonek delikatnie całuje w policzek szefa, nie denerwować. I myśleć o tym, co to znaczy. Może to banalne, jak urodziny lub inne uroczystości.

Powyższe przykłady można jeszcze przeżyć i jakoś pogodzić, ale z namiętnym pocałunkiem w żaden sposób możliwe. Uważa się, że zmiany pocałunek? Tak. Nie wiadomo, dokąd to wszystko zniknęło. Jeżeli dana osoba nie jest pan całuje, a z drugiej strony, w związku z tym, nie bez powodu. Ale nie obwiniaj się w pierwszej kolejności. Nie patrz na odpowiedź, mówią, że jest ze mną nie tak, że nie jestem wystarczająco dobry / dobry. To wszystko zasłona i maski. Osoba nie może być przechowywana przez życie. Jeśli chcesz iść – niech odejdzie. Pocałunki – zacząć się całować kogokolwiek. Będzie z tego tylko lepiej. Zwłaszcza, tym szybciej będzie można zauważyć zdradę tego rodzaju, więc będzie łatwiej przyzwyczaić się do nowego statusu „znowu wolny / wolna”.

Często ludzie są dozwolone więcej niż dziewczynek. To po prostu nie to samo zdanie zostało wypowiedziane: „Jeśli facet miał wiele dziewczyn, oznacza on samca, a jeśli dziewczynka miała dużo chłopaków, potem niepoważne.” Stało się to, i to, niestety, prawda istnieje.

Męska niewierność jest bardziej powszechne. Dziewczyna, kiedy znalazł odpowiedniego faceta dla siebie, dość łatwo ustatkować, zacząć planować na przyszłość – rodziny, dzieci. Ale facet ciężko przyzwyczaić się do myśli, że już nigdy nie pocałuję żadnego obcego, nie pójdzie z nią do klubu, i będzie spokój rodzinny człowiek. Dlatego, aby nie stracić umiejętności samca, facet jest czasami konieczne, aby wypuszczać parę.

Oznaki niewierności mężczyzn są zawsze. Staje się bardziej skryty, zamknięty, często znika w pracy, szuka wymówek, chowając telefon komórkowy i nie pozostawia go w widocznym miejscu. I te hasła, które znają się szybko zmienia. Na przykład w skrzynce pocztowej sieci społecznych. Czasami możliwe mecze, więc jeśli zauważyłeś za chłopakiem objawy grypopodobne, nie spiesz się na niego z pięściami, a następnie oglądać trochę więcej. Wiadomym jest, że prawda zawsze wyjdzie.

Nie wolno dopuścić, aby siedzieć na głowie. Nawet jeśli po raz pierwszy przebaczyć, a następnego nie najlepiej to zrobić, nawet nie starają się słuchać wymówek i prośby o litość. Ile robić, co ci się podoba, jeśli ktoś zdecyduje się cudzołóż, to tak będzie. Gryźć się znacznie trudniejsze, niż zacząć żyć bez przeszłości.

Dyskusje na temat tego, czy pocałunek jest uważane za oszukiwanie, można słuchać przez długi czas, a każdy z nich ma swoją własną wersję tego produktu. Jeśli nie ma zaufania do człowieka i prawdziwej miłości, jeśli taki akt nie popełnić kiedykolwiek – nie będzie działać kolejny pocałunek i pozostanie z wami.