589 Shares 8133 views

Zmienię mojego męża: co robić?

Niestety, zbyt wiele kobiet prędzej czy później, aby powiedzieć sobie, że straszne zdanie: „mogę zmienić mojego męża.” Ten news jest w stanie zachwiać i doprowadzić do rozpaczy, nawet najbardziej wydajne, stabilne i niezależne od płci, nie wspominając o przeciętnej kobiety. Co możemy zrobić w takiej sytuacji, jak zachować twarz i podjąć właściwą decyzję? Są to pytania, my odpowiemy dziś.


Więc zmienić mojego męża, co robić?

Przede wszystkim konieczne jest, aby odroczyć sceny z przerwę na naczynia i starać trzeźwo spojrzeć na sytuację. Oczywiście, że to jest o wiele łatwiej powiedzieć niż zrobić, ale trzeba spróbować, zwłaszcza, jeśli są małżeństwem masz dzieci, psychikę, że nie zranić burzliwe wyjaśnienie relacji. Również pomyśleć o tym, co by się stało, jeśli ty i twój mąż rozwiedzie. Będzie regularnie pomagać dzieciom i gdzie będziesz żył po separacji. Ale co zrobić, jeśli gospodyni, i bez pomocy męża po prostu nie może zawierać siebie i dziecko? Więc spróbuj jak najdalej maksymalny spokój i biznesu, aby omówić perspektywy małżonka.

Zmienię mojego męża, co robić: życie pod jednym dachem

Omawiając sytuację z mężem zdecydowali się na rozstanie, ale do tej pory ani on, ani nie masz dokąd się wyprowadzić z udostępnionego domu, trzeba będzie trochę czasu, aby żyć razem jako sąsiadów. Nawet jeśli mieszkanie jest notowana na zdrajcę, w każdym razie nie pozwalają mu przynieść w nowej pasji, ponieważ jest bardziej zbezcześcić ty i może zaszkodzić dzieciom. Ale opóźnić okres „przejściowy” nie jest również warto, bo im dłużej żyć pod jednym dachem, tym bardziej ta sytuacja będzie nękać cię emocjonalnie.

Zmienię mojego męża, co robić: przebacz

Jeśli mimo doświadczonego upokorzenia i zniewagi z faktu, że niewierność męża, widać wyraźnie, że go kochasz i chcesz zacząć od nowa, należy po prostu dać mu to do zrozumienia. Najbardziej idealnym rozwiązaniem byłoby, aby wyznać jej miłość do niego i go puścić. Wierz mi, nawet jeśli potem będzie „malować miasta czerwony”, on ciągle myśleć o sobie i dzieciom. W żadnym wypadku nie należy próbować go zatrzymać w pobliżu jej przymusu, bo jak przysłowie, nie może być zmuszony.

Zmienię mojego męża, co robić: czy tolerować?

Zwykle odpowiedź na to pytanie jest indywidualna dla każdej konkretnej sytuacji. Jeśli na pytanie „Czy mogę zmienić mojego męża” ty pewnie odpowie twierdząco, a następnie, mimo wybuchu emocji w głowie zaczynają przewijać okoliczności, w których można być sam, bez środków do życia, itd. Dlatego większość kobiet nie wolą, aby pokazać, że wiedzą coś i cierpieć w milczeniu, mając nadzieję, że wierni będą wkrótce przejść się i powrócić na łono rodziny. Być może to, co naprawdę małżonka uświadamia sobie swój błąd i będzie przykładnym ojcem rodziny. Ale to jest bardzo prawdopodobne, inny wynik: mąż poczuć ich bezkarności i miał piłkę, będąc pewnym, że jego pacjent i uległą żoną w dowolnym momencie, będzie gotowy do podjęcia go z powrotem. Niewątpliwie, w takiej sytuacji, przegrany okazuje się być kobietą, ponieważ jej samoocena i poczucie własnej wartości upadku i przywrócić im może być bardzo trudne, zwłaszcza w pobliżu Neuvazliayev i otarła nogi na partnera.