337 Shares 3286 views

Jak się zarejestrować w „YouTube”? Szczegółowy przewodnik do działania – zacznij zarabiać!

Wszyscy kochamy (przynajmniej czasami) oglądać filmy na „YouTube”. Ale aby komentować i oceniać klip może być dozwolone tylko w systemie użytkownika. Zaloguj „Youtube” teraz konieczne dla tych, którzy chcą nie tylko do uczestnictwa w życiu społecznym w sieci, ale również, aby zacząć (videobloggery). Na własnym kanale, można rozpocząć produkcję serialu, który ma wszelkie szanse, aby stać się sławnym. Oznacza to, że przyzwoity opłata jest dla Ciebie!


Utwórz konto Google

Przed zapisać się na „YouTube”, stwórz własne konto Google. Kliknij na link accounts.google.com i na górnym kliknięcia przycisku, aby utworzyć profil. Na wyświetlonej stronie wpisz swoje dane osobowe, hasło, numer telefonu, podstawowy i zapasowy adres e-mail. Nie zapomnij wpisać kod z obrazka, należy zaznaczyć pole „Akceptuję regulamin i zgadzasz się z polityką prywatności Google.” Teraz kliknij „Dalej”. Na następnej stronie trzeba będzie zweryfikować swoje konto – wpisać kod, który otrzymałeś w telefonie komórkowym. Ta sama operacja może być wykonana za pomocą połączenia głosowego (dyktować kod komputerowy). Kod musi być umieszczony w specjalnym oknie, a następnie zostaną zaoferowane dodać zdjęcie (niekoniecznie zrobić). Cóż, na koncie Google jest tworzona i przyjrzymy się, jak utworzyć konto w „YouTube”.

Idź na youtube.com

Na górze strony pojawi się przycisk „Login”. Wpisz swój adres e-mail i hasło. Voila! Zarejestrować się na „YouTube” w języku rosyjskim nie było tak trudne! Teraz można subskrybować kanały ulubionych ludzi do komentowania klipów, stawkę.

własne transmisje

Mając do czynienia z tym, jak zarejestrować się w „YouTube”, stworzyć swój własny kanał. Obok swojego awatara (zdjęcie) jest strzałka w dół. Kliknij na nią i wybierz „Mój kanał” z listy rozwijanej. Na stronie, która się pojawi, kliknij „Kontynuuj” – kanał stworzony! Teraz możesz dodawać pliki wideo i dzielić się nimi z przyjaciółmi. Aby zacząć zarabiać na nim, osobno przeczytać o tym, jak promować swój kanał w „YouTube”.

Jak się zarejestrować w „YouTube” bez tworzenia konta Google?

Wiele z nich jest zainteresowany w tej kwestii. Początku: to niemożliwe! Wyszukiwać i przeglądać filmy, dzielić się nimi ze swoimi przyjaciółmi będziesz w stanie, ale ich ładowanie, aby oceniać, komentować i subskrybować – opcje te nie są dostępne.

możliwości youtube.com

Ta strona może być doskonałym narzędziem w budowaniu Twojego biznesu. Możliwość „Youtube” endless:

  1. Można umieścić gotowy film lub zrobić samodzielnie w ciągu kilku minut – rekord na YouTube kamery siebie, swoich przyjaciół, krewnych lub partnerów.
  2. Zrobić pokaz slajdów. Akompaniament dla klipu, można wybrać z proponowanym miejscu lub korzystać z niego. Czas potrzebny trochę, nawet jeśli – początkujący w tej branży.
  3. Nagraj swoje spotkanie w Google+ bezpośrednio z „Yutuba”. Jednocześnie można wystawiać przechowywanych wideo na wspólnym widzenia.

Powodzenia w biznesie!