738 Shares 5520 views

Oszukać głosów w „VC” bez programowania i SMS: oszustwo czy wszystko w Chesney?

Każdy wie, że „VKontakte” – to podobieństwo Facebook, dostosować się do realiów krajowych. W momencie, Pavel Durov wykonany klon amerykańskiej sieci społecznej , który stał się rynek CIS bardziej skuteczne niż projektów opracowanych przez poszczególne obrazy.

Jednak szczerze mówiąc, nie wszystko zostało skopiowane przez rosyjskiego biznesmena: Niektóre funkcje sieci społecznościowych nadal są unikatowe. Na przykład, głos. Je w Facebooku, jak wszyscy wiemy, nie. Dowiedz się więcej o tym, co to jest i jak oszukiwać, jeśli to możliwe głosów w „VC” bez programowania – w tym artykule.

Co to głos?

Tak więc, „Głosy” jest e-waluta to sieć społeczną „VKontakte”. Ona, oczywiście, płacić za usługi zewnętrzne (przez przepisy) nie może być; ale mimo dysponowania nimi według własnego uznania, można.

Głosy można kupić i spożywane na różne sposoby. Oczywiście, są związane walut rzeczywistych (takie, jak mogą być otrzymane przez użytkownika). Przejdź do Panel sterowania głosy mogą każdego użytkownika, klikając na zakładce „Ustawienia”, a następnie – w zakładce „Płatności”.

Jeśli to zrobisz, widać, że rubel i głosów związanych z jak 7 do 1. Oznacza to, że aby dostać się do jednego głosu, użytkownik musi spędzić 7 prawdziwych rubli. Można to zrobić za pomocą systemów płatności WebMoney, Qiwi, A Yandex.Money i innych sposobów. Ponadto, oczywiście, istnieją inne sposoby zarabiania głosów, na przykład – oszukiwać głosów „VC” ma programów, nie ma wirusów. Na nim, będziemy rozmawiać dalej.

Gdzie można spędzić głosy?

W międzyczasie, pozwalają nam określić, co wszyscy użytkownicy „VKontakte” tak niezbędne do głosowania. Ponieważ to jest – to rodzaj „waluty”, to jest oczywiste, że możliwe jest coś kupić. A skoro mówimy o sieci społecznej z jej usług, rozrywki i innych takich funkcji, to łatwo się domyślić, że owijanie głosów w „VC” bez programów, bez SMS, bez pobierania jakiegokolwiek oprogramowania obcego umożliwia zakup rozrywki.

No, na przykład, że cena zapłacona w gry online dla dodatkowych funkcji; możliwe jest, aby wysłać prezenty dla przyjaciół; lub nawet tylko wysyłanie znajomych głosować na swoim koncie „VKontakte”. Oznacza to, że w środku platformy można słusznie nazywa się jednostka płatniczą. Tak więc, w zasadzie, i jest w rzeczywistości.

Co to jest oszustwo?

Co mamy? Voice „VKontakte” można przeznaczyć na dodatkowe przywileje w grach, znanych pozdrowienia, obliczenia z przyjaciółmi. Oznacza to, że istnieje zapotrzebowanie. A ponieważ nie każdy chce inwestować w waluty online (jeśli mogę tak nazywają je) real ruble, powstaje pytanie, czy nie jest to oszustwo do głosowania „VC” bez programu? Mogę je w jakiś inny sposób, oprócz prostego zakupu za prawdziwe pieniądze?

Aw kluczowej odpowiedzi na to pytanie, musimy zwrócić uwagę na to, co to znaczy „oszukać”. W tym kontekście, jest to mnożenie liczby głosów, która jest dostępna od użytkownika, przy pomocy jakiegoś sprytny sposób, bez załączników. Może owijanie obejmuje wykorzystanie błędów w oprogramowaniu , zapewniając społecznej sieci. Przynajmniej na to, że użytkownicy liczą.

W rzeczywistości, chcielibyśmy zauważyć od razu, że owijanie głosów w „VC” bez programowania i SMS nie istnieje. Jeśli widzisz ofertę w celu uzyskania tego intraplatform walutę pobierając program, wysyłanie wiadomości lub przenosząc pieniądze – jesteś wyraźnie do czynienia z oszustami.

„pochłaniania” Sposoby głosów

W celu uniknięcia oszukany, tylko nie bałagan z tymi ludźmi. Ignorować tych aplikacji, a nie być zbyt naiwny. Oszukać głosów w „VC” bez programowania – to mit, z tej metody płatności wirtualnych jednostek nie istnieje.

Jednakże, istnieją inne sposoby, aby zdobyć głosy „VKontakte” za darmo. Polegają one na realizację działań, dla których społecznościowy „Zapłać” głosów. Aby zobaczyć listę tego, co można uzyskać głosów, można w menu „Płatności” poprzez kliknięcie na odpowiedni link.

Jak widać, nie są wymienione gry online, sprzedaż biletów, obliczenie karty płatniczej i innych opcji. przechodzące gry wydają się na pierwszy rzut oka, najbardziej przystępny sposób zarabiania głosów. Tu są warunki, w szczególności, użytkownik musi osiągnąć pewien poziom, po którym została zaksięgowana, na przykład, 10 głosów. Oczywiście, nie jest to proste owijanie głosów w „VC” bez programowania i SMS, ale jeszcze przed nami – prawdziwy sposób zarabiania walut sieć społeczną. Wszystko sprawdzone, niezawodne i bez oszustwa – ponieważ program ten oferuje się „VC”.

Jeśli chodzi o oszustwa – radzimy zapomnieć o nim. Program, SMS i inne opcje – to sami użytkownicy sztuczka. „VKontakte” w taki sposób, aby oszukać.