741 Shares 1493 views

Jak zrobić „Iron Man” na bal?

Naprzód kostiumach, matinee lub grać? Pilna potrzeba, aby przygotować najbardziej twórczy i niezapomniany strój! Opcje oczywiście dużo, ale musimy wziąć pod uwagę, że proces tworzenia stroju powinny być dostępne.


W tym przypadku staramy się myśleć, jak zrobić „Iron Man” w domu z improwizowana.

Rozważmy dwa najbardziej proste podejście, wytwarzają kostium wykonany z tektury i tkaniny.

Jak zrobić „Iron Man” z tektury

Musimy się następujące elementy:

– koła, które pasują swoją postać (na przykład, kuchenka mikrofalowa, grzejnik elektryczny lub odkurzacza).

– Kilka pudełek buty ubrać stopy.

– Rolkę folii.

– Scotch.

Tak więc, zaczynamy działać. Przede wszystkim konieczne jest, aby wyciąć otwory w dużym polu w górnej i dolnej części tułowia. Skrzynka jest noszony na głowie.

Następnie wyciąć te same otwory w pudełka do butów planu dla dłoni i stóp (z odpowiadającą średnicy).

Najlepiej jest zdjąć pokrywę ze skrzynki, rozciąć otwory, a następnie okno można po prostu umieścić na ramieniu lub nodze i zamknąć pokrywę.

Jeśli nie wiesz jak zrobić kostium „Iron Man” z ich rąk, poprosić rodziców i starszych przyjaciół, aby pomóc w procesie montażu części.

Stałe i ozdobić w tym samym czasie to wszystko się stosując folię. Hank trafi na pełnym uzwojenia tułów i kończyny. Należy pozostawić nieco do warunków danej osoby. Powierzchnia powinna być pokryta folią w czystej postaci, bez pola. Spektakl zapowiada się straszne!

A jednak, jak lżejszej wersji dekoracji kończyn, można dostosować nierdzewnej rury falistej z hydrauliką sklepu. Zapytaj tatę, aby wziąć udział w tej ważnej sprawie!

Wadą tego koloru w złożoności wybór wymaganej liczby pól, duże zużycie folii oraz, co najważniejsze, taki garnitur będzie musiał stworzyć od nowa za każdym razem …

Jak zrobić „Iron Man” z tkanki

Konieczne jest, aby iść do sklepu i kupić tkaniny wymaganego materiału. Z dostępnego asortymentu jest najczęściej dopasować koszulkę różne opcje z odkurzanie. Jeśli postać – dziewczyna, można kupić cekiny tkaniny. W przypadku chłopca, najlepiej wybrać coś mniej efektowne. Srebra SUPPLEX tkaniny i Lycra lureks lub wiskoza metalizowane są idealne do tego.

Zużycie jest obliczana z tkaniny według schematu: długość spodnie bluzki + tuleja Długość Długość +.

Domy powinny być wycięte spodnie i kurtka. Tutaj bez specjalnych umiejętności będzie dość trudne. Można wsiąść do najbardziej prymitywnego wzór przy użyciu specjalistycznego magazynu, na podstawie niektórych piżamach, otrzymując bardzo realne rysunki kostium „Iron Man”. Alternatywnie, można zakreślać na gazecie ulubionej koszulce lub dres.

Sostrochit wszystko co możliwe na zwykłej maszynie do szycia. Ale co najważniejsze – upewnić się wcześniej, że jest w stanie „zaprzyjaźnić się” z wybranego materiału.

Udekoruj kombinezon może być stare dyski CD-i różne części rozbitych maszyn i robotów.

wykończenia

Gdy jest zakończone, pozostaje umieścić makijaż na twarzy z metalu. W tym celu odpowiedniego kremu tłuszczu i srebrnym piasku kwiaciarni. Można również użyć metalowej odcień, obejmujące całą swoją twarz lub jego części.

Teraz wiem dokładnie, jak to zrobić „Iron Man”!