493 Shares 6829 views

„Lada Largus krzyż”: Opinie z właścicieli, wszystkie wady, zdjęcia

W 2014 roku rosyjska firma „AvtoVAZ” zaprezentował nowość nie jest całkiem normalne. Mówimy o „off-road” wersje wszechstronnych samochodów, który stał się znany jako „Lada Largus Krzyża.” Recenzje rzeczywistych właścicieli, wszystkie plusy i minusy pojazdu – to chciałbym o tym mówić. Maszyna aktywnie reklamowane, a ma już dwa pełne lata od momentu dopuszczenia do sprzedaży. Wielu ludzi stały się właścicielami modelu Largus Krzyża, a większość z nich jest aktywnie pozostawia zróżnicowane opinie. I oni powinni zwrócić uwagę.


Wystrój

Większość ludzi swego czasu w samochodzie, wiele opinii o „Lada Largus Krzyża” zaczyna się od uwag odnoszących się do przedziału pasażerskiego. Projektanci próbowali uczynić wnętrze bardziej atrakcyjne, dekorowanie go z jasnymi akcentami pomarańczowymi. Ale właściciele samochodów powiedzieć estetyczny salon nie jest na pierwszym miejscu. Znacznie ważniejsze dla nich ilość bagażu i ergonomii.

Spośród zalet można zauważyć obecność normalnych długopisy wysokiej jakości w fotelu kierowcy, który zastąpił dziwne wgniecenia w podłokietnikach. I duży bagażnik, który w normalnym stanie może pomieścić 560 litrów ładunku i ze złożonymi siedzeniami około 2350 litrów. Faktycznie, dużo miejsca w środku. Jeśli dodać do tylnego rzędu siedzeń, można wygodnie i spać, nogi wyciągnął. W dużej mierze dzięki przestronności uznano psevdovnedorozhny wagon „Largus Krzyż”.

Recenzje właścicieli wszystkich niedogodności związanych z dekoracji wnętrza samochodu, wiąże się również. Wielu nie podoba lewy łodyga światło. To zakłóca włączenia „kierunkowskazy”. Nie dotykać to jest po prostu nierealne. Z tego powodu, reflektory wyłączone, że niedogodności dla kierowcy, zwłaszcza w nocy.

Kolejny minus to przycisk zbyt wrażliwy, sygnał dźwiękowy, który jest na przełączniku kolumny kierownicy. Jeśli kierowca będzie musiał dostać matę strząsnąć śnieg, zawsze dotyka głową.

ergonomia

Informacja o tym i zawierają w lewo na wagon „Largus krzyż opinie właścicieli. Wszystkie wady, oczywiście, są podobne do dekoracji wnętrz, ale są one warto przeznaczyć oddzielnie.

Wszystkie przyciski i przełączniki znajdują się w miejscach, które przeczą logicznego wyjaśnienia. W tym podgrzewane siedzenia, przyciski elektryczne szyby i regulacji lusterka. Powrót w samochodzie nie ma podłokietniki i zbiorniki na wszelkiego rodzaju drobiazgi. W końcu, wszystko musi być przechowywane w kieszeni drzwi kierowcy, a to jest niewygodne. Nikt nie widzi praktyczność na półkę pasażerskiego na suficie.

Wiele krytykować złe rozpoczęcia zamykania pokrywy bagażnika. Aby zablokować go, trzeba dołożyć szczególnych starań. W przeciwnym razie, zaczep blokady na dolnym zawiasie tułowia. W rezultacie kierowca musi ponownie zamknąć drzwi, bo z tego, co ręce są brudne i zakurzone, że smaczna.

A nawet jeśli chcesz spróbować, aby zamknąć drzwi z oknami, będzie czynienia z głośnym brzękiem cała struktura okno.

wygoda

Ten niuans zaznaczyć uwagę wielu ludzi, pozostawiając swoją opinię. Właściciele samochodów „Lada Largus krzyż” nie pasuje do wielu. Na przykład, przednie fotele. Ich profil generalnie nie wyrażono jako podparcie boczne. Siedzieć bardzo niewygodne.

Z grubsza to samo dotyczy tylnej kanapy. Ale jest inny problem, a jest to krótki małe poduszki. Nie tworzą one komfort dla pasażerów. Wielu powie, że byłoby lepiej bez nich. Dodatkową niedogodnością przyczyną nieruchome siedzenie klamry pasa. Że pasażerowie siedzący z tyłu wygodnie, ale trzeba spróbować.

Ponadto w nogach bardzo mało miejsca. Większość kierowców zgodził się, że tylna kanapa byłoby konieczne, aby dalej przesuwane. Ale to jest wersja 5-osobowa – w modelach przeznaczonych do siódmej, wystarczająco dużo miejsca.

Zachowanie na drodze

Należy zauważyć ten niuans i uwagi, mówiąc o touring „Largus Krzyża.” Recenzje właścicieli wszystkich plusów i minusów na liście planu w szczegółach.

Samochód nie trzęsie na drodze, dobra płynność, rulitsya posłusznie. Dla ubogich pokrycia idzie doskonale, „absorbujący” wiele nieprawidłowości. A wszystko dzięki poprawie, przerobione zawieszenie. Mówią, że zwykle „Lada Largus” na drodze zachowuje się gorzej. Przez minusy kierowców nosić niefortunne położenie tylnych kół. Ich deweloperzy znajdują się tak blisko końca korpusu, co prowadzi do przybycia na krawężniki na zakrętach. Ponadto, wielu nie podoba PPC. W ogóle, to nie powoduje dyskomfortu, z wyjątkiem krótkiego piątym biegu. Przy prędkości 100 km / h pokazuje ponad 3000 obrotów na minutę. Jeśli przyspieszenie do 120 km / h, silnik zaczyna ryczeć, że przynosi pewien dyskomfort.

W ogóle, izolacja akustyczna jest słaba. Zwłaszcza we wnętrzu głośniej przy wysokich prędkościach. Ale znowu, w porównaniu z „Grant” na poziomie izolacji akustycznej.

silnik

O nim i jego pracy można powiedzieć wiele ciekawych opinii z właścicieli, „Lada Largus krzyża”. Kierowcy wiadomo, że pod pokrywą wagonu ustawiony psevdovnedorozhnogo 1,6-litrowy silnik 105 KM. Producenci przedstawiła go jako jednostka o doskonałej przyczepności przy niskich obrotach.

Recenzje właścicieli, „Lada Largus Krzyż” zapewnia, że silnik jest raczej słaby do takiej maszyny. Początkowo podczas biegu nowego samochodu, on poważnie „slow”. I tak zaczął działać tak jak powinno, to zajmuje sporo kilometrów. Około 5000, zgodnie z komentarzem. Po raz pierwszy będzie bardzo brakować dynamiki. Wiele osób uważa, że dla samochodu o takiej masie (1300 kg) powinna opracować mocniejszy silnik, a co najmniej 2 litrów.

Jednak w przeciwieństwie do tych zaleceń, to komentarze innych właścicieli. Którzy twierdzą, że cena w 650-700 tys. RUB. dobry silnik. Na „Duster”, który jest powszechnie uważany za alternatywę dla konwencjonalnych „krzyż”, silnik 2-litrowy, ale to kosztuje około miliona. A jeśli chcesz głośniki, należy kupić samochód droższy, a przy większej liczbie „Konie”. W „Lada Largus Krzyż” nieco inny cel.

konsumpcja

Jego liczne wskaźniki wziąć pod uwagę przy zakupie samochodu. Co o tym niuanse można powiedzieć o lewicy „Lada Largus krzyż opinie z właścicielami? Wady są. W porównaniu z przedmiotów zintegrowanych „Lada Kalina”, który waży tylko 80 kg mniej „Krzyż” zużywa paliwo więcej niż 1,5 litra. I rzeczywiście, nowy samochód zużywa dużo paliwa. 13 litrów na 100 kilometrów „miejskich”, chociaż opis podano 11,5 litrów. Ale to początek. Z biegiem czasu, po uruchomieniu, utrzymuje stopy na poziomie 11 litrów. Prawa jazdy na autostradzie z prędkością 60-80 km, po czym silnik zużywa zaledwie 7,2 litra.

Średnio zatoka pełny zbiornik 50-litrowy 95-m benzyny, możliwe jest kolejne 600 km zapomnieć o tankowania. Dla wielu ludzi, przeniósł się do nowej „Lada” ze starszymi samochodami, wskaźnik ten wydaje się niezwykle skromny.

sprzęt

Zważywszy na lewo samochodu „Largus krzyż opinie właścicieli ze zdjęciami, niemożliwe jest, aby nie zwracać uwagi na ten problem jako kompletny zestaw. Większość komentarzy związanych z wyposażeniem, są pozytywne. Ponieważ w „krzyż” jest wszystko, co ma do zaoferowania „AvtoVAZ” – od podgrzewane fotele, ABS, wykończeniowych z akcesoriami mocy, system klimatyzacji i Bluetooth.

Niektórzy kierowcy mówią niezadowolenie uwaga ma opcji „automatyczne”, ale nie ma potrzeby wymiany oleju co 30 000 km. Ale jeśli jest to sprawa dla amatora, nieobecność wielu z kierownicy wielofunkcyjnej naprawdę zdenerwowany. Więcej osób krytykuje radia ze zintegrowanym panelem przednim. Opcja głośnomówiący jest wygodne, głośniki systemu audio są dobre, dźwięk jest czysty, bas brakuje. Szczególnie dobrą wrażliwość na sygnały z odbiornika.

Ale klimatyzacja w samochodzie jest raczej słaby. Jeśli to nie jest cieplejsze niż +30 ° C, będzie ona zajmować się wnętrze odpowiednio chłodzony. Ale przy wyższych prędkościach jego termometr moc nie wystarcza na tak dużej przestrzeni.

wizualność

Sposób prowadzenia obejmuje kilka ludzkich zmysłów. Oczy – włącznie. Ponieważ widoczność odgrywa ogromną rolę w wyborze samochodu. I opinie o samochodach, „Lada Largus Krzyż” pozostawione przez ich właścicieli, również zauważyć zainteresowanie daną niuans.

I mówią, że widok z siedzenia kierowcy jest słaba w lusterku zewnętrznym. Od przedniej prawej nogi „bierze” z lustra. Rozmiar który, nawiasem mówiąc, już mały dla pojazdów takich wymiarach.

Niepochlebne komentarze na temat ludzi i czerwony oświetlenia instrumentu. Cień zbyt jasny i „boli w oczy.” Powinny podświetlenie neutralne. Biały, na przykład.

Ale to tylko złe punkty o „Largus krzyż” samochodu w tym aspekcie. Wszystkie wady, w przeciwieństwie do tego, są plusy. Właściciele twierdzą, że uwaga doskonała optyka w „Lada”. Dzięki dołączonemu światła przeciwmgłowe światło pozostaje jasny, jakby noc w tym dalej, wrażenie, że sąd króluje dni.

Eksploatacja w zimie

Ten lud również powiedzieć o samochodzie pozostawiając „recenzje Largus krzyż. Wszystkie wady wymienione powyżej, ważne jest, aby wziąć pod uwagę, ale sposób, że samochód zachowuje się w zimie – jeden z najważniejszych niuansów. Dlaczego wielu decydują się na zakup tego samochodu? Ponieważ dla rosyjskiej zimy – samochodu produkowanego w Rosji. Ale „Largus” nie jest najlepszym rozwiązaniem, ponieważ właściciele twierdzą. Wnętrze ogrzewano bardzo słaba – nawet w -10 ° C mniejszej kierowcy i jego pasażerów może zamarznąć. Szczególnie duży pojazd 7-osobowa. Plus, szyby boczne są zamrożone, rozmrożone, i że muszą się zatrzymać. I czujnik temperatury, nawiasem mówiąc, nie.

W rozruchu na zimno nie z niespodzianką, trzeba czekać. Ale nie na długo. Następnie musimy iść powoli, a najlepiej kilka kilometrów, aż rozgrzaniu silnika całkowicie.

inne wady

Lewo na samochód 7-osobowa opinii „Lada Largus krzyż” właściciele mogą powiedzieć wiele ważnych informacji. Jeśli, na przykład, będzie musiał złożyć tylne siedzenia do przewozu ładunków wielkogabarytowych dowolny, będzie musiała zmierzyć się z kłopotliwego nierównej podłodze. Z powodu wystających z niej montuje na siedzeniach. I w tym przypadku konieczne jest, aby wymyślić, aby załadować bagaż bez uszkodzenia.

Położenie koła zapasowego też pozostawia wiele do życzenia. Jest z ulicy, pod podłogą bagażnika. Bardziej niewygodne deweloperzy umieszczony pas bezpieczeństwa dla środkowego pasażera 2. rzędzie – na suficie, tuż przy tylnej klapie. I pewien dyskomfort powoduje, że deska rozdzielcza, która podczas jazdy zgrzyty i grzechotki.

koszt

I o tym powinniśmy powiedzieć kilka słów na zakończenie. Nowy 5-seat „krzyż” jest wart 665,000 rubli. W wersji przeznaczonej do siedmiu, będzie musiał zapłacić kolejne 25 000. Cena jest jednym z głównych powodów, dla których ludzie decydują się na zakup to „Largus Krzyż”. Wiele rzeczywiście wolą nowy samochód z „AvtoVAZ” więcej „dorosłą” b / y-zagraniczne samochodu. Nawiasem mówiąc, za dodatkowe 12 000 potencjalnych nabywców są zaproszone metalicznych lakierów.

Kim jest ten samochód?

Tak to jest – główne punkty, które trzeba wiedzieć przed planowanym zakupie samochodu „Lada Largus Krzyża.” Recenzje właścicieli wszystkie wady jednoznacznie wykazać. Ale, pomimo nich, samochód jest bardzo popularne. W istocie, ten samochód jest idealny dla osób, które chcą kupić prosty wagon pojemną w oryginalnym stylu. Wszystkie wady, że jest inne, związane z maszynami budżetowych. I tak to jest funkcjonalny miejski samochód przystosowany do jazdy na drodze i łatwy transport ładunków wielkogabarytowych, która jest teraz na naszych drogach często można znaleźć.