411 Shares 7897 views

Nowe doświadczenie z Opel Insignia Sports Tourer

Ostatnio firma przeprowadziła prezentację Opel Opel Insignia Tourer Sports w Europie. Główną różnicą nowego modelu jest turbodoładowaniem silnik pojemności 2 litrów i wytwarzania 250 KM.
Jednak należy zauważyć, i inne miłe zmiany w samochodzie. Po pierwsze, bardzo przyjemny wygląd. Wielu ekspertów twierdzi, że jest to jeden z najlepszych modeli w ciągu ostatnich kilku lat, jeśli będziemy ją oceniać pod względem wyglądu. Jest to bardzo rzadko, że wagon otrzymał taką pochwałę. sterowniki ze zwierzętami zazwyczaj są albo sedan lub SUV, ale nie powszechne. W tym wszystkim, wygląd nie jest główną zaletą Opel Insignia Sports Tourer. Silnik, którego moc wynosi 250 KM, z momentem obrotowym 400 Nm, a nie tylko dobre, to jest imponująca. Ale wszystko po kolei.

Limuzyna samochód wszystko odbywa się tak, że kierowca był najbardziej wygodne zarządzanie taką potężne urządzenie. Między zainstalowanych wysoką panel centralny siedzeniami kierowcy i pasażera. Wydaje się, że są oddzielone przegrodą. Technika ta jest od dawna stosowane przez producentów BMW. Wszystko zarządzanie części jak patrząc w kierunku fotela kierowcy, tworząc środowisko sportowe dla kierowcy.
W celu realizacji tego trybu, kierowca ma wszystko. Przełączanie biegów idealnych, bez zwłoki. Jeśli wciąż w postawie sportowej, to twój zachwyt nie ma limitu. Oczywiście, jeśli spojrzeć na czujnik zużycia paliwa, Twój nastrój zmieni się na przeciwny. W niektórych przypadkach, zużycie wynosi 40 litrów na 100 km.

Unikalny system kontroli podwozia FlexRide nazywa pomaga stworzyć niepowtarzalną entuzjazm sportowy, który ma Opel Insignia Sports Tourer. On jest bardzo szybkie reagowanie na zmiany ustawień, a także dostosowuje się do stylu jazdy właściciela. W jaki sposób? Konieczne jest, aby zwrócić się do producenta. Nadaje się do codziennej jazdy i podróżowania.

Na autostradach europejskich Opel Insignia Sports Tourer jest szybko zyskuje prędkość 200 km / h, choć wyraźnie nie jest jego ograniczenie. Zarządzać nimi przy tej prędkości jest to łatwe, ponieważ jest bardzo dobrze utrzymane drogi. Napęd na wszystkie koła jest używane sprzęgło Haldex, który działa dobrze. To jest dobre, ponieważ nie wymaga konserwacji. Kierowca wagon napędu -wheel potrzebna jest rzadko, więc inżynierowie pozwoliły korzystać z przednią i tylną jazdą oddzielnie. To oszczędza paliwo.
Ale jeśli naprawdę potrzebny napęd 4×4, można mieć pewność, że samochód nie zawiedzie. Jest to szczególnie prawdziwe bezpieczeństwo. W lodzie samochód czuje się wystarczająco komfortowo. To nie znaczy, że Astra Sports Tourer jest przeznaczony do jazdy na drodze. Przeszkoda być długim rozstawem osi i mały prześwit. napęd na cztery koła jest już stworzony w celu ułatwienia rozpoczęcia samochodu w trudnych warunkach.

Opel Insignia Sports Tourer jest trudno znaleźć w naszym kraju. W rzeczywistości, samochód można nazwać egzotyczne. Tak, można go kupić w naszym kraju, ale tylko pod zamówienie. Jego cena jest dość wysoka dla rosyjskiego konsumenta. Kierowca z tego rodzaju pieniędzy, dla których urządzenie jest sprzedawane, prawdopodobnie będzie kupić samochód. Tak, Opel jest dobra, tak, on jest silny, tak, był przystojny. Ale w tej cenie można kupić samochód bardziej popularnych marek.