708 Shares 7300 views

Traktować arbuza – koktajle. Wykonujemy pyszne smoothie arbuza w domu

Nie tak dawno temu, w naszym kraju nastąpił trend w modzie – przygotowanie koktajli z różnych owoców i jagód. W rzeczywistości, wielu nie przeszkadza korzystać z takiego przyjemny smak i gęsty koktajl. W razie potrzeby, można być przygotowany koktajl z jabłek, bananów, czarna porzeczka. To jest nie tylko smaczne, ale także użyteczne. Istnieje ogromna ilość przygotowania ten koktajl receptur. Ale najsmaczniejsze – smoothie arbuz.


Co jest więc przydatna do picia?

Arbuz smoothie ma wielką liczbę zalet. Przede wszystkim, napój pozwala uzupełnić minerały i witaminy, aby oczyścić organizm z toksyn i innych szkodliwych składników, zmniejszenie apetytu i podnieść nastrój. Należy zauważyć, że smoothie wykonane z arbuza ma działanie moczopędne i przyczynia się do wczesnej utraty wagi, ale także przyspiesza metabolizm. Ponadto napój jest niskokaloryczna i łatwe.

Arbuz Smoothies Przepisy

Napój ten można wytworzyć z czystego arbuza. Dodanie go nie potrzebuje niczego. Oczywiście, można zrobić słodsze smoothie i umieścić w nim trochę cukru lub kilka łyżek miodu. Spowoduje to, że smoothie bardziej użyteczne.

Aby przygotować koktajl z arbuza, trzeba wziąć dojrzałych jagód i usunąć go ze skóry i kości. W celu otrzymania jednej z porcji, wymaga tylko 400 g masy celulozowej. Kawałki arbuza stoisk obranych przez pewien czas, aby umieścić w zamrażarce. Po jagód składa się z dużej ilości wody, którą zawiesza się w niskich temperaturach. I to jest dokładnie to, czego potrzebują.

Oczywiście, do zamrożenia ciała potrwa około dwóch godzin, ale warto. Jeśli nie masz czasu, można zmniejszyć ilość arbuza na pół, a reszta jest gotowy do zastąpienia lodu. pulp zamrażania najlepiej na paletach lub na talerzu. Zapobiegnie to kawałki trzymają się razem.

Gotowej masy celulozowej musi znajdować się w mieszalniku i mielenia. Arbuz smoothie jest gotowy. Rezultatem jest jednolity gruby wstrząsnąć. W ciągu napoju powinien błyszczeć piękne i delikatne sople. Gotowy do picia suplement może być gałązka mięty.

Drink z arbuza i banana

W celu wytworzenia odpowiedniej liczby bananów i 400 g arbuza. Miąższ jest lepiej zamrozić wyprzedzeniem. Jeśli weźmiemy świeży arbuz, koktajl będzie bardziej płynny. Koktajle można dodać sok z limonki lub cytryny. Jeżeli nie jesteś uczulony, można osłodzić miodem drink. Na wielu produktów wymaga jedynie łyżkę smakołyków. Jeśli koktajle ze świeżych arbuza, należy umieścić w nim kilka kostek lodu.

Tak, jak zrobić koktajl arbuz z bananów? Cały proces trwa około 15 minut, aby zacząć być oczyszczone i pokrojone na małe kawałki banana i umieścić wszystko w misce blendera. Warto wlać mrożone miąższ arbuza. Wszystkie składniki trzeba szlifować i wlać do szklanki. Gotowy koktajl mogą być ozdobione kilka gałązek mięty.

Koktajle „niezapomniane doświadczenie”

Aby uczynić ten koktajl co potrzeba: 200 g miąższu melona i arbuza, pół szklanki świeżego soku pomarańczowego. Potrzebny będzie również 120 gramów jogurtu.

miąższ arbuza można wykorzystać świeże lub mrożone. Wszystkie składniki na koktajl należy wyciąć plasterki i umieścić w misce blendera, a następnie ubijać. Do tego należy dodać masę soku pomarańczowego i jogurt. Następnie kompozycja jest konieczne ponownie wstrząsnąć, ale przy niskiej mocy.

To jest to, napój jest gotowy. To musi być wylana do szkła i mogą być ozdobione listkami mięty.

Koktajle „Paradise nastrój”

Aby przygotować napój ten będzie potrzebował 200 g miąższu arbuza, pół szklanki mrożonych lub świeżych malin, jedną łyżkę miodu. Ewentualnie dodać drinka w trochę soku z cytryny lub domowej lemoniady. Jeżeli arbuz jest świeże, koktajl warto dodać kilka kawałków lodu.

Wszystkie składniki należy umieścić w misce blendera i dokładnie ubij. Nadaje to arbuz koktajl do utraty wagi. Po tym wszystkim, to tylko produkty naturalne i nie ma sensu. koktajl może być urządzone zgodnie z zapotrzebowaniem.

Koktajle „Eksplozja smaku”

W celu przygotowania napoju jest wymagane 100 g maliny, truskawki i 200 g arbuzy, winogrona bitu, kilka kręgów w puszce, 200 g lodu i melon.

Wszystkie elementy muszą być umieszczone w misce mieszalnika i ubij łagodnie. Podawać ten koktajl szklanki być wysokie i udekorować gałązkami mięty. Jagody dokonywania koktajle mogą być podejmowane w zależności od sezonu. Niekoniecznie użyć świeże. Jeśli to konieczne, można zastąpić je w puszkach.