705 Shares 2824 views

Jak gotować smaczne pieprz

Bułgarski pieprz jest tak bogate w witaminy i mikroelementy niezbędne dla naszego organizmu, który może słusznie można nazwać prawdziwym uzdrowicielem wszech czasów. Wszystkie składniki odżywcze, które znajdują się w innych owoców i warzyw, są zbierane razem w papryką.

Ci, którzy mają niski poziom hemoglobiny, niedokrwistość, koniecznie musi zawierać w swoich posiłków dietetycznych, które obejmują pieprz, ponieważ jest bardzo bogata w żelazo. Ponadto pieprz zawierają takich ważnych mikroelementów organizmów, takich jak magnez, wapń, cynk, jod.

Ci, którzy zostali obniżona odporność, i regularnie trzeba używać pieprzu. Witaminy, takie jak C, F, są obecne w papryki, udział we wzmacnianiu naczyń krwionośnych.

Uważa się, że witamina C jest niezwykle duża ilość obecna w cytryny i czarnej porzeczki. Jednak tak nie jest. Pieprz przewyższa je na tego wskaźnika.

Pieprz zawiera również szereg zanchitelno witamin z grupy B i PP, ponieważ pomaga w bezsenności, utraty wytrzymałości, depresja. Ogólnie rzecz biorąc, wspaniałe właściwości tego produktu mogą być wymienione przez długi czas, ale jeszcze przed końcem ich rozmowy jest prawie niemożliwe.

Zbadajmy niektóre dania, w tym słodkiej papryki.

Naczynie podpis główny w ogóle uważany nadziewane papryki, posiadający wypełnienie: Mięso i ryżu. To danie czerpie łatwość przygotowania, smak i przydatnych cech.

Z tego przepisu, należy:

Jeden kilogram pieprzu (korzystnie jednakowej wielkości);

Cztery gramy mielonym mięsem;

jedna duża cebula;

jeden z marchwi;

Dwa pomidory;

dwa ząbki czosnku;

pieprz, sól.

Najpierw trzeba przygotować pieprz. Aby to zrobić, należy odciąć czubki i usunąć nasiona.

Następnie trzeba gotować ryż aż o połowę, i wymieszać z mięsem. Dodaj do pół cebuli, pokrojone w kostkę, i, odpowiednio, sól i pieprz. Teraz można wypełnić nadzienie pieprz, ale nie po brzegi, ale tylko dwie trzecie z papryki. Po tym wszystkim, w wyniku wpływu temperatury fig nieco pęcznieje, zwiększenie objętości, dochodząc do pieprz region.

Marchew należy startego na grubej tarce, pomidory pokroić w kostkę, usuwając pre-peel. Tłumić czosnek żaby. Pozostała połowa cebuli posiekane i lekko rumiane. To również dodać marchewkę, czosnek, pomidory, trochę soli, a wszystko to zgasić pięć minut.

Gdy warzywa są zgasić, musisz wysłać je w garnku, a następnie umieścić pieprz, ale należy pociąć. Dodać wodę do połowy pieprzem i gotować na wolnym ogniu przez czterdzieści minut pod pokrywką. W procesie wprowadzenia sos pieprzowy namoczone i staje się bardziej soczyste.

Jest to kolejny przepis na żądanie – jest marynowana papryka bułgarski. Po pierwsze, jest to doskonała przekąska, rozgrzewanie apetyt i cieszy oko ze swojej palety. Po drugie, jest to doskonałe przygotowanie do zimy. Po trzecie, jest to nieodłączny dodatek do wielu sałatek.

Jest to konieczne, do wytwarzania takich składników:

Jeden kilogram papryki w różnych kolorach;

Dwie łyżki chrzanu postrzępionych w sposób;

dwa liście laurowe;

200 ml trzy procent ocet;

Trzy cebuli;

trzy łyżki łyżki oleju roślinnego;

łyżeczka cukru;

Sześć groch ziele angielskie;

sześciu goździkowy;

sól.

Po pierwsze, jest konieczne do pieczenia w piecu, papryka, uprzednio oczyszczony z nasion. Wtedy jego sól, mocno ścisnąć pokrywę i pozostawić na noc. Do rana puścił sok. Teraz musimy wziąć naczynia i umieścić warstw pieprz, chrzan, cebula, plasterki pierścieni. Liść laurowy, aby umieścić w środku pomiędzy warstwami. Sok, który został utworzony przez noc, dodać cukier, goździki, pieprz i gotować przez dziesięć minut. Po tym, ostudzić, przecedzić, dodać ocet i olej słonecznikowy. Ta marynata polać warzywa, przykryć i pozostawić do zaparzenia przez dziesięć dni. Przed złożyć pieprz na stole, należy pokroić w pierścienie i wlać marynatę na górze.

Wszystkie dania z bułgarskim pieprz jest ważnym atrybutem i zwykłej, a świąteczny stół, dzięki danymi zewnętrznymi i dobrego smaku i przydatnych cech.