425 Shares 2819 views

Uwierzytelnianie. Autentyczność Windows – jak wyłączyć różne wersje systemu operacyjnego

Nie jest tajemnicą, że duża część ludzi w naszym kraju pracują z niezbyt licencji Windows. Wynika to z wielu czynników, których nie będziemy omawiać szczegółowo w niniejszym artykule. Nic więc dziwnego, co zapobiega ich uwierzytelnienia. Autentyczność Windows – jak wyłączyć tę funkcję? Spróbujmy zrozumieć.


Co w tym wszystkim chodzi?

Głównym narzędziem, poprzez które Microsoft Corporation dowiaduje nielicencjonowanych kopii Windows WGA to program, który jest zainstalowany w systemie operacyjnym przy pierwszym uruchomieniu usługi Windows Update. W rzeczywistości, w starszych wersjach „windose” jego jedyną funkcją było pokrywać aktualizację kanałów.

W Window Vista samym celu było znacznie bardziej dotkliwe: funkcjonalność systemu nielicencjonowanym drastycznie przycina że pchnął właścicielom PC kupić legalne kopie systemu. Ale nasi klienci nie przeszkadzało sprawdzania autentyczności. «Windows Genuine – jak go wyłączyć„- pytali na forum?.

Oczywiście, zbiorowy umysł w końcu znaleźć taką metodę. Wszystkie następujące metody można używać na własne ryzyko, ponieważ w niektórych przypadkach ich stosowanie może prowadzić do bardzo negatywnych skutków dla całego systemu. Ale wiedz, zachęcamy, aby nie wyłączyć uwierzytelnianie, więc najlepszym sposobem jest nadal kupić legalną kopię.

Windows XP

Na początek przyjrzymy się, jak wyłączyć sprawdzanie autentyczności systemu Windows XP. Jeśli masz włączoną usługę Windows Update, a następnie system został zainstalowany aktualizacji KB905474, z powodu których istnieje wiele problemów. Wstępie, że faktycznie Update Service jest niezwykle ważne, ponieważ pozwala zamknąć punkcie naruszenia bezpieczeństwa, który zapobiega atakom wirusów.

Nawiasem mówiąc, co zapobiega zabronić instalacji KB905474 z góry? Oczywiście, jest to całkiem możliwe. Oto tylko ciągle odrywać od pracy poprzez hamowanie ładowanie tej poprawki, wkrótce znudzi. A ponieważ prędzej czy później będzie nadal występować.

Co się dzieje po instalacji WGA?

Nawiasem mówiąc, to skąd wiesz, że system zawiera aktualizację? Niestety, to nie jest trudne do odgadnięcia na ten temat: „Niestety, Twoja kopia systemu Windows nie jest licencjonowany” Natychmiast po uwierzytelnieniu nieokreślony, widać zawiadomienie

Jeśli klikniesz na przycisku „Anuluj” lub po prostu zamknąć ostrzeżenie znika okno. Ale będzie następnym razem uruchamiania systemu. Po kliknięciu przycisku „Dalej”, system poprosi Cię do zakupu licencjonowanej wersji, jednocześnie przenosząc wszystkie ryzyka napotykanych przez użytkowników pirackich kopii Windows. Jeśli są pod wrażeniem tego, można stosować się do zaleceń.

Jeśli nie, to masz mały baner, który będzie osiedlenie się w prawym dolnym rogu pulpitu i będzie stale przypominać o swojej nieświadomości. Ważne! Przed wyłączeniem sprawdzania autentyczności systemu Windows XP, w każdym przypadku, nie należy wyłączyć Windows Update, ponieważ niektóre z proponowanych następujących metod w tym przypadku oczywiście nie będzie działać.

Zaczynamy w celu rozwiązania problemu

Aby to zrobić, trzeba wykonać jedną z końcówek opisanych poniżej. Ważne! Nie wszystkie z nich mogą pomóc we wszystkich przypadkach, więc trzeba przejść przez nich w celu znalezienia rzeczywistego sposobu pracy. Tak, jak wyłączyć uwierzytelnianie systemu Windows?

Folder Usuwanie KB905474

Gdy pojawi się monit o zainstalowanie „oznacza zawiadomienie …”, należy kliknąć „Anuluj”, a następnie znaleźć KB905474 folderu. Są to następujące pliki: wganotifypackageinner.exe, wgasetup.exe i wga_eula.txt. Kiedy je znaleźć, usunąć cały katalog.

Ponieważ mówimy o „windose XP”, żadne przywileje administracyjne nie są wymagane w trybie awaryjnym i nie trzeba iść. W następstwie muszą iść w „Harmonogramie” i usunąć pracę tam dostępne «WGASetup». Następnie szuka pliku WGASetup.job, usuń ją.

Pracujemy z rejestru

Ta opcja jest przeznaczona dla tych, którzy przegapili moment ustalania feralnego remont, po którym pojawił się złośliwy pulpit banner. Kliknij na przycisk „Start”, nie szukasz „Run”, a następnie wpisz polecenie regedit, tam. Zobaczysz okno dialogowe Edytor rejestru, z którymi będziemy pracować.

Przed wyłączeniem sprawdzania autentyczności Windows XP SP3, trzeba całkowicie usunąć sekcję Powiadamiaj. Aby to zrobić, wybierz lewy przycisk myszy, a następnie kliknij przycisk Usuń.

Wszystko! Jak widać, metoda ta nie wyróżnia się specjalnym wykonaniu złożoności! Aby zweryfikować powodzenie pracy, uruchom ponownie system Windows. Jeśli wszystko jest w porządku, doniesienia o nielegalnym pochodzeniu kopii systemu operacyjnego, nie będzie widać.

Zablokować witrynę z aktualizacjami

Znaleźć plik hosts. Otwórz ostatni plik w zwykły „Notepad”, a następnie dołączyć do końca wiersza: «127.0.0.1 mpa.one.microsoft.com». Aby to zrobić, kliknij prawym przyciskiem myszy, wybierz „Otwórz za pomocą”.

Ważne! Nie polecam tego jako sposób, aby zakończyć ten jest równoważny wyłączyć usługę aktualizacji. Oznacza to, że nie ma łatki nie dostaniesz, a system będzie podatny na ataki wirusów i innego złośliwego oprogramowania.

WGA 1.9.9.1 crack

Od tej chwili nasza historia w końcu staje się częścią teorii. W żadnym wypadku nie sugerujemy użyć tej metody, i dać opis jedynie w celach informacyjnych. Nawet jeśli zdecydujesz się wziąć go na pokład, trzeba będzie to zrobić wyłącznie na własne ryzyko.

Więc trzeba znaleźć w rozległych programu Internet «WGA Validation 1.9.9.1 crack», który został zaprojektowany specjalnie w celu obejścia systemu uwierzytelniania systemu. Wartością jest to, że po zainstalowaniu tej aplikacji można bezproblemowo korzystać z systemu Windows Update, instalowanie wszystkich aktualizacji na stronie internetowej firmy Microsoft.

Instalacja programu

To jest bardzo proste. Wystarczy tylko rozpakować installer.bat pliku, a następnie uruchomić go jako administrator. Aby to zrobić, należy kliknąć na nim prawym przyciskiem myszy, a następnie wybrać „Uruchom jako administrator” w menu kontekstowym podręczne. Ponadto, wszystkie operacje zostaną wykonane automatycznie.

Jeśli system Windows XP nadal wymaga aktywacji

Jeśli wszystkie z powyższych metod nie udało, oferujemy możliwość korzystania z modułu WPA-kill, które również mają swoje własne poszukiwania w Internecie. Wyrzucić go na dysku flash, najpierw wyłączyć program antywirusowy.

Po pierwsze, trzeba uruchomić system w trybie awaryjnym. Aby to zrobić, należy natychmiast nacisnąć klawisz F8 po logo BIOS na ekranie komputera. Lista wszystkich możliwych opcji startowych, wśród których do wyboru metody wymagają. Poczekaj, aż system zostanie uruchomiony.

Podłącz pamięć USB do komputera, na którym rejestrowane WPA-Kill, wstępnie ponownie wyłączenie programu antywirusowego. Przejdź do folderu z programem, tam dostać antiwpa-2,0-winxp-2K3 pliku. Uruchomić go jako administrator przez kliknięcie na plik prawym przyciskiem myszy i wybierając odpowiednią pozycję z menu kontekstowego.

Jeśli system wyświetli błąd, spróbuj usunąć Data.dat pliku. Uruchomić program ponownie i postępuj zgodnie z jego poleceniami podczas pracy.

Oto jak wyłączyć sprawdzania autentyczności systemu Windows 7 (build 7600)? Na szczęście, jest to dość łatwe do zrobienia.

Jak ominąć kontrole uwierzytelniania windose 7?

Wszystko jest dobre, ale wsparcie dla systemu Windows XP został oficjalnie wycofany w ostatnim czasie. W konsekwencji nie ma sensu i uwierzytelniania. Autentyczność Windows (jak wyłączyć które omówiliśmy do tej pory), to ma sens, aby wyłączyć tylko w przypadku systemu Windows 7. Jeśli z jakiegoś powodu wciąż jesteś użytkownikiem systemu Windows Vista, metoda wymienionych poniżej będzie również pomóc.

Jest to kolejne narzędzie, że zasada działania jest nieco inny od powyższego. To pozwala na pobranie i zainstalowanie aktualizacji, nawet jeśli system nie posiada klucza bez trudności. Ponadto, w tej chwili nie jest wykrywana przez sam system, ale anty-wirus uważa za niebezpieczne.

Więc zanim wyłącza sprawdzanie autentyczności systemu Windows 7, będzie trzeba także wyłączyć ochronę antywirusową (jeśli występują). Następnie można kontynuować. Instalacja oprogramowania jest bardzo prosta i nie różnią się pod tym względem od powyższych wniosków. Raz zainstalowany, to ponowne uruchomienie samego systemu.

Jest też prostsza wersja. Pamiętam, jak rozmawialiśmy o tym, jak usunąć folder aktualizacji w systemie Windows XP? Wiedzieć, jak wyłączyć sprawdzania autentyczności systemu Windows 7 (build 7601 lub wcześniej) jest o ten sam sposób? Aby to zrobić, należy wykonać te same czynności, ale usunąć aktualizacja powinna KV971033. Następnie należy ponownie uruchomić system.

Wyłączenie uwierzytelniania Windows 8

Najnowsza wersja systemu operacyjnego firmy Microsoft – bardzo ciężki orzech do zgryzienia pod względem bezpieczeństwa. Tak jak wyłączyć uwierzytelnianie systemu Windows 8, jak to robi się naprawdę? Z przykrością muszę poinformować, że żadna z powyższych metod na niego nie działa.

W tym uwierzytelniania systemu operacyjnego ściśle „przywiązany” do usług internetowych oraz konta użytkownika tak, że modyfikacja rejestru, lub nawet nie daje pliki systemowe. będzie trzeba albo kupić wersję prawną Windows lub szukać prawidłowego klucza w Internecie.

Dlatego musimy uwierzytelnienia. Autentyczność Windows (jak wyłączyć to już wiemy) jest bardzo ważne, aby uzyskać wszystkie ważne dodatki i usług firmy Microsoft w całości. Więc nadal radzę kupić prawną „windose”. Szczególnie w obecnej, wielu użytkowników wciąż wolą zaktualizować komputery w czasie nowej wersji, a więc w każdym przypadku, prawny system operacyjny z zakupionego sprzętu. Ponadto, ponieważ was zachęcić do pracy jej twórców.

Ostrzeżenie!

Jeszcze raz przypominamy, że wszystkie powyższe kroki można podjąć, jest całkowicie na własne ryzyko. W szczególności, pisaliśmy o niektórych mediów po zainstalowaniu systemu, które są już nie sprawdza jego ważność. Należy pamiętać, że trzeba szukać bardzo zacienionych miejsc, gdzie można łatwo „złapać” wirusa. Więc trzeba być bardzo ostrożnym i dokładne, w przeciwnym razie układ zamiast khalyavnykh może stracić wszystkich danych, a system sam na dodatek.