317 Shares 4633 views

Błąd 924 w „Sklep Play”: jak to naprawić?

Dość często, wielu użytkowników Android urządzeń, w których rynek play lub Google Play usługę jest „szyte” w systemie, w obliczu sytuacji, w której sama usługa zaczyna się niepowodzeniem, dając komunikat zawierający kod błędu 924 w „Sklep Play”. Dlaczego istnieje taka awaria i jak go naprawić, spróbować zrozumieć. Informacje Nizhepodannaya pomoże poprawić błędy innych, zwłaszcza, że wszystkie metody są tego samego typu.


Błąd 924 w „Sklepie Play”: przyczyny

Aby rozpocząć, zauważmy tylko, że trzeba jasno zrozumieć naturę awarii. Ogólnie uważa się, że wszystkie cztery błędy i dziewięć kategorie związane wyłącznie z problemów pojawiających się w serwisie. Częściowo dlatego, że jest. Ale w sensie globalnym, problem może być znacznie szersze.

Wśród głównych przyczyn komunikatów systemowych, które napotkał błąd 924 w „Sklep Play”, należy zadzwonić pod następujące:

  • błąd komunikacji podczas pobierania i aktualizowania aplikacji;
  • brak wolnego miejsca na dysku;
  • nieprawidłowe ustawienia, aby uzyskać dostęp do parametrów serwisowych;
  • przelewowe aplikacje cache;
  • Problemy identyfikujące konto.

W tym przypadku nie mówimy o wirusach, które mogą blokować dostęp do tej usługi, więc, że takie problemy nie będą rozpatrywane. Zatrzymajmy się na jak naprawić błąd 924 w „Sklep Play” standardowe metody nie wymaga specjalnej wiedzy lub innych firm narzędziowych. Jest to dość proste. Z tego wszystkiego można pozbyć powiązanych niepowodzeń w powyższych kategoriach.

"Sklep Play". Błąd 924 „Android”: co robić?

Co dziwne, wielu właścicieli smartfonów i tabletów często nie zwracają uwagi na brak komunikacji. Ale nawet krótka przerwa wpływa na proces pobierania aplikacji, aktualizacji istniejącego programu lub zainstalować po pobraniu zawartości w postaci plików tymczasowych.

Jeśli pojawia się błąd 924 w „Sklep Play” za pobraniem, należy najpierw upewnić się, że urządzenie jest podłączone do linii lub sieci z dobrym sygnałem. Jest to najprostsza sprawa może być.

Z drugiej strony, należy sprawdzić wewnętrzny napęd na obecność wolnej przestrzeni, czy dystrybucje instalacja lub ładowanie nie odbywa się na karcie SD. Równie dobrze może być to, że obsługa po prostu nie może pobrać plików. W tym przypadku, trzeba wyczyścić miejsce usuwając niepotrzebne pliki lub aplikacje. Można to zrobić przy wejściu do głównego menu Ustawienia, gdzie odcinek wybranej aplikacji lub innej kategorii, takich jak zdjęcia, filmy, itd. D. Co do zasady, grafiki i wideo zajmują najwięcej miejsca.

podstawowe ustawienia

Podczas próby dostępu do służby urzędowe muszą uwzględniać jeszcze raz. Dane w tle i synchronizacji konta Google musi być włączony w opcjach ustawień. Jeśli te parametry są ustawione domyślnie, z jakiegokolwiek powodu do zmiany systemu i wyświetla komunikat informujący, że wystąpił błąd w 924 „Sklep Play”.

Usuwanie aktualizacji serwisowych

Jednak problem nie może być ograniczona do działań przez użytkownika. Jak się okazuje, sama usługa ma również „fail” własność. Wynika to z „błędów” w aktualizacjach. Z jednej strony, można je po prostu zainstalowany nieprawidłowo, na przykład, przerwanie komunikacji, z drugiej strony – i usługi Aktualizacje są niezabudowane.

Jak naprawić błąd 924 w „Sklep Play”, w tym przypadku? Trzeba tylko usunąć aktualizację usługi, wcześniej w ustawieniach, przechodząc do sekcji aplikacji, wybierając kategorię „All” podwójne przesunięcie w prawo, a następnie, aby znaleźć określoną usługę z naciśnięciem przycisku usunąć najnowsze zainstalowane aktualizacje.

Po dokonaniu takiego działania jest konieczne, aby ponownie uruchomić urządzenie. Z dostępem do Internetu natychmiast rozpocząć instalację najnowszych aktualizacji, które są diametralnie różne od wszystkich poprzednich, ponieważ błędy są korygowane.

Pamięć podręczna aplikacja Clearing

Jeśli to nie pomoże, a błąd 924 w „Sklep Play” pojawi się ponownie, należy zwrócić uwagę na programy cache (nie tylko samą usługę).

To może być czyszczone w tym samym punkcie wniosku przy wejściu do każdego programu, w którym znajduje się odpowiedni przycisk.

Aby nie robić takich rzeczy ręcznie, jest to najłatwiejszy w obsłudze narzędzie jak CCleaner, który czyści się automatycznie po pełne skanowanie urządzeń mobilnych państwa.

Problemy synchronizacji konta

Innym problemem wystąpienia takiej awarii może być sytuacja, w której usługa po prostu nie rozpoznaje konto, która jest związana z tym urządzeniem. Aby poprawić sytuację, trzeba wpisać w odpowiedniej sekcji ustawień i usunięcie istniejącej rejestracji.

Następnie należy wpisać dane adresowe istniejących lub Gmail za pomocą hasła lub nowo utworzone. Jednak to może nie działać.

Powrót do ustawień fabrycznych

Idealnie, najprostszym sposobem na wyeliminowanie problemu stosuje się wtedy, gdy urządzenie jest włączone do automatycznego tworzenia kopii zapasowych, które mogą być przechowywane zarówno na urządzeniu lub w „chmurze”. Kiedy pełna zresetowany przez oprogramowanie, wszystkie informacje zostaną pobrane, zapisane wcześniej na urządzeniu, w tym listy kontaktów, określonych zastosowań niestandardowych, a nawet osobistych preferencji.

Aby przeprowadzić taką operację, musisz przejść do sekcji głównych ustawień, wybierz kopii zapasowych i menu, które wykorzystują wspólny przewód tłoczny Restore. Podczas przeładowywania systemu będzie się rozpocząć proces odzyskiwania. Konto, hasło i ustawienia połączenia internetowego będą musiały być ponownie wprowadzone ręcznie. Jest możliwe, że taka procedura i wyeliminuje ten problem.

Hard Reset: czy nie robić?

Wreszcie, niektórzy użytkownicy polecić stosując metodę zerowania kasuje wszystkie dane. Jednak w tym przypadku wydaje się zbyt drastyczny środek.

Na przykład, dla tej samej serii smartfonów Xperia Sony PC Companion jest lepszy w użyciu narzędzie, które umożliwia dowolne urządzenie do „przywrócić do życia” po podłączeniu go do komputera za pośrednictwem portu USB. Chociaż sama operacja i zajmuje sporo czasu, wynik przekracza wszelkie oczekiwania. Na wszystkie inne urządzenia są dokładnie ten sam program można znaleźć na oficjalnych zasobów producentów, więc użyć twardego resetu zalecany tylko w przypadkach, w których absolutnie nic nie działa. Jednak, jak pokazuje praktyka, nie jest to wymagane. W większości przypadków, „gry rynkowej” problem nadal występuje błąd powyższych metod jest dość elementarne.

Nie można wykluczyć problemów z awarii systemu operacyjnego lub uszkodzenia urządzenia na poziomie fizycznym. Ale w takiej sytuacji musiałby działać innymi metodami, które w niektórych przypadkach może się wiązać i urządzeń zmian. A jeżeli został ustanowiony nieoficjalny firmware jest na własne ryzyko, a więc w ogóle nikt nie może zagwarantować wydajność urządzenia po instalacji. Wtedy czasami ustawienia nie pomagają stracić. Tak powinno być sto razy pomyśleć zanim go zainstalować, ponieważ może to doprowadzić do nieodwracalnych skutków.